4 Ekim 2019 Cuma 15:04

GÜNDEM

Cargill Bülten Cargill Gönüllüleri İstanbul Ve Balıkesir’De Hayvan Bakımevlerini Ziyaret Etti

Cargill 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü çerçevesinde, Balıkesir Ovaköy ve İstanbul Kadıköy Belediyesi’ne ait geçici hayvan bakımevlerini ziyaret ederek mama ve ilaç bağışında bulundu.

Cargill Bülten   Cargill Gönüllüleri İstanbul Ve Balıkesir’De Hayvan Bakımevlerini Ziyaret Etti
Cargill Bülten   Cargill Gönüllüleri İstanbul Ve Balıkesir’De Hayvan Bakımevlerini Ziyaret Etti
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünyanın güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde beslenme ihtiyacını karşılama vizyonuyla hareket ederek, gıda bileşenleri, hayvan beslenmesi çözümleri ve endüstriyel ürünlerin önde gelen tedarikçilerinden biri olan Cargill, Dünya Hayvanları Koruma Günü kapsamında İstanbul Kadıköy Belediyesi ve Balıkesir Ovaköy’e ait geçici hayvan bakımevlerini ziyaret etti.

Her yıl 4 Ekim’de kutlanan Dünya Hayvanları Koruma Günü vesilesiyle, Cargill çalışanları mama ve ilaç bağışı yapmak adına, İstanbul Kadıköy ve Balıkesir Ovaköy’de bulunan iki geçici hayvan bakımevine ziyarette bulundu.

3 Ekim’de gerçekleştirilen etkinliklerde, geçici bakımevlerinde yaşamını sürdüren yüzlerce hayvana toplam 650 kg mama ve ilaç desteği sağlayan Cargill gönüllüleri, tüm günü bakımevindeki hayvanlarla birlikte geçirdi.

Cargill Hakkında

Cargill'in 70 ülkedeki 160.000 çalışanı ile, dünyanın güvenli, sorumlu ve sürdürülebilir bir şekilde beslenmesini sağlamak için durmak bilmeden çalışıyor. Her gün çiftçileri pazarla, müşterileri bileşenlerle, insanları ve hayvanları beslenmek için ihtiyaç duydukları gıdalarla buluşturuyoruz. 125’i aşkın ülkede güvenilen bir iş ortağı olarak gıda, tarım, finans ve endüstriyel alandaki müşterilerimize hizmet sunmak için 154 yıllık deneyimimizi yeni teknolojiler ve bilgilerle birleştiriyor, hep birlikte, tarım için daha güçlü ve sürdürülebilir bir gelecek inşa ediyoruz. Daha fazla bilgi için www.cargill.com'u ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’de Cargill

Cargill Türkiye’de faaliyetlerine 1960lar’da başlamış olup şirketin ülkemizde İstanbul, Bursa, Balıkesir, İzmit, Adana ve Ankara’da 650’den fazla çalışanı bulunmaktadır. Cargill’in Türkiye’deki merkez ofisi 1992 yılında açılmıştır ve İstanbul’da bulunmaktadır. Cargill’in Türkiye’deki başlıca faaliyet alanları arasında gıda bileşenleri, endüstriyel & bioendüstriyel ürünler ve hayvan beslenmesi bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için www.cargill.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

Çocuk Sanat Merkezi Öğrencileri Almanya Ve Polonya’Da Konser Verdi

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi öğrencileri, Berlin Friedrichshain – Kreuzberg Müzik Okulu’nun 70’inci yılı dolayısıyla Almanya ve Polonya’da düzenlenen konserlerde sahne aldı.


Undp Göç Ve Yerinden Edilme Sorununa Karşı Çözüm Ortaklarını Bir Araya Çağırıyor

Göç ve Yerinden Edilmeye Yönelik Yerel Çözümler Uluslararası Forumu Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, UNDP, UNHCR, IOM, WALD, TBB ve UCLG-MEWA tarafından 26-27 Kasım tarihlerinde Gaziantep’te düzenleniyor.


Botoks Kırışıklıklar Derinleşmeden Yaptırılmalı

Mimik çizgileri ve kırışıklıklar günümüzde botoks ile tedavi ediliyor. Botoks, aşırı kullanılan kasların hareketini engelliyor ve kırışıklıkların derinleşmesini önlüyor. Tedavi, enjeksiyon yapılan bölgede bulunan kaslardaki sinir sinyallerini engelleyerek etkisini gösteriyor. Ayrıca yalnızca yüz bölgesinde değil diş sıkma, boyun sarkması ve aşırı terleme gibi sorunlarda da botoksa başvuruluyor. Medstar Antalya Hastanesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Serkan İlhan, botoks uygulamasının kullanım alanları hakkında bilgi verdi.


Canon Uvgel 460 Mürekkebine Dünya Otoritesinden Onay

Canon UVgel 460 mürekkebi, dünya çapında lider güvenlik ve sertifikasyon şirketi olan UL Environment tarafından verilen “UL GREENGUARD Gold” sertifikası almaya hak kazandı. Bu akreditasyon ile UVgel 460 mürekkebinin okul, hastane gibi yerlerin iç alanlarında kullanımının güvenli olduğu kanıtlanmış oldu.


2020'Ye Hazırlık Uygulama Geliştirenlerin Vergisel Sorumlulukları 23 Kasım'da Mobilefest'te

Mobilefest’te “mobil uygulama girişimcilerinin” en çok merak ettiği finans konuları ve son yasal düzenlemeler ele alınacak:


Etiketler: Cargill, için, hayvan, İstanbul, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.