5 Mart 2019 Salı 12:09

GÜNDEM

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!

CEREBRAL PALSY TÜRKİYE GÖNÜLLÜLERİ 21 RİSKLİ BEBEK İÇİNRUNATOLİA MARATONU’NDA YERİNİ ALDI!

Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
Cerebral Palsy Türkiye Gönüllüleri 21 Riskli Bebek İçin Runatolia Maratonu’Nda Yerini Aldı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

#biradımlabüyüsün kampanyasıyla 3 Mart 2019, Pazar günü 14.cüsü gerçekleşen Antalya'nın en büyük spor organizasyonu Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’nda koşan gönüllüler, 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programına dahil edilmesine destek oldular.

3 Mart 2019, Pazar günü 14.cüsü gerçekleşen Antalya'nın en büyük spor organizasyonu Runatolia Uluslararası Antalya Maratonu’nda Adım Adım Platformu dahilinde Cerebral Palsy Türkiye için koşan gönüllüler 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programı’na alınmasına destek oldular. Cerebral Palsy Türkiye gönüllüleri, riskli bebekler erken müdahale hizmetlerinden yararlanabilsin diye 18 Mart’a kadar bağış toplamaya devam edecek.

Cerebral Palsy teşhisi almış çocuk ile erişkinlerin eğitimi ve rehabilitasyonu konusunda geniş kapsamlı çalışmalarda bulunan Cerebral Palsy Türkiye; #biradımlabüyüsün kampanyasıyla henüz engellilik teşhisi almamış riskli bebeklerin, erken müdahale hizmetlerinden ücretsiz yararlanmasını sağlayarak oluşabilecek riskleri en aza indirmeyi amaçlıyor.

Proje kapsamında gönüllü koşucuların desteğini alan Cerebral Palsy Türkiye, toplanan bağışlarla engelli olma riski taşıyan 21 bebeğin daha Erken Müdahale Programı'na dahil edilmesi ve engellilik seviyelerinin azaltılması konusunda çalışmalarını sürdürecek.

SM: #biradımlabüyüsün

İlginizi Çekebilir

Alman Apiterapi Derneği Onursal Başkanı Stefan Stangaciu “Propolisten Daha İyi Bir Koruyucu Yok”

Alman Apiterapi Derneği Onursal Başkanı ve Romanya Apiterapi Derneği Başkanı Dr. Stefan Stangaciu:


Sonbaharın En Gözde 3 Kumaşı

Avrupa’nın en ünlü moda arama motorlarından GLAMI Türkiye, sonbaharda en çok tercih edilen kumaş türlerini paylaşıyor. Moda sektöründe yer alan ürünler pek çok farklı materyalden oluşuyor. GLAMI hazırladığı rehber ile tüketicilerin satın aldıkları kıyafetlerin hangi kumaştan yapıldığını ve ne gibi özelliklere sahip olduğunu öğrenebiliyor. Böylece kumaş türleri hakkında bilgi alınırken, özellikle sürdürülebilir moda konusunda tüketici bilinci de artıyor.


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 30 Eylül 6 Ekim

Zorlu PSM bu hafta sezonun merakla beklenen gösterilerinden biri olan ve biletleri hızla tükenen, dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz’ın CMYLMZ - DIAMOND ELITE PLATINUM PLUS gösterisine ev sahipliği yapıyor.


Alper Ve Elena Columbıa Sponsorluğunda Gerçekleşen Utmb’Nin Ptl Etabında Fınısh’E Ulaştı!

Dünyanın en prestijli patika koşusu yarışlarından biri olarak gösterilen UTMB®’de , ultra maraton koşucuları Alper Dalkılıç ve Elena Polyakova, Columbia sponsorluğunda Türkiye’yi temsil ederek PTL etabında Finish’e ulaştı!


Netflix İmzalı Kraliyet Dizisi The Crown’Un 3. Sezon Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı.

Netflix imzalı kraliyet dizisi The Crown’un 3. sezon tanıtım fragmanı paylaşıldı. Olivia Colman'ın Kraliçe II. Elizabeth'i canlandırdığı The Crown'un 3. sezonu 17 Kasım'da Netflix’te.


Etiketler: Cerebral, Palsy, Antalya, Türkiye, #biradımlabüyüsün

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.