4 Ekim 2019 Cuma 15:04

GÜNDEM

Cargill Bülten Cargill Gönüllüleri İstanbul Ve Balıkesir’De Hayvan Bakımevlerini Ziyaret Etti

Cargill 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü çerçevesinde, Balıkesir Ovaköy ve İstanbul Kadıköy Belediyesi’ne ait geçici hayvan bakımevlerini ziyaret ederek mama ve ilaç bağışında bulundu.

Cargill Bülten   Cargill Gönüllüleri İstanbul Ve Balıkesir’De Hayvan Bakımevlerini Ziyaret Etti
Cargill Bülten   Cargill Gönüllüleri İstanbul Ve Balıkesir’De Hayvan Bakımevlerini Ziyaret Etti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde beslenme ihtiyacını karşılama vizyonuyla hareket ederek, gıda bileşenleri, hayvan beslenmesi çözümleri ve endüstriyel ürünlerin önde gelen tedarikçilerinden biri olan Cargill, Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında İstanbul Kadıköy Belediyesi ve Balıkesir Ovaköy’e ait geçici hayvan bakımevlerini ziyaret etti.

Her yıl 4 Ekim’de kutlanan Dünya Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle, Cargill çalışanları mama ve ilaç bağışı yapmak adına, İstanbul Kadıköy ve Balıkesir Ovaköy’de bulunan iki geçici hayvan bakımevine ziyarette bulundu.

3 Ekim’de gerçekleştirilen etkinliklerde, geçici bakımevlerinde yaşamını sürdüren yüzlerce hayvana toplam 650 kg mama ve ilaç desteği sağlayan Cargill gönüllüleri, tüm günü bakımevindeki hayvanlarla birlikte geçirdi.

Cargill Hakkında

Cargill'in 70 ülkedeki 160.000 çalışanı ile, dünyanın güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde beslenmesini sağlamak için durmak bilmeden çalışıyor. Her gün çiftçileri pazarla, müşterileri bileşenlerle, insanları ve hayvanları beslenmek için ihtiyaç duydukları gıdalarla buluşturuyoruz. 125’i aşkın ülkede güvenilen bir iş ortağı olarak gıda, tarım, finans ve endüstriyel alandaki müşterilerimize hizmet sunmak için 154 yıllık deneyimimizi yeni teknolojiler ve bilgilerle birleştiriyor, hep birlikte, tarım için daha güçlü ve sürdürülebilir bir gelecek inşa ediyoruz. Daha fazla bilgi için www.cargill.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’de Cargill

Cargill Türkiye’de faaliyetlerine 1960lar’da başlamış olup şirketin ülkemizde İstanbul, Bursa, Balıkesir, İzmit, Adana ve Ankara’da 650’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Cargill’in Türkiye’deki merkez ofisi 1992 yılında açılmıştır ve İstanbul’da bulunmaktadır. Cargill’in Türkiye’deki başlıca faaliyet alanları arasında gıda bileşenleri, endüstriyel & bioendüstriyel ürünler ve hayvan beslenmesi bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.cargill.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Mercedes Benz Fashion Week Istanbul Sonbahar Kış 202021 Sezonu Ertelendi

16-20 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilmesi planlanan Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul (MBFWI), Türkiye ve dünya gündemindeki gelişmeler nedeniyle MBFWI Danışma Kurulu'nun ortak kararı ile ertelenmiştir.


Cisco’Dan, Dijital Konferans Teknolojisine Yapay Zekâ Dokunuşu

İşletmelere yönelik tasarlanmış ilk dijital toplantı içi asistanı olan Cisco’nun “Webex toplantıları için yeni Webex Asistanı” toplantıları dijital hazinelere dönüştürüyor. Yapay zekâ ile çalışan akıllı ses özellikleri ile donatılan Webex Asistanı, konuşulanları gerçek zamanlı olarak alt yazıya döküyor, konuşmacıların isimlerini ekrana yansıtıyor ve toplantı sonrası yapılacakların listesini oluşturuyor.


Kitap 1820 Filminin Çekimleri Başladı

6 ARKADAŞIN GİZEMLİ ARAYIŞI


Bizim Toptan, 2019 Yılında Net Kârını 33,1 Milyon Tl’Ye Çıkardı

Bizim Toptan, başarılı iş modeli sayesinde 2019 yılında elde ettiği net kârı 33,1 milyon TL’ye, satış gelirlerini 4,5 milyar TL’ye yükselterek, sürdürülebilir büyümesine devam etti.


Elektrik Dağıtım Sektöründe Hedef Sıfır Ölümlü İş Kazası

ELEKTRİK DAĞITIM SEKTÖRÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE ODAKLANDI


Etiketler: Cargill, için, hayvan, İstanbul, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.