4 Nisan 2019 Perşembe 11:31

GÜNDEM

Carrefoursa’Dan Alışveriş Emaar Akvaryum’Da Da Kazandırıyor

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall’da bulunan Emaar Akvaryum, ziyaretçilerine avantajlı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Türkiye organize perakende sektörünün öncü markası CarrefourSA iş birliğiyle gerçekleştirilen kampanya ile 31 Nisan’a kadar İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan CarrefourSA marketlerinden 60TL ve üzeri alışveriş yapanlar, akvaryuma yüzde 50 indirimli giriş hakkı kazanıyor.

Carrefoursa’Dan Alışveriş  Emaar Akvaryum’Da Da Kazandırıyor
Carrefoursa’Dan Alışveriş  Emaar Akvaryum’Da Da Kazandırıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

1 Nisan itibariyle başlayan kampanya, çocuk, yetişkin, öğrenci, öğretmen ve 65 yaş üzeri akvaryum biletlerinde geçerli olacak. Kampanyadan faydalanmak isteyen Emaar Akvaryum ziyaretçileri, CarrefourSA alışveriş fişlerinde bulunan kampanya kodlarıyla 30 Haziran’a kadar ister web sitesinden* ister akvaryum gişesinden indirimli biletlerini temin edebilecekler.

200’e yakın canlı türü, 20 binden fazla deniz canlısı ve amfibiye ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum, her hafta sonu çocuklara yönelik eğitici ve eğlendirici etkinliklerin yanı sıra gün içinde yapılan beslenme seanslarını izleme fırsatı da sunuyor. Bununla birlikte dileyen ziyaretçiler, Türkiye’nin ilk ve tek mini manta vatozları, çeşitli balık türleri ve tropikal su canlısı arasında şnorkelle yüzme ve tüplü dalış da yapabiliyor.

İlginizi Çekebilir

İnci Sözlük Ve Uludağ Sözlük Satıldı!

Türkiye internetinin en yaratıcı topluluklarını oluşturan ve sözlük konseptinin en büyük oyuncuları arasında yer alan İnci Sözlük ile Uludağ Sözlük’ün %50 hissesi, 10 milyon TL değerlemeyle satıldı. İki sözlük sitesiyle birlikte İncicaps ve Haberself siteleri ile bu sitelere bağlı sosyal medya hesapları da satış sürecine dahil edildi.


Finans Sektörüne Yönelik Siber Tehditler %56 Arttı

SOSYAL MEDYADA FİNANS ŞİRKETLERİNİ TAKLİT EDİYORLAR


“Milli Tarım Yerli Tohum” Projesi “Hasat” Verdi

İBB’nin yerli tohumların yaygınlaştırılması ve İstanbulluların sağlıklı beslenmesi amacıyla başlattığı “Milli Tarım Yerli Tohum” projesi, ilk hasadını verdi. Beykoz Cumhuriyet Köyü’nde 19 Eylül Perşembe günü başlatılacak hasatta, yerli tohumun verimi de ölçülecek.


Öğrenci Yurdunda Yaşama Rehberi

Konu: Öğrenci yurdunda yaşama rehberi


Mercure Dünyanın En Güçlü Otel Markası Seçildi

Mercure dünyanın en güçlü otel markası seçildi


Etiketler: kampanya, akvaryum, Emaar, Akvaryum, ister

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.