4 Mart 2019 Pazartesi 16:04

GÜNDEM

Çelik Motor İnsan Kaynakları Direktörü Murat Köse Y Kuşağından Öğreniyoruz, Birlikte Gelişiyoruz

Sunduğu dinamik ve yenilikçi deneyimlerle otomotiv sektöründe dikkat çeken Garenta ve ikinciyeni.com, her yıl birçok öğrenciye şirket projelerinde ve farklı departmanlarda staj imkanı sunuyor. Staja ek olarak üniversite mezuniyetinden sonra çalışma fırsatı da sunduklarını belirten Çelik Motor-Garenta ve ikinciyeni.com İnsan Kaynakları Direktörü Murat Köse, Y kuşağının iş hayatına kattığı değere çok önem verdiklerini ve yenilikçi uygulamalara imza atan bir marka olarak çalışanlarının yaş ortalamasının 32 olduğunu belirtti.

Çelik Motor İnsan Kaynakları Direktörü Murat Köse  Y Kuşağından Öğreniyoruz, Birlikte Gelişiyoruz
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dinamik, yenilikçi ve öncü uygulamalarıyla otomotiv sektörüne yepyeni deneyimler getiren Garenta ve ikinciyeni.com markaları, şirket içindeki staj ve iş imkanlarıyla da yeni nesle fırsatlar sunuyor. Anadolu Grubu bünyesinde 1979 yılından bu yana ihtiyacı olan öğrencilere burs imkanı sağlayan ve birçok sosyal projeye imza atan Anadolu Vakfı’yla iş birliği içerisinde çalışan Garenta ve ikinciyeni.com, bu çerçevede öğrencilere kendilerini geliştirebilecekleri ve söz sahibi olacakları bir staj ortamı sağlıyor. Her yıl Anadolu Vakfı bünyesinden gelen öğrenciler ve direkt şirketimize başvuru yapan birçok öğrenci Garenta ve ikinciyeni.com markalarında staj imkanı bulurken, başarılı olanlara, otomotiv sektöründe veya insan kaynakları, mali işler, bilgi teknolojileri, hukuk, vs gibi ortak birimlerde kariyerini devam ettirmek isteyen gençlere iş fırsatı sunularak Çelik Motor’un ve Anadolu Grubu’nun kapıları da açılmış oluyor.

Y kuşağından birçok şey öğrendiklerini belirten Garenta & ikinciyeni.com İnsan Kaynakları Direktörü Murat Köse, “İçinde bulunduğumuz sektörlerde faaliyet alanlarımız ve işimize yaklaşımımızla son derece dinamik ve yenilikçi bir yapıyız. Son 5 yıl içerisinde Çelik Motor çatısı altında yaratılan Garenta ve ikinciyeni.com markalarımıza geçen yıl Moov by Garenta ve Praticar by Garenta markalarımızı da ilave ettik. Bu dinamizm paralelinde çalışanlarımızın yaş ortalaması da oldukça düşük ve 32 dir. Dolayısıyla birçok farklı kademede Y kuşağının etkisini fazlasıyla görüyoruz, hatta yöneticilerimiz bile Y kuşağından birçok şey öğreniyor. Anadolu Vakfı’yla olan iş birliğimiz de dahil olmak üzere, birçok farklı okuldan başarılı öğrencilere staj imkanı sunuyoruz. Staj döneminde başarılı olan öğrencilere hem Garenta ve ikinciyeni.com’da, hem de Anadolu Grubu çatısı altında iş fırsatları sunuyoruz. Bizdeki stajını tamamladıktan sonra, mezuniyetini takiben şirketimizde göreve başlayan, başarıları ve katkıları ile kısa sürede terfi alan, hatta birkaç yıl içerisinde yönetici pozisyonuna terfi eden çalışanlarımız bulunuyor. Bu gelişmeleri görmek ve bu kardeşlerimizin kariyer adımlarına destek olmak bizler açısından oldukça mutluluk verici.” dedi.

“Açık fikirli ve cesur yaklaşımlarıyla ürün, iş ve süreç geliştirmede başarılılar”

Garenta ve ikinciyeni.com’da stajyerlerin eğitim aldıkları bölüme göre değerlendirildiğini belirten Köse; yoğun olarak insan kaynakları, bilgi teknolojileri, satış, pazarlama, hukuk işleri, mali işler, operasyon ve tedarik zinciri, strateji ve iş geliştirme, iç kontrol birimlerinde olmak üzere neredeyse tüm departmanlarda öğrenciler staj imkanı sunduklarını belirtti.

İlginizi Çekebilir

İlk Online İnteraktif Türk Üniversitesi; Netkent

Gençlere eğitim ve iş fırsatı yaratan ilk online interaktif Türk üniversitesi; Netkent


Türkiye Müteahhitler Birliği “2019 Yılı Beklenenden Zor Geçiyor”

TÜRKİYE MÜTEAHHİTLER BİRLİĞİ,


Eset Dijital Temizlik İçin 8 Tavsiye

Ekim 2019


Netflıx'in Yeni Filmi Marrıage Story'nin Resmi Fragmanı Paylaşıldı

6 Aralık’ta Netflix’te


Signal Whıte Now Gold Yenilendi

Signal White Now Gold, içten sıcacık bir gülümsemenin olmazsa olmazı sağlıklı bembeyaz dişler için yenilendi. Gold, mavi-safir pigment teknolojisi ile yenilenen güçlü formülü sayesinde dişlerin aşındırmadan daha beyaz görünmesini sağlıyor.


Etiketler: Garenta, ikinciyenicom, Anadolu, birçok, staj

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.