16 Ocak 2019 Çarşamba 10:03

GÜNDEM

Ceylan Ertem "Modern Kahramanlar"Inı Arıyor!

Söylediği her şarkının ruhunu dinleyicisine hissettiren, onları her seferinde başka diyarlara götüren Ceylan Ertem, givin mobil uygulaması ile otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerini önce “Seni Senin Gibiler Sevsin” lansman konserine ardından da kulise davet ediyor.

Ceylan Ertem
Ceylan Ertem
Ceylan Ertem
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Ödemelerin bağışa dönüştüğü givin mobil uygulamasıyla birlikte kurgulanan destek kampanyasında 1 kişi, 26 Ocak’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde Ceylan Ertem’in yeni albümü “Seni Senin Gibiler Sevsin”den şarkılarını ilk defa dinleyebileceği lansman konserine en önlerden çift kişilik davetiye kazanacak ve konser sonrası Ceylan Ertem ile kuliste tanışma fırsatı elde edecek.

Ceylan Ertem’le tanışma fırsatı yakalayacak 1 kişi, 23 Ocak’a kadar givin mobil uygulamasından ’’Kuliste Buluşalım’’ içeriğini satın alarak Tohum Otizm Vakfı ile ‘Tohum Özel Eğitim Okulu Burs Fonu’ projesine bağış yapan destekçiler arasından çekilişle belirlenecek. Farklı bağış tutarlarıyla destek olunabilen etkinlikte; 30 TL bağış ile 1 çekiliş hakkı ve mini cüzdan, 100 TL bağış ile 5 çekiliş hakkı ve çanta, 250 TL bağış ile 15 çekiliş hakkı ve ajanda, 500 TL bağış ile 35 çekiliş hakkı ve kutu içerisinde çanta ve iPhone kabına sahip olunabiliyor.

Sevilen sanatçı Ceylan Ertem: “Ben de iyi amaçlar için harekete geçen #modernkahramanlar’a katılarak Tohum Otizm Vakfı ile otizmli çocukların özel eğitim bursuna destek olmak için sevenlerimle birlikte destek olmak istedim. Dinleyicilerimin her biri harika bir gönüle sahip ve herkesin desteği benim için çok değerli. Kazanan destekçimle tanışmak ve dinleyicilerimle birlikte kaç otizmli çocuğa destek olabildiğimizi görmek için sabırsızlanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Siz de Ceylan Ertem lansman konserini sevdiğiniz bir arkadaşınızla en önden izlemek ve ardından kulisinde Ceylan Ertem ile buluşma şansını elde etmek için givin mobil uygulamasını ücretsiz olarak indirip farklı destek tutarlarındaki içerikleri, Tohum Otizm Vakfı için bağışa dönüştürebilirsiniz.

Uygulama Linki: bit.ly/givinapp

Givin hakkında

İyi amaçlar için harekete geçen bir “Modern Kahramanlar Topluluğu” olan Givin, Türkiye’de sivil toplum kuruluşlarına destek sağlamak için geliştirilmiş ilk iş modeli ve mobil uygulamadır. Givin ile her türlü eşya, ürün ve deneyim uygulama üzerinden alınıp satılırken, kullanıcıların yaptığı ödemeler satıcı kişinin seçtiği TEV, TOG, KAÇUV, TOÇEV, HAÇİKO, TİDER ve Tohum Otizm vakıflarından birine bağışlanır. Böylelikle ürünler ve deneyimler yeni sahiplerini bulurken, belirlenen satış değeri ile eğitime, çocuklara, gençlere ve sokak hayvanlarına destek sağlanır. Givin ile yapılan bağışın kullanılacağı proje uygulamadan izlenebilir, desteklenen projeler tamamlandığında kullanıcı bilgilendirilir. Kullanıcılar daha çok destek sağladıkça ödüller kazanabilir.

İlginizi Çekebilir

Axis İstanbul’Dan 23 Nisan’A Özel Eğlence Paketi

Axis İstanbul AVM’de geçtiğimiz günlerde başlayan ve 15 Ekim’e kadar devam edecek Hediye Dükkanı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gününe özel tüm çocukları unutamayacakları bir eğlenceye davet ediyor. Çocukların en özel gününde Axis İstanbul AVM’den 50 TL ve üzeri alışveriş yapacak ziyaretçiler, 50 puan değerinde hediye puanın sahibi olarak eğlence paketini almaya hak kazanacaklar.


Volkan Konak Albüm Müjdeledi

MAYIS SONUNDA YENİ ALBÜM GELİYOR


Türkiye’Nin İlk “İş Sağlığı Ve Güvenliği Laboratuvarı” Üsküdar Üniversitesinde Açıldı

Türkiye’nin ilk “İş Sağlığı ve Güvenliği Laboratuvarı”


"Ay Çekirdeğinde Kalite Düştü"

“AY ÇEKİRDEĞİNDE KALİTE DÜŞTÜ”


Tezmaksan'dan 29 Nisan'da Başlayacak 5 Günlük ‘Ücretsiz Cnc Torna Eğitimi’

TEZMAKSAN 1 MAYIS’TA EMEKÇİLERİ UNUTMADI


Etiketler: destek, için, Ceylan, bağış, Ertem

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.