28 Mart 2019 Perşembe 11:38

GÜNDEM

Case, İzmir Marble 2019’Da Türktraktör

CASE, PALETLİ EKSKAVATÖR SERİSİNİN EN YENİSİ

Case, İzmir Marble 2019’Da  Türktraktör
Case, İzmir Marble 2019’Da  Türktraktör
Case, İzmir Marble 2019’Da  Türktraktör
Case, İzmir Marble 2019’Da  Türktraktör
Case, İzmir Marble 2019’Da  Türktraktör
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CX500C İLE İZMİR MARBLE 2019 FUARI’NDA

CASE, İzmir MARBLE 2019’da üstün özellikli makineleriyle iddialı bir marka olduğunu yine ziyaretçilere gösteriyor.

Mermer sektörünün beklentilerini fazlasıyla karşılayacak olan CASE C Serisi Paletli Ekskavatörlerin en yenisi CX500C fuarda ilk kez tanıtılıyor.

28 Mart 2019 – 175 yılı aşan köklü geçmişiyle, dünya iş makineleri sektörüne pek çok ilki kazandıran CASE, 27-30 Mart tarihleri arasında İzmir’de bu yıl 25.’si düzenlenen MARBLE 2019 Fuarı’nda ziyaretçilerini karşılıyor.

Doğaltaş sektörünün en önemli buluşmalarından olan İzmir Marble-Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda CASE, C Serisi Paletli Ekskavatörlerinin en yenisi olan CX500C serisini kullanıcıların beğenisine sunuyor.

CASE’in tanıtım alanına gelen ziyaretçiler, aynı zamanda yeni makine alımlarında kendilerine sektörün en cazip faiz oranlarıyla sunulan fırsatlarla birlikte satış sonrası servis ve yedek parça kampanyaları hakkında da bilgi alabiliyorlar.

CASE’den iş makineleri ihtiyaçları için zengin ürün gamı ve cazip kampanyalar

CASE’in Türkiye’de TürkTraktör’ün iş makinaları alanındaki seçkin ve köklü markası olarak tüketicilerle buluştuğunu söyleyerek açıklamalarına başlayan CASE İş Makineleri Direkt Satış Grup Müdürü Boğaç Ertekin “Dünya doğaltaş sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan İzmir Marble 2019 Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda bir kez daha CASE’in üstün özellikli ürün yelpazesiyle bulunmaktan dolayı çok heyecanlıyız. CASE, ürünlerinin tamamında, iş makinelerinin kullanıldığı zorlu saha çalışmalarında ihtiyaç duyulan yüksek performans, güç, dayanıklılık ve güvenlik özelliklerini bir arada sunuyor. Değişen ihtiyaçlara göre de yeni ürünleriyle ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Bu önemli fuarda, mermer sektörünün ihtiyacına yönelik C Serisi Paletli Ekskavatörleri olan CX500C serisinin ilk tanıtımını yapıyoruz. Zorlu saha çalışmaları için tasarlanmış CX500C ile kullanıcılara, dayanıklılık, yüksek performans, yakıt verimliliği ve konforu maksimum seviyede tutan bir ürün sunuyoruz” diye açıklıyor.

İzmir Marble 2019’da ziyaretçileri aynı zamanda farklı kampanyalarla da karşıladıklarını sözlerine ekleyen Boğaç Ertekin; “Bu kampanyalarımızı oluştururken yeni makine alımı yapmak isteyenlere sektörün en cazip faiz oranlarını sunarken; satış sonrası ihtiyaçlar için de uygun alternatifler oluşturduk. Servis ve yedek parça tarafında çok cazip koşullarla oluşturduğumuz kampanyalarla ziyaretçilerimizi karşılıyoruz” diye belirtiyor ve sözlerini şöyle tamamlıyor:

“Performans, üretkenlik, yakıt tüketimi ve satış sonrası hizmetleri bir arada değerlendirerek genel işletim maliyetine odaklanan CASE, Ankara, İzmir ve Gebze’de bulunan bölge müdürlükleri başta olmak üzere Adana, Antalya, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Konya, Tekirdağ, Trabzon, Van ve Zonguldak’taki yetkili servisleri ile yaygın bir ağa sahip. Sektörün en büyük yedek parça deposuna sahip olmamızave donanımlı servislerimizle sunduğumuz satış sonrası hizmetlerimize ek olarak; çağrı merkezimizle müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine kapsamlı bir şekilde cevap veriyoruz. Ürünlerimize duyduğumuz güvenin bir göstergesi olarak da sektörde fark yaratan 1 yıl sınırsız saat garanti sunuyoruz. Tüm sektörü 30 Mart’a kadar fuara davet ediyoruz”.

