20 Kasım 2015 Cuma 16:25

İNOVASYON

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası

Cigna Finans, “yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonu yolunda çalışmalarına devam ediyor. Bu anlamda 2015 yılında çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, sektörde bir ilk olarak kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.

Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası
Cigna Finans'tan Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Cigna Finans Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Fidan Bayındır Yıldız’ın Ortaköy Banyan Restaurant’taki ev sahipliğinde, Kansersiz Yaşam Derneği ve sosyal medyanın önde gelen isimleriyle bir araya gelindi. Davette, Cigna Finans’ın Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası ile sektöre getirdiği yeniliklere değinilirken, 22 Kasım Pazar günü itibariyle Kansersiz Yaşam Derneği işbirliği ile başlayacak YaşaTIR gezici etkinliği hakkında da detaylı bilgi verildi.


Sektörde İlk

“Yenilikçi” ve “sigortadan daha fazlasını sunan” ürünleriyle daha iyi ve kaliteli bir yaşam misyonuyla çalışmalarına devam eden Cigna Finans’ın bu doğrultuda çıkardığı “Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası”, “sektörde bir ilk olarak” kadın ve erkeklerde cilt kanseri hariç tüm kanser türlerini ilk fazından itibaren teminat altına alıyor.


Kansere yakalanmadan evvel önlem aldırmak ve yaşam kalitesini yükseltmek de ürünün bir diğer önemli misyonu. Bu anlamda sigorta sahipleri, 24 Saat Tıbbi Danışma Hattı, Online Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı, Diyetisyen, Spor Merkezleri gibi çeşitli hizmet noktalarından poliçeleri süresince ücretsiz veya indirimli olarak yararlanabiliyor.

İlginizi Çekebilir

Mehmet Koç Vatandaşın Cebine 1 Milyar Tl Tasarruf Sağlandı

video linki


Mevsim Geçişleri Hasta Edebiliyor

MEVSİM GEÇİŞLERİ HASTA EDEBİLİYOR


Guess’Ten Sürdürülebilir Moda Akımına Sanatsal Bir Duruş Guess Ve Sanatçı Eduardo Bolioli Güçlerini Sürdülebilir Moda İçin Birleştirdi

Akdeniz sahillerinde geçirdiği çocukluğundan ilham alan Bolioli, canlı ve simgesel tablolarından ilham aldığı bir dizi el yapımı baskı oluşturuyor. Desenler, yemyeşil eğrelti otları ve incir ağacı yapraklarına karşı sıralanmış balinaların, uçan balıkların, çekiç başlı köpek balıklarının ve kaplumbağaların görüntüleriyle deniz yaşamının zenginliklerini temsil ediyor. Kapsülün renk paleti, Dünya denizlerinden ilham alıyor: Kızıl Deniz için kırmızı, Pasifik Okyanusu için koyu mavi, Karayip Denizi için yeşil ve Hint Okyanusu için açık mavi.


Kitap Medeni Cumhuriyet Katılımcı Hayatın Sosyolojisi

MEDENİ CUMHURİYET:


Beko’Dan Mutfaklara Ultra Çözüm Beko Novultra Buzdolabı

Beko’dan Mutfaklara Ultra Çözüm:


Etiketler: kanser, sigorta, çağla finans

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.