5 Mart 2019 Salı 11:47

GÜNDEM

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 riskli bebek

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

için Runatolia Maratonu’nda yerini aldı!

#biradımlabüyüsün kampanyasıyla 3 Mart 2019, Pazar günü 14.cüsü gerçekleşen Antalya'nın en büyük spor organizasyonu Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’nda koşan gönüllüler, 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programına dahil edilmesine destek oldular.

3 Mart 2019, Pazar günü 14.cüsü gerçekleşen Antalya'nın en büyük spor organizasyonu Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’nda Adım Adım Platformu dahilinde Cerebral Palsy Türkiye için koşan gönüllüler 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programı’na alınmasına destek oldular. Cerebral Palsy Türkiye gönüllüleri, riskli bebekler erken müdahale hizmetlerinden yararlanabilsin diye 18 Mart’a kadar bağış toplamaya devam edecek.

Cerebral Palsy teşhisi almış çocuk ile erişkinlerin eğitimi ve rehabilitasyonu konusunda geniş kapsamlı çalışmalarda bulunan Cerebral Palsy Türkiye; #biradımlabüyüsün kampanyasıyla henüz engellilik teşhisi almamış riskli bebeklerin, erken müdahale hizmetlerinden ücretsiz yararlanmasını sağlayarak oluşabilecek riskleri en aza indirmeyi amaçlıyor.

Proje kapsamında gönüllü koşucuların desteğini alan Cerebral Palsy Türkiye, toplanan bağışlarla engelli olma riski taşıyan 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programına dahil edilmesi ve engellilik seviyelerinin azaltılması konusunda çalışmalarını sürdürecek.

SM: #biradımlabüyüsün

İlginizi Çekebilir

En Değerli Veriler Adata’Nın Dayanıklı Taşınabilir Diskleriyle Güvende

23.09.2019 – Dünyanın önde gelen NAND Flash depolama birimleri üreticilerinden biri olan ADATA Technology, harici disk ailesiyle verilerini güvenli biçimde yedekleme ve yanında taşıma ihtiyacı duyan kullanıcılara kullanışlı çözümler sunuyor. Marka IP68 sertifikalı, darbelere, suya ve toza dayanıklı taşınabilir diskleriyle kullanıcılara mümkün olan en yüksek dayanıklılığı ve veri güvenliğini vermeyi hedefliyor.


Continental’Den Sesle Çalışan Dijital Yol Arkadaşı

Günümüzde sürücü yardımı ve bilgi-eğlence sistemleri giderek daha fazla bilgi sağlıyor. Sonuç olarak, sezgisel, kolay ve hepsinden önemlisi, sürücü ve otomobil arasında güvenli bir etkileşim sağlayan çözümler gerekiyor. Bu talebi karşılamak için teknoloji şirketi Continental, araçlar için uyarlanabilir sesli bir dijital asistan geliştirdi.


Şehrin Kalbinde, Denize Nazır Büyüleyici Bir Atmosferde Düzenlenen Chapter 8 Yoğun İlgi Gördü

Türkiye’nin E-spor, oyun ve gençlik festivali Chapter, Ortaköy Feriye’de Monster Enerji İçeceğinin ana sponsorluğunda sekizinci kez yoğun ilgi görerek gerçekleşti


Okul Çağındaki Çocuklarda 6 Skolyoz Belirtisine Dikkat!

Skolyoz, sırttan bakıldığında omurgada yana doğru eğrilik anlamına geliyor ve genellikle nedeni bilinmiyor. Gelişme çağında görülen ve hangi sebeplerden kaynaklandığı bilinmeyen adolesan idiopatik skolyoz ise topumda %1 oranında ortaya çıkıyor. Hastalığın, özellikle büyüme çağı ile birlikte ilerleme olasılığı bulunuyor. Memorial Bahçelievler Hastanesi Omurga Sağlığı Merkezi’nden Doç. Dr. Omur Yaman, ‘adolesan idiopatik skolyoz’ hakkında bilgi verdi.


B.Bulteni..Securitas Calısanları Kadına Karsi Siddet İcin Kurek Cekti...

Securitas Çalışanları Dragon Festivali’nde


Etiketler: Cerebral, Palsy, Antalya, Türkiye, Runatolia

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.