Fuarda Sergilenen Ürünler Hakkında:

Mermer sektöründe 35 ton üzerindeki C Serisi ekskavatörleri ile tercih edilen CASE, ürün gamına kattığı yeni ekskavatörü 50 tonluk CX500C ile sektördeki iddiasını korumaya devam ediyor.

Mermerin zorlu çalışma şartları altında, üstün dayanıklılık ve yüksek performans mottosu ile kullanıcıların oldukça beğenisini toplayan CASE, CX500C ile de operatör konforunu sahip olduğu teknolojik özellikleri ile maksimum seviyede tutuyor ve uzun süreli çalışmalarda güven veriyor.

FTP motorlara sahip 921F ve 1021F model Lastik Tekerlekli Yükleyiciler, son teknolojiyle donatılmış özellikleri, operatöre sağladığı üstün konfor ile yüksek üretkenlik ve kaldırma kapasitesini düşük yakıt performansıyla sunuyor.

- *-

TürkTraktör Hakkında

Türkiye otomotiv sanayinin halen faaliyette olan ilk üreticisi olarak 1954 yılında kurulan TürkTraktör, bugün Avrupa’nın en büyük traktör üreticileri arasında yer almaktadır. Türkiye'de kesintisiz 12 yıldır pazar lideri olan TürkTraktör, 130’un üzerinde ülkeye ihracat yapmaktadır. Koç Holding A.Ş. ile dünyanın en büyük traktör üreticilerinden CNH Industrial'in ortak olduğu şirketin hisselerinin yüzde 25’i BIST’de işlem görmektedir. TürkTraktör; New Holland, Case IH ve Steyr marka traktör üretimi ile zirai ekipman distribütörlüğü yapmanın yanı sıra; New Holland TD serisi ve Case IH JX seri traktörlerin dünyadaki tek tasarım ve ana üretim merkezi, Utility Light seri traktör ve transmisyonların dünyadaki tek üretim merkezi, TD serisi transmisyonlar için dünyadaki tek mühendislik ve üretim merkezi, S8000 seri motorların ana üretim merkezidir. Ankara ve Erenler’de bulunan TürkTraktör tesislerinde 2 bin 400’e yakın kişi çalışmaktadır. Traktör pazarının lideri TürkTraktör bünyesinde bulundurduğu CASE ve New Holland markalarının iş makinelerinin de 2013 yılından beri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır. "Bugün ve gelecekte modern tarıma yön veren şirket olmak" ilkesiyle hareket eden TürkTraktör, ülkemizin tarım ekonomisinde verimliliğin en büyük destekçisi ve 65 yıldır kırsal nüfusumuzun refahını artıran gerçek bir dosttur. www.turktraktor.com.tr

İlginizi Çekebilir

Obezite

KONU: 10 soruda obezite


Hediyenizle Yeni Yılda Bir Çocuğa Umut Olun

Maddi sorunları nedeniyle kanser tedavileri aksama riski taşıyan çocuklara ve ailelerine destek sağlamak amacıyla kurulan Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), herkesi KAÇUV Umut Dükkanı’ndan seçeceğiniz bir hediyeyle yeni yılda sevdiklerinize sürpriz yaparken çocuklara da umut olmaya çağırıyor.


Penti Yeni Yıl Partilerine Işıltı Katıyor!

Müzik, dans, mutluluk, yepyeni dilekler, ışıltı ve Penti! Penti, kapsül koleksiyon ‘Party Collection’ ile yeni yıl partilerinde size ışıltı katmaya hazır. Partinin dikkat çeken kombini bu yıl sizin üzerinizde olacak. Doreler, lameler ve parıldayan taş detaylar; en basic kombinlere bile tek dokunuşla hareket katacak. Parlayan çoraplar, büstiyerler ve iç giyim tasarımları, 2020’ye muhteşem bir başlangıç için sizi bekliyor.


Bb‘Her Zaman, En İyisi, En Uygun Fiyata’ Yeni Yılda Da Emsan’Da!

‘Her Zaman, En İyisi, En Uygun Fiyata’


Yeni Yılda Işıltınızla Büyüleyin!

Pırlantadaki ustalığı ve tasarımlarıyla fark yaratan Ariş Pırlanta modern, şık ve minimal tarzdaki takılarıyla dikkat çekiyor. Son dönemin trendi baget pırlantalardan oluşan, günlük yaşamda kullanılabilecek, ışıltılarıyla göz alıcı ve birbirinden zarif modelleriyle Ariş, yeni yıl için eşsiz hediye seçenekleri sunuyor.


Etiketler: CASE, TürkTraktör, CX500C, olan, 2019

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.