22 Mart 2019 Cuma 09:17

GÜNDEM

Cihangir İlk Teklisi ‘’Senindir’’ İle Dinleyicilerle Buluşuyor!

CİHANGİR İLK TEKLİSİ ‘’SENİNDİR’’ İLE DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYOR!

Cihangir İlk Teklisi ‘’Senindir’’ İle Dinleyicilerle Buluşuyor!
Cihangir İlk Teklisi ‘’Senindir’’ İle Dinleyicilerle Buluşuyor!
Cihangir İlk Teklisi ‘’Senindir’’ İle Dinleyicilerle Buluşuyor!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Erken yaşta gitara olan ilgisi ile müziğe başlayan Cihangir Gök ilk şarkısı ‘’Senindir’’ ile dinleyicilerin karşısına çıkıyor.

Müziğe olan tutkusunun zaman içerisinde katlanarak artması sonucunda İktisat Fakültesi’ni yarıda, doğup büyüdüğü Ankara‘yı ise geride bırakan ve rotasını tamamen müziğe çeviren sanatçının, güçlü bir altyapıyı dikkat çeken sözlerle destekleyen şarkısı ‘’Senindir’’ müzikseverler ile buluşuyor.

Şarkının sözleri ünlü söz yazarı Ali Tekintüre’ye, müziği ise başarılı sanatçının kendisine ait. Şarkının aranjörlüğünü ise başarılı müzisyen Serdar Öztop üstlenmekte.

‘’Senindir’’ şarkısının klibi ise Emrah Özbilen yönetmenliğinde Ümraniye Film Platoları’nda yaklaşık 12 saatte çekildi.

Cihangir’in yeni şarkısı ‘‘Senindir’’ 22 Mart’ta Sony Music Media etiketiyle tüm dijital platformlarda!

İlginizi Çekebilir

Koç Topluluğu İhracatın Da Zirvesinde!

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin düzenlediği “İhracat Şampiyonları Ödül Töreni”ne Koç Topluluğu Şirketleri damga vurdu. İlk 10’da 4 Koç Topluluğu Şirketi yer alırken, Ford Otosan ihracat şampiyonu, Tofaş 3’üncü, Tüpraş 6’ncı ve Arçelik 8’inci oldu. Ödülleri Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan aldı.


Vestel Sektörünün 21 Yıldır Aralıksız İhracat Şampiyonu

Vestel ihracat şampiyonluğu ödülünü


Tim 26. Olağan Genel Kurulu Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018 Araştırması

TİM 26. Olağan Genel Kurulu, Türkiye'nin İhracat Şampiyonları Ödül Töreni ve “Türkiye'nin İlk 1000 İhracatçısı 2018” araştırmasına ilişkin basın bültenlerimizi ve görselleri ekte bilgilerinize sunarız.


Yaz Ayları Bu Ameliyatlara Engel Değil!

“Hastalarımızın çok büyük bir kısmından; ‘Yazın ameliyat olursam sıkıntı yaşar mıyım?’, ‘Yaz aylarında ameliyatlar daha mı tehlikeli olur’ gibi dönüşler alıyoruz. Bu konu hakkında, açıklığa kavuşturulması gereken ciddi bir bilgi kirliliği var” diyen İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Kulak, Burun ve Boğaz Hastalıkları Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Murat Sertan Şahin, anlattı.


Global Somali Diaspora Konferansı’Nın 3'Üncüsü İstanbul’Da Düzenleniyor

Ülkemizin küresel insani kalkınma hedefleri kapsamında kamu diplomasisi desteği sağladığı Somali ile Türkiye arasındaki devletlerarası ilişkilerin ulaştığı düzeyden hareketle, GSD’nin 3'ncü uluslararası konferansı Yunus Emre Enstitüsü'nün desteğiyle İstanbul’da düzenleniyor.


Etiketler: şarkısı, Senindir, olan, müziğe, Cihangir

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.