20 Kasım 2015 Cuma 16:25

İNOVASYON

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

Cigna Finans, “yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonu yolunda çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda 2015 yılında çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, sektörde bir ilk olarak kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası
Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cigna Finans Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fidan Bayındır Yıldız’ın Ortaköy Banyan Restaurant’taki ev sahipliğinde, Kansersiz Yaşam Derneği ve sosyal medyanın önde gelen isimleriyle bir araya gelindi. Davette, Cigna Finans’ın Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile sektöre getirdiği yeniliklere değinilirken, 22 Kasım Pazar günü itibariyle Kansersiz Yaşam Derneği işbirliği ile başlayacak YaşaTIR gezici etkinliği hakkında da detaylı bilgi verildi.


Sektörde İlk

“Yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonuyla çalışmalarına devam eden Cigna Finans’ın bu doğrultuda çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, “sektörde bir ilk olarak” kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.


Kansere yakalanmadan evvel önlem aldırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek de ürünün bir diğer önemli misyonu. Bu anlamda sigorta sahipleri, 24 Saat Tıbbi Danışma Hattı, Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı, Diyetisyen, Spor Merkezleri gibi çeşitli hizmet noktalarından poliçeleri süresince ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Ateş Ünal Erzen Gerçekleri Açıklıyor!

İYİ Parti Bakırköy Belediye Başkan Adayı Ateş Ünal Erzen, mevcut belediye başkanı Bülent Kerimoğlu’nun katıldığı çeşitli televizyon programlarında Ünal Erzen dönemine ait icraatları kendisi hayata geçirmiş gibi anlatmasına ve bazı gerçekleri çarpıtmasına tepki gösterdi.


Facebook, 31 Mart Seçimleri Öncesi “Politikacılar Ve Devlet Kurumları” Sayfasını Türkçe Olarak Kullanıma Sundu

26.03.2019, İstanbul - Facebook bugün, “Politikacılar ve Devlet Kurumları” kaynak sayfasını Türkçe olarak kullanıma sunduğunu duyurdu. Facebook’un seçmenlerle etkileşimde bulunmak ve çevrimiçi topluluk kurmak için nasıl kullanılabileceğiyle ilgili bir rehber niteliğinde olan sayfa, Türkiye’deki politikacılar ve devlet kurumları için yardımcı bir kaynak olma amacı taşıyor.


Ng Afyon'da Yenilenme Zamanı…

Bahara yenilenerek girmenizi sağlayan NG Afyon, wellness uygulamaları, muhteşem Aliva Spa’sı ve şifalı termal suları ile konuklarına benzersiz bir deneyim sunuyor…


Bath & Body Works’Ün Bugüne Kadarki En Lüks Ve Şaşalı Kokusuyla Tanışın!

Bath & Body Works’ün kırmızıdan aldığı güçle yarattığı ve lüks içeriklerle zenginleştirdiği koleksiyonu size her zaman feminen, özgüvenli ve sürprizlerle dolu olmanın anahtarını veriyor.


Türkiye Finans’Tan 480 Milyon Lira Değerinde Kira Sertifikası İhracı

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası seçilen Türkiye Finans, 19-20 Mart tarihlerinde talep toplaması yapılan 480 milyon lira değerinde, 91 gün vadeli kira sertifikası ihracını başarıyla tamamladı. Bu işlem ile birlikte Banka, 2019 yılının ilk çeyreğinde kira sertifikası ihraçlarında toplam 2 milyar liranın üzerinde bir hacme ulaştı.


Etiketler: kanser, sigorta, çağla finans

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.