22 Şubat 2019 Cuma 11:30

GÜNDEM

Chp Şişli Adayı Keskin, Meclis Üyesi Adayı Levent Üzümcü’Nün Oyununu İzledi

CHP ŞİŞLİ ADAYI KESKİN, MECLİS ÜYESİ

Chp Şişli Adayı Keskin, Meclis Üyesi Adayı Levent Üzümcü’Nün Oyununu İzledi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ADAYI LEVENT ÜZÜMCÜ’NÜN OYUNUNU İZLEDİ

CHP Şişli Belediye Başkan adayı Muammer Keskin ailesi ile birlikte Akatlar Kültür Merkezi’ndeusta tiyatrocu Levent Üzümcü’nün tek kişilik oyunu “Anlatılan Senin Hikâyendir”i izledi.

Keskin oyun öncesi, Şişli Belediye Meclisi Üyeliğine aday gösterilen Levent Üzümcü’yü kuliste ziyaret etti. Keskin ve Üzümcü birbirlerine adaylıklarının hayırlı olması temennisinde bulundu. “Şişli’nin çok rahat bir şekilde tiyatro izleyebileceği kalıcı yapılara ihtiyacı var” diyen Üzümcü, Şişli başkan adayı Keskin’e bu konuda yapılabilecekleri anlattı. Keskin ise Üzümcü’nün sözlerine “Şişli’yi yeniden sanatın ve kültürün merkezi yapmamız gerekiyor” diyerek destek verdi. Levent Üzümcü daha sonra Muammer Keskin’in eşi Hülya Neşe Keskin’e kitabı Boyun Eğme’nin bir baskısını hediye etti.

Simge Eldeniz

0555 006 07 35

İlginizi Çekebilir

Biznet, Genç Siber Güvenlik Uzman Adaylarını Arıyor

Biznet hakkında


Twıst İlkbahar Yaz 2019 Koleksiyonu İle Mevsime Yeni Enerji

Mevsimin yeni enerjisine hareket katan detayları özgün ruhuyla birleştiren Twist İlkbahar-Yaz 2019 Koleksiyonu tarzını en cesur şekilde ortaya koyan Twisterları bekliyor. Trend alarmı veren konforlu parçalar ise gündüzden geceye yapılan tüm planlara sorgusuz sualsiz ayak uydurmaya hazır!


Logo İşbaşı’Ndan İtü Çekirdek Girişimcilerine Destek

İTÜ Çekirdek girişimcileri, mikro işletmelere internet erişimi olan her yerden ön muhasebe hizmeti sunan Logo İşbaşı uygulamasından 12 ay boyunca ücretsiz yararlanabilecek.


L’Oréal, 2019 Vıva Technology’Ye ‘Güzelliğin Geleceği’ İle Damgasını Vurdu

L’Oréal Grup, Paris’te gerçekleşen Viva Technology etkinliğinde geleceğin güzellik anlayışı ve müşteri deneyimine dair “Sınırsız Güzellik” vizyonunu sergiledi. Dünyanın ve Türkiye’nin lider güzellik şirketi L’Oréal’in yeni bakış açısını simgeleyen Tekno-Güzellik kavramının vurgulandığı Viva Technology’de L’Oréal, grubun sesli komut sistemi, sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik ile çalışan en son teknolojik yeniliklerini ziyaretçilerle paylaştı.


Şirketlerde Nakit Dengesi Öne Çıktı Alacak Tahsil Süresi Düştü

İstanbul, 20 Mayıs 2019- Dünyanın lider alacak sigortası şirketi Euler Hermes, 2018 yılına dair küresel alacak tahsil süresi raporunu açıkladı. Dünyada alacak tahsil süresi 2007’den beri en yüksek seviyeye ulaştığı 2017 yılının ardından 2018’de 66 günden 65 güne düştü. Bu düşüş, ekonomik yavaşlamaya uygun düşecek bir tedbir belirtisi olarak görülürken, küresel gayri safi yurtiçi hasılanın (GSYH) sene içerisinde yavaşlaması durumunda alacak tahsil süresinin 64 güne ulaşması bekleniyor. Akdeniz ülkelerinin geç ödeme alışkanlığına geri döndüğü 2018 yılında, Türkiye’de alacak tahsil süresi ortalamada 3 gün kısaldı.


Etiketler: Keskin, Üzümcü, Şişli, Levent, Belediye

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.