16 Nisan 2019 Salı 10:55

GÜNDEM

Çay Günü Profilo Ankastre Fırınlardan Çıkan Lezzetlerle Kutlanır

Yeni bir mevsimin enerjisini iyice hissettiğimiz şu günleri, taze demlenmiş mis gibi bir çay ve yanında birbirinden leziz tatlarla renklendirmeye ne dersiniz? Çay Günü’nün de kutlandığı nisan ayında Profilo da, ankastre fırınlarında 3 tepside aynı anda hazırlayabileceğiz birbirinden farklı lezzetlerle çay sohbetlerinizi vazgeçilmez kılacak.

Çay Günü  Profilo Ankastre Fırınlardan Çıkan Lezzetlerle Kutlanır
Çay Günü  Profilo Ankastre Fırınlardan Çıkan Lezzetlerle Kutlanır
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hayata konfor ve keyif katan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ankastre fırınlarıyla çay saatlerinizi tatlandırıyor. Kokuları ve tatları birbirine karışmadan 3 tepside aynı anda hızlıca hazırlayabileceğiniz birbirinden leziz ve farklı ikramlar ile hem çay keyfiniz zenginleşiyor hem de zamandan tasarruf sağlıyorsunuz.

3D sıcak hava dolaşımı, 8 ayrı pişirme ve ön ısıtma programıyla yemek yapmayı keyfe dönüştüren Profilo ankastre setlerinde yer alan fırınlar, teleskobik raf özelliği ile de tepsileri tek elle rahatça öne çekmeye ve çıkarmaya imkan veriyor.

Cam dokunmatik ekran ve gömülebilir düğmeleri ile kullanım kolaylığı sunan ankastre fırınlar *Ecolyse teknolojisiyle sunulan kolay temizleme özelliği sayesinde de iç yüzeyi kendi kendine temizliyor.

Çay keyfinize eşlik edecek birbirinden leziz tatları zamandan tasarruf ederek en kısa sürede hazırlamanıza olanak veren Profilo ankastre fırınlar, tüm Profilo Yetkili Satıcıları ve www.profilo.com/online-satis adresinde.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

İlginizi Çekebilir

Denizde Konforlu Maceralar Columbıa Göcek Mağazasından Başlıyor!

Devrim yaratan teknolojileri ve tasarımlarıyla outdoor giyimin önde gelen markası Columbia’nın yaz sezonu boyunca açık Göcek mağazası, deniz tutkunları için geliştirdiği PFG Koleksiyonu ile güneşin, denizin ve sahilin tadını doyasıya çıkarmanızı bekliyor!


Orhan Gencebay, Yeni Rexona Filminde “Arkadaşlığın Selameti” İçin Uyardı

Ter kokusuyla karşılaşıldığında nefes almamaya çalışma hali,


“Ege’Nin İncisi Bodrum’Da Eğitim Ve Gezi Bir Arada”

“KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ YELKENLİ OKUL GEMİSİ STS BODRUM’DA TASARIM ATÖLYESİ DÜZENLEYECEK”


Gefco 2018 Kurumsal Sosyal Sorumluluk Raporu’Nu Yayınladı

Karmaşık tedarik zinciri çözümlerinde ve otomotiv lojistiğinde Avrupa lideri olan GEFCO, yedinci yılında sürdürülebilir büyüme için kilit bir faktör olan kurumsal sosyal sorumluluğa (KSS) olan bağlılığının altını çizdi. 2018 yılında, faaliyetlerinin her alanında becerilerini ve uzmanlığını güçlendiren GEFCO Grubu, sürdürülebilir kalkınma performansını da geliştirmeye devam etti. Ayrıca GEFCO, tüm paydaşlarıyla iş birliği yapma isteğini yansıtan sloganında da vurguladığı gibi (Partners, unlimited.) daha etkili ve çevre dostu çözümler bulmak için inovasyonu iş yapış biçiminin merkezinde tutmaya devam ediyor.


Sıcak Havalarda Diyabet Hastalarına 6 Önemli Uyarı

Sıcak yaz günlerinde, oluşan sıvı kaybına beslenme ve uyku düzenindeki bozulmalar da eklenince özellikle diyabet hastalarının kan şekeri seviyelerinde dalgalanmalar oluşabiliyor. Bu durum yaşam kalitesini düşürüyor hatta ciddi sağlık sorunlarına zemin hazırlıyor. Günlük yaşantılarında birçok şeye dikkat etmeleri gereken diyabet hastaları ise alacakları basit önlemlerle kan şekeri düzeylerini kontrol altında tutabiliyor. Memorial Diyarbakır Hastanesi İç Hastalıkları ve Nefroloji Bölümü’nden Prof. Dr. Şehmus Özmen, diyabet hastalarının sağlıklı bir yaz dönemi geçirebilmeleri için önerilerde bulundu.


Etiketler: Profilo, ankastre, fırınlar, Dayanıklı, Aletleri

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.