9 Ekim 2019 Çarşamba 10:11

GÜNDEM

Case Ih Türkiye’Nin Otomatik Dümenleme Sistemine Sahip Traktörünü Sergiliyor

Bursa Tarım Fuarı 2019’da ses getirecek bir yenilik

Case Ih Türkiye’Nin Otomatik Dümenleme Sistemine Sahip Traktörünü Sergiliyor
Case Ih Türkiye’Nin Otomatik Dümenleme Sistemine Sahip Traktörünü Sergiliyor
Case Ih Türkiye’Nin Otomatik Dümenleme Sistemine Sahip Traktörünü Sergiliyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Profesyonellerin tercihi Case IH, Bursa Tarım Fuarı 2019’da, aralarında lansmanını gerçekleştirdiği Türkiye’nin otomatik dümenleme sistemine sahip ilk yerli üretim traktörü

Case IH ProGuide’ın da bulunduğu yüksek performanslı son teknoloji ürünleriyle ziyaretçilerin ilgi odağı oluyor.

Case IH, yıl içerisinde yaptığı yeniliklere bir yenisini daha ekleyerek çiftçilerin akıllı tarım rehberi olacak Türkiye’nin uydu destekli otomatik dümenleme sistemine sahip yerli traktörü Case IH ProGuide’ın tanıtımını Bursa Tarım Fuarı 2019’da gerçekleştiriyor.

Çiftçilerin ve tarım işletmelerinin beklentilerine uygun olarak yüksek verim ve performans sağlayan teknolojileriyle her zaman profesyonellerin tercihi olduklarına vurgu yapan TürkTraktör Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Jiri Velharticky, “Kuruluşumuzun 65. yılında yine çiftçilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak verimlilik artışına hizmet edecek bir yeniliği hayata geçirdik. TürkTraktör olarak verimli topraklarıyla Türkiye’nin önemli tarım şehirlerinden biri olan Bursa’da yeni traktörlerimizi ilk kez çiftçilerimizle buluşturuyoruz. Onlara sunduğumuz katma değerli ürün ve hizmetleri benimseyip yenilikçi çalışmalarımıza gösterdikleri yoğun ilgiyi görmek bizim için gurur verici. Case IH, iki asıra yakın köklü bir marka geçmişine sahip. Bu güçlü miras ile her zaman fark yaratan ve modern tarım tekniklerini içeren teknolojik gelişmelere imza atmayı bir öncelik olarak görüyoruz” diyerek açıklamalarına başladı.

Çiftçilere yeni akıllı tarım rehberi

Tarımda üretkenliği ve verimliliği en üst seviyeye taşımak amacıyla tasarlanmış ProGuide sistemini Türkiye’de en çok tercih edilen 90, 100 ve 110 beygir gücüne sahip modellerde piyasaya sunarak teknoloji kullanımını yaygınlaştırmayı hedeflediklerini belirten Jiri Velharticky: “Çiftçilerin akıllı tarım rehberi olacak bu yeni traktörlerimiz, yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi tarımsal girdilerin en uygun şekilde kullanılmasına imkan tanıyarak %10’a varan bir kazanç sağlıyor. Bu sistem, uydudan aldığı sinyaller sayesinde tarımsal faaliyetler sırasında yapılan hataları en aza indirerek ±2.5 cm’lik hassasiyet değeriyle mevcut arazi koşullarında maksimum ürün yetiştirilmesinin yolunu açıyor. Özellikle mısır, pamuk ve ayçiçeği gibi özel bir sıra arasına ihtiyaç duyan bitkilerin yetiştiriciliğinde maksimum sayıda ve doğru sıra oluşturulmasında çok büyük bir fayda getiriyor. Bursalı ziyaretçilerimizi, yeni traktörlerimizi bizzat inceleyerek verimliliklerini artıracak bu sistemi daha yakından tanımak üzere standımıza bekliyoruz. Bununla beraber bu yılın ilk çeyreğinde pazara sunduğumuz ve yoğun talep gören ilk yerli üretim yarı otomatik transmisyona sahip olan Case IH FarmallA Active Drive4 Serisi traktörlerimiz de standımızda misafirlerimizi karşılıyor. Bu traktörlerimiz, uygun vites seçenekleri sayesinde hem zamandan hem de en büyük gider kalemlerinin başında gelen yakıttan ciddi miktarda tasarruf edilmesine yardımcı oluyor. Her detayı özenle düşünülen, üstün donanım özellikleri ve eşsiz güzellikte bir tasarımla üretilen traktörümüzün sahip olduğu elektronik çeki kontrol sistemi ise kolay ve güvenli ekipman bağlantısı sağlayarak ağır tarımsal ekipmanların rahatlıkla kullanılmasını sağlıyor” dedi.

