9 Ekim 2019 Çarşamba 12:55

GÜNDEM

“Ceo Club Bankacılar Zirvesi” Vodafone Sponsorluğunda Yapıldı

İş dünyasının geleneksel buluşma noktası CEO Club, bankacılık ve finans dünyasının liderlerini buluşturdu. Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Business ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “CEO Club Bankacılar Zirvesi” kapsamında, Türkiye’nin önde gelen bankalarının temsilcileri, sektörün bugününü ve geleceğini değerlendirdi.

“Ceo Club Bankacılar Zirvesi” Vodafone Sponsorluğunda Yapıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

9 Ekim 2019 – Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Business ana sponsorluğunda düzenlenen “CEO Club Bankacılar Zirvesi”nde bankacılık ve finans dünyasının önde gelen isimleri sektörün bugününü ve geleceğini değerlendirdi.

Experian etkinlik sponsorluğunda, Bain & Company, NGN ve UiPath co-sponsorluğunda Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirilen “CEO Club Bankacılar Zirvesi”, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin’in açılış konuşmalarıyla başladı. Daha sonra Experian Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Serter Baltacı “Bankacılıkta Vizyoner CEO’ların Ajandası: Alternatif Veri”, Bain&Co Başkan Yardımcıları Luca Penna ve Emre Demircan “Bankacılık Sektöründe Rekabet Öncesi İşbirliği”, UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen “Çalışanlar ve Robotlar Arasındaki İşbirliği”, NGN Genel Müdür Yardımcısı Müfit Süer “Oyunun Yeni Adı: Teknoloji” konulu birer sunum yaptı.

Sunumların hemen ardından düzenlenen ve moderatörlüğünü Alternatif Bank CEO’su Kaan Gür’ün üstlendiği “Bankacılık Ajandası 2020” konulu panele, Akbank CEO’su Hakan Binbaşgil, Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, Odeabank CEO’su Mert Öncü, Citibank Türkiye Genel Müdürü Serra Akçaoğlu ve TEB CEO’su Ümit Leblebici katıldı. Panelde, bankacılık sektörünün dönüşümü ve sektörü bekleyen fırsatlar tartışıldı.

Meltem Bakiler Şahin: “Dijitalleşme yarışında hızlı ve doğru adımlar atmalıyız”

Günümüzde şirketlerin dijitalleşebildikleri ölçüde rekabet edebildiklerine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Üyesi Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

Vodafone Türkiye hakkında

İlginizi Çekebilir

İbb Farkındalık Çalışmalarını Sürdürüyor

İBB FARKINDALIK ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR


İş Dünyası Plastik Girişimi Dünya Çevre Günü’Nde Plastik Kirliliği İle Mücadelenin Önemine Dikkat Çekiyor

5 Haziran 2020


Tekfen Vakfı’Nın Müzik Bursu İçin Başvurular Başlıyor!

Türkiye’nin önemli özel sanat kurumları arasında yer alan Tekfen Vakfı, klasik müziğe olan desteğini sürdürerek, geçtiğimiz sene başlattığı Müzik Bursu programını bu yıl da sürdürüyor. Başta Tekfen Filarmoni olmak üzere, Türkiye'deki orkestralar için yetkin müzisyenler yetiştirmek amacıyla sağlanacak burs, lisans düzeyindeki yurt dışı eğitim kurumlarında geçerli olacak. Burs, kendine kariyer hedefi olarak orkestra müzisyenliğini seçen tüm lisans öğrencilerini kapsıyor. Başvurular http://www.tekfen.com.tr adresi üzerinden 5-30 Haziran tarihleri arasında kabul edilecek.


Gazipaşa Alanya’Da Uçuşlar Başladı

Gazipaşa-Alanya Havalimanı’nda tarifeli iç hat uçuşları başladı. İstanbul’dan gelen ilk uçuş su takıyla karşılandı.


Bülten Denizin Altında Ne Ararsan Var

DENİZİN ALTINDA NE ARARSAN VAR


Etiketler: Türkiye, Vodafone, Genel, Başkan, Yardımcısı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.