9 Ekim 2019 Çarşamba 12:55

GÜNDEM

“Ceo Club Bankacılar Zirvesi” Vodafone Sponsorluğunda Yapıldı

İş dünyasının geleneksel buluşma noktası CEO Club, bankacılık ve finans dünyasının liderlerini buluşturdu. Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Business ana sponsorluğunda gerçekleştirilen “CEO Club Bankacılar Zirvesi” kapsamında, Türkiye’nin önde gelen bankalarının temsilcileri, sektörün bugününü ve geleceğini değerlendirdi.

“Ceo Club Bankacılar Zirvesi” Vodafone Sponsorluğunda Yapıldı
“Ceo Club Bankacılar Zirvesi” Vodafone Sponsorluğunda Yapıldı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

9 Ekim 2019 – Capital ve Ekonomist dergilerinin öncülüğünde, Vodafone Business ana sponsorluğunda düzenlenen “CEO Club Bankacılar Zirvesi”nde bankacılık ve finans dünyasının önde gelen isimleri sektörün bugününü ve geleceğini değerlendirdi.

Experian etkinlik sponsorluğunda, Bain & Company, NGN ve UiPath co-sponsorluğunda Wyndham Grand Levent’te gerçekleştirilen “CEO Club Bankacılar Zirvesi”, Capital ve Ekonomist Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ve Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin’in açılış konuşmalarıyla başladı. Daha sonra Experian Türkiye ve Ortadoğu Genel Müdürü Serter Baltacı “Bankacılıkta Vizyoner CEO’ların Ajandası: Alternatif Veri”, Bain&Co Başkan Yardımcıları Luca Penna ve Emre Demircan “Bankacılık Sektöründe Rekabet Öncesi İşbirliği”, UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen “Çalışanlar ve Robotlar Arasındaki İşbirliği”, NGN Genel Müdür Yardımcısı Müfit Süer “Oyunun Yeni Adı: Teknoloji” konulu birer sunum yaptı.

Sunumların hemen ardından düzenlenen ve moderatörlüğünü Alternatif Bank CEO’su Kaan Gür’ün üstlendiği “Bankacılık Ajandası 2020” konulu panele, Akbank CEO’su Hakan Binbaşgil, Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku, Odeabank CEO’su Mert Öncü, Citibank Türkiye Genel Müdürü Serra Akçaoğlu ve TEB CEO’su Ümit Leblebici katıldı. Panelde, bankacılık sektörünün dönüşümü ve sektörü bekleyen fırsatlar tartışıldı.

Meltem Bakiler Şahin: “Dijitalleşme yarışında hızlı ve doğru adımlar atmalıyız”

Günümüzde şirketlerin dijitalleşebildikleri ölçüde rekabet edebildiklerine dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Üyesi Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi:

Vodafone Türkiye hakkında

İlginizi Çekebilir

Koç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Umran İnan İslam Dünyasının En Prestijli Bilim Ödülü Olan Mustafa Ödülü’Nün Sahibi Oldu

İslam dünyasında bilimin gelişimine katkıda bulunmak, akademisyenler ve araştırmacılar arasındaki bilimsel ilişkileri geliştirmek amacıyla iki yılda bir verilen Mustafa Ödülleri’ne, bu yıl İyonosferik ve Atmosferik Fizik alanındaki çalışmaları nedeniyle Koç Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Umran İnan layık görüldü.


Adidas’Tan 2019 Star Wars Koleksiyonu

İlk filmden bu yana yıllar içinde daha büyük bir efsaneye dönüşen Star Wars’un 9. filmi vizyona hazırlanırken adidas; Basketbol, Koşu ve Originals serilerinde ayakkabı ve giyimi kapsayan üç farklı pakete imza attı. Koleksiyonun içindeki her bir paket ışın kılıcı, yıldız gemileri ve klasik karakterleri gibi bir Star Wars’un ikonikleşen detaylarını taşıyor.


Mıx Festival Presented By %100 Music’İn Konser Saatleri Açıklandı!

Müzikseverlere her yönüyle dopdolu bir deneyim sunacak olan MIX Festival Presented by 100% Music’e sayılı günler kaldı… 15-16 Kasım’da Apparat (Live), Booka Shade, Ross From Friends (Live), N’TO, Isaac Delusion ve Worakls %100 Music Sahnesi’nde; PLAID (Live AV), Islandman, Teleman ve Hey! Douglas Big Band (live) Red Bull Sahnesi’nde Zorlu PSM çatısı altında iki gün boyunca %100 Music katkılarıyla gerçekleşen MIX Festival’da buluşacak.


Ey Türkiye Start Up’Ların Büyüme Yolculuğunu Eynovation İle Destekliyor

Uluslararası danışmanlık ve denetim şirketi EY Türkiye’nin (Ernst & Young), işini büyütmek isteyen start-up’lara birebir görüşmelerle ihtiyaçlarına özel hizmetler ve mentorluk desteği verdiği, EYnovation Start-Up programı başladı. Türkiye’de en az bir yıldır faaliyet gösteren 500 bin TL’nin üzerinde cirolu start-up’lar, programa başvuruda bulunabilecek.


Z Kuşağı Kripto Paraya Güveniyor

KPMG'nin gerçekleştirdiği son araştırma, ABD'de yaşayan 18-24 yaş arası gençlerin yüzde 83'ünün kripto paraların geleceğiyle yakından ilgilendiğini ortaya koydu. Araştırmaya göre ABD'lilerin yüzde 82'si kripto paraları, banka, restoran gibi yerlerin 'müşteri sadakat programlarında' kullanmaya istekli olduklarını belirtiyor


Etiketler: Türkiye, Vodafone, Genel, Başkan, Yardımcısı

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.