Case IH standında bereketli tarım için eşsiz kampanyalar

Jiri Velharticky, ürünlerinin yanı sıra çiftçilerin mekanizasyona erişimini kolaylaştıracak farklı finansal çözümleriyle de Bursa Tarım Fuarı 2019’da iz bırakacaklarının altını çizdi ve açıklamalarını “Case IH her zaman odağına tarımda verimi ve performansı aldı. Geliştirdiğimiz üstün teknolojiye sahip ürünlerimizin çiftçiler ve tarım işletmeleri tarafından erişilebilir olması bizim önceliklerimiz arasında. O nedenle de TürkTraktör Finans üzerinden 5 yıl vade imkanı sağlayan, farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelikte, %0,87’den başlayan çok cazip, güncel faiz oranlarımız söz konusu. Bununla birlikte stoklarla sınırlı kampanyamız kapsamında FarmallC, Puma X, Puma ve Optum serilerinde avantajlı fiyatları çiftçilerimizle buluştururken JX bahçe modellerimizde %7 ve JX90,100,110 modellerimizde ise %5 indirim imkanı sağlıyoruz. Teknoloji kullanımını yaygınlaştırmayı amaçladığımız dijital karar alma desteği veren Tarlam Cepte uygulamamızı da Bursa fuarına özel kampanyamız ile bir yıllık abonelik alınması halinde günlük 1 TL bedel karşılığında satışa sunuyoruz. Bu kampanyamız da Ekim ayı boyunca geçerli olacak. Tüm bu finansal çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve traktör alanlara bakım kiti hediye verilmesi gibi benzersiz olanaklardan faydalanabilmek için tüm katılımcıları Case IH standına bekliyoruz. Çiftçilerimiz, TürkTraktör Finans avantajlarının yanı sıra 0,69’dan başlayan çok özel faiz oranları için de Vakıfbank şubelerine başvurabilirler.” diyerek tamamladı.

-*-

TürkTraktör Hakkında

Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında kurulan TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. Türkiye'de kesintisiz 12 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, 130’un üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Koç Holding A.Ş. ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNH Industrial'in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 25’i BIST’de işlem görmektedir. TürkTraktör; New Holland, Case IH ve Steyr marka traktör üretimi, zirai ekipman ve iş makineleri distribütörlüğünün yanı sıra; New Holland TD serisi ve Case IH JX seri traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve ana üretim merkezi, Utility Light seri traktör ve transmisyonların dünyadaki tek üretim merkezi, TD serisi transmisyonlar için dünyadaki tek mühendislik ve üretim merkezi, S8000 seri motorların ana üretim merkezidir. Ankara ve Erenler’de bulunan TürkTraktör tesislerinde 2 bin 400’e yakın kişi çalışmaktadır. "Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak" ilkesiyle hareket eden TürkTraktör, ülkemizin tarım ekonomisinde verimliliğin en büyük destekçisi ve 65 yıldır kırsal nüfusumuzun refahını artıran gerçek bir dosttur. www.turktraktor.com.tr

İlginizi Çekebilir

İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı Projesinin Lansmanı Kagider Ankara'da Gerçekleşti Bakan Katılımlı

Kadın girişimcilerin katma değerli üretim ve ihracat artışının öncüsü olmaları görüşüyle yola çıkan proje katılımcı sivil toplum kuruluşlarının ve kadınların hizmet ve danışmanlık almaları, Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı’nın küresel hedefine katkıda bulunmayı, politika ve karar alma süreçlerine daha aktif, demokratik katılım yoluyla sivil toplumun gelişimini hedefliyor.


Mikrobiyomunuz Sağlığınıza Çelme Takmasın!

Sağlıklı bir yaşamın bağırsaklarda başladığını vurgulayan Fitoterapi Uzmanı Dr. Ümit Aktaş, beslenme şeklinin bağırsakların ekosistemi olan mikrobiyomu şekillendirdiğine işaret ediyor. Dr. Ümit Aktaş, “Mikrobiyom, dost bakteriler ve zararlı bakterilerden oluşur. Bu bakteriler, zengin bir çeşitliliğe sahip ve sayıca çoksa, zararlı bakteriler çoğalamaz, sağlığınız için bir tehdide dönüşemez” diyor. Probiyotik kolonilerinin zenginliği ve sayıca üstünlüğünün ekosistemin mükemmel bir şekilde işlemesini sağladığını belirten Dr. Ümit Aktaş, “Aksi durumda tüm hastalıklara zemin hazırlayan, sağlığınıza çelme takan bir mikrobiyoma sahip olursunuz” diye uyarıyor.


Ptt Aş 179. Yılını Kutluyor

Türkiye’nin en köklü kuruluşlarından biri olan PTT AŞ, bu yıl 179. yaşını kutluyor. İki asra yaklaşan tecrübesi ile vatandaşlara hizmet veren PTT AŞ, bir dünya markası olma vizyonu doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.


‘Base Talks’ Bu Yıl Sanat Dünyasını Üçüncü Kez Bir Araya Getirecek

BASE, 14-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Türkiye’nin dört bir yanından yeni mezun sanatçı adaylarını Akaretler Sıraevler’de 25-27-29-31 numaralı binalarda sanatseverlerle buluşturacak. Bu yılki sergide 20 şehirden ve 30 üniversiteden 107 yeni mezunun 120 yapıtı yer alacak. Sergiye eşlik eden ‘’BASE Talks’’ bu yıl da dopdolu programıyla, W Studios’da birbirinden özel söyleşilerle sanat dünyasını bir araya getirecek. 20’ye yakın panelde yaklaşık 35 konuşmacıyı ağırlayacak olan ‘’BASE Talks’’, her gün 12:00-19:00 saatleri arasında yapılacak. Söyleşileri izlemek ücretsiz.


Ben Kontrolünün Tam Zamanı!

Batıgöz Sağlık Grubu


Etiketler: Case, TürkTraktör, tarım, sahip, Türkiye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.