16 Nisan 2019 Salı 10:55

GÜNDEM

Çay Günü Profilo Ankastre Fırınlardan Çıkan Lezzetlerle Kutlanır

Yeni bir mevsimin enerjisini iyice hissettiğimiz şu günleri, taze demlenmiş mis gibi bir çay ve yanında birbirinden leziz tatlarla renklendirmeye ne dersiniz? Çay Günü’nün de kutlandığı nisan ayında Profilo da, ankastre fırınlarında 3 tepside aynı anda hazırlayabileceğiz birbirinden farklı lezzetlerle çay sohbetlerinizi vazgeçilmez kılacak.

Çay Günü  Profilo Ankastre Fırınlardan Çıkan Lezzetlerle Kutlanır
Çay Günü  Profilo Ankastre Fırınlardan Çıkan Lezzetlerle Kutlanır
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hayata konfor ve keyif katan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ankastre fırınlarıyla çay saatlerinizi tatlandırıyor. Kokuları ve tatları birbirine karışmadan 3 tepside aynı anda hızlıca hazırlayabileceğiniz birbirinden leziz ve farklı ikramlar ile hem çay keyfiniz zenginleşiyor hem de zamandan tasarruf sağlıyorsunuz.

3D sıcak hava dolaşımı, 8 ayrı pişirme ve ön ısıtma programıyla yemek yapmayı keyfe dönüştüren Profilo ankastre setlerinde yer alan fırınlar, teleskobik raf özelliği ile de tepsileri tek elle rahatça öne çekmeye ve çıkarmaya imkan veriyor.

Cam dokunmatik ekran ve gömülebilir düğmeleri ile kullanım kolaylığı sunan ankastre fırınlar *Ecolyse teknolojisiyle sunulan kolay temizleme özelliği sayesinde de iç yüzeyi kendi kendine temizliyor.

Çay keyfinize eşlik edecek birbirinden leziz tatları zamandan tasarruf ederek en kısa sürede hazırlamanıza olanak veren Profilo ankastre fırınlar, tüm Profilo Yetkili Satıcıları ve www.profilo.com/online-satis adresinde.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

İlginizi Çekebilir

Manisa Teknokent’Te Vestel Argeta Devri

Vestel’de Araştır-Geliştir-Tasarla dönemi başladı. Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve Zafer Kalkınma Ajansı desteği ile Manisa Teknokent’te devreye giren ArGeTa ofisi, fikirlerin hızlı bir şekilde hayata geçmesi için prototipleme ve donanım geliştirme imkânı yaratacak.


Mr Linac Hakkında En Çok Sorulan 10 Soru

Özellikle de tümörü 12’den vurabilme özelliği sayesinde devrim yaratması beklenen MR Linac, dünyada halen 9 merkezde kullanılıyor. Acıbadem Üniversitesi Atakent Hastanesi Radyasyon Onkolojisi Uzmanı Prof. Dr. Fulya Ağaoğlu hastalara önemli avantajlar getiren bu yeni yöntem sayesinde, en az yan etki ile başarılı lokal tedaviler yapılabileceğini belirterek “Özellikle tümörü ameliyatla çıkarılamayan hastalar için büyük bir umut ışığıdır” diyor. Prof. Dr. Fulya Ağaoğlu, MR Linac yöntemi hakkında merak edilenleri yanıtladı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.


Mandarin Oriental, Bodrum Golf Tutkunlarına Özel Ayrıcalıklar Sunuyor

MANDARIN ORIENTAL, BODRUM GOLF TUTKUNLARINA ÖZEL AYRICALIKLAR SUNUYOR


En Önemli Küresel Sorun İklim Değişikliği

Sompo Japan Sigorta, iklim değişikliği konusunda toplumsal bilinç seviyesini artırma, bireylerde davranış değişikliği oluşturmak amacıyla ‘Yerküreye Saygı’ projesine imza atıyor. İstanbul Üniversitesi ile yapılan ‘Yerküreye Saygı İklim Değişikliği Araştırma sonuçlarına göre ise en önemli küresel sorunların başında ‘küresel iklim değişikliği geliyor.


Socar Türkiye’Ye ‘En Etkin 50 Cfo’ Ödülü

Fortune Türkiye tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Türkiye’nin En Etkin Finans Liderleri Araştırması” sonuçlandı. Etkili ve verimli risk yönetimi ile CFO’ların rolüne odaklanan araştırmada, performansı ve başarısıyla dikkat çeken 50 CFO arasında SOCAR Türkiye CFO’su Teymur Abasguliyev de yer aldı.


Etiketler: Profilo, ankastre, fırınlar, Dayanıklı, Aletleri

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.