12 Şubat 2015 Perşembe 02:49

POLEMİKLER

CHP'liler Kılıçdaroğlu'ndan ne istiyor

CHP'liler Kılıçdaroğlu'ndan ne istiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CHP kulislerini en iyi tanıyan gazetecilerden biridir Barış Yarkadaş. Gerçek Gündem adlı haber portalında kendi köşesinde yazdığı "CHP'liler Kılıçdaroğlu'ndan ne istiyor?" başlıklı yazısında, partiye sonradan katılan isimlerden Mehmet Bekaroğlu'nu ciddi bir şekilde eleştirmiş. Barış Yarkadaş, Bekaroğlu'nun Kadıköy bölgesinden aday olmasının sorunlu olduğunu söylüyor. Katıldığı bir mitingden aldığı izlenimlerle analizlerini sıralamış.

 

Barış Yarkadaş'ın yazısına bakacak olursak bu seçimlerde CHP seçmeninin kafası karışık olacak. Nasıl mı? Buyrun okuyalım:

 

"Kılıçdaroğlu eğer başarı çıtasını yüksek tutmak istiyorsa, CUMHURİYETÇİ bir çizgide durmalı, LAİKLİK ilkesine sıkı sıkıya sarıldığını göstermelidir. CHP tabanı mücadeleci, ilkeli ve iktidarı hedefleyen bir CHP istiyor. Sağın kendisine bile hayrı olmayan isimlerine milletvekilliği payesi verilmesine itiraz ediyor; itirazını ise sandığa gitmeyerek göstermeye hazırlanıyor. Sandığa gidecek olanların bir bölümünün ise kafası karışıyor. HDP ve MHP, CHP'nin alternatifi haline getiriliyor. Tüm anketler, CHP tabanındaki kırılganlığın arttığını ve yeni seçmen gelmediğini gösteriyor."

İlginizi Çekebilir

Uluslararası Yatırımcılar Türkiye’Ye Büyük İlgi Gösterdi

Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) tarafından, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi desteğiyle düzenlenen ‘Tourism Investments Forum – TIF 2020’, dünyanın önemli markalarıyla birlikte Istanbul Raffles Hotel’de katılımcılarıyla buluştu.


Aşk’In Hikayesi, Koleksiyona Dönüştü Oleg Cassını Yeni Kampanyasını Bir Aşk Hikayesiyle Sundu

AŞK’IN HİKAYESİ, KOLEKSİYONA DÖNÜŞTÜ:


İş Ve Ekonomi Dünyası Uludağ Ekonomi Zirvesi’Nde Buluşacak

BÜYÜK ETKİNLİĞE KAYITLAR BAŞLADI!


Blokzincir Okur Yazarlığı İçin Özel Haber Bülteni Kripto Küratör

Kripto varlıkların ortaya çıkışı, blokzincirde programlama ve veri paylaşımı, insanların hiç olmadığı kadar alım-satım ve karşılıklı işlem yapmalarını sağlayan yeni bir internet çağını başlattı.


Orta Doğu Ülkelerini Hedefleyen Virüs Jhonerat

GÜVENLİK ARAŞTIRMACILARI JHONERAT VİRÜSÜNE KARŞI UYARIYOR!


Etiketler: barış yarkadaş, chp, kemal kılıçdaroğlu

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.