6 Şubat 2019 Çarşamba 12:01

GÜNDEM

Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, Çin’in Yeni Yıl heyecanını İstanbul’a getirdi. Şubat ayı boyunca, özel olarak tasarlanmış dekoratif alanlarıyla, Çin geleneğini alışveriş merkezine taşıyan Emaar Mall, ziyaretçilerine büyük bir kültür şöleni yaşatıyor. Bununla birlikte alışveriