5 Mart 2019 Salı 11:47

GÜNDEM

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 riskli bebek

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

için Runatolia Maratonu’nda yerini aldı!

#biradımlabüyüsün kampanyasıyla 3 Mart 2019, Pazar günü 14.cüsü gerçekleşen Antalya'nın en büyük spor organizasyonu Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’nda koşan gönüllüler, 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programına dahil edilmesine destek oldular.

3 Mart 2019, Pazar günü 14.cüsü gerçekleşen Antalya'nın en büyük spor organizasyonu Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’nda Adım Adım Platformu dahilinde Cerebral Palsy Türkiye için koşan gönüllüler 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programı’na alınmasına destek oldular. Cerebral Palsy Türkiye gönüllüleri, riskli bebekler erken müdahale hizmetlerinden yararlanabilsin diye 18 Mart’a kadar bağış toplamaya devam edecek.

Cerebral Palsy teşhisi almış çocuk ile erişkinlerin eğitimi ve rehabilitasyonu konusunda geniş kapsamlı çalışmalarda bulunan Cerebral Palsy Türkiye; #biradımlabüyüsün kampanyasıyla henüz engellilik teşhisi almamış riskli bebeklerin, erken müdahale hizmetlerinden ücretsiz yararlanmasını sağlayarak oluşabilecek riskleri en aza indirmeyi amaçlıyor.

Proje kapsamında gönüllü koşucuların desteğini alan Cerebral Palsy Türkiye, toplanan bağışlarla engelli olma riski taşıyan 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programına dahil edilmesi ve engellilik seviyelerinin azaltılması konusunda çalışmalarını sürdürecek.

SM: #biradımlabüyüsün

İlginizi Çekebilir

Ozan Doğulu’Dan Türkiye’De Bir İlk

Ozan Doğulu’nun rekorlar kıran 130 BPM serisinin yenisi, Kreşendo albümünden 2 video klip birden aynı gün bir saat arayla izleyicilerle buluşuyor.


Körfez'de Duman Dumana Mücadele

Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenen Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası ikinci yarışı 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirildi.


Tüketiciler Açık Parfüme Yöneliyor

Türkiye’de aylık 240 milyon TL büyüklüğe erişen açık parfüm pazarına olan ilgi artıyor. 170’i yurt dışında olmak üzere 400’ü aşkın şubesiyle faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük parfüm üreticilerinden Loris’in Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Okuyucu; “Ekonomik bir seçenek olması, tüketiciyi zincir haline gelmiş açık parfüm markalarına yönlendiriyor” diyor.


Psm’De Bu Hafta 21 28 Haziran

% 100 Music Presents After Work Party // 21 - 28 Haziran Cuma // PSM Amfi // 18.00


Bosch Termoteknik, 2019 Yılında Eğitime Destek Vermeye Devam Ediyor!

Öğrencilerin daha kapsamlı ve kaliteli eğitim almalarına katkı sağlamayı hedefleyen Bosch Termoteknik Akademi; eğitim kurumlarına hizmet içi eğitim, cihaz ve görsel materyal gibi desteklerine devam ediyor. Bosch Termoteknik Akademi, verdiği eğitim desteklerinin yanı sıra farklı eğitim kurumlarında sınıf ve atölye yenileme çalışmalarına da imza atıyor.


Etiketler: Cerebral, Palsy, Antalya, Türkiye, Runatolia

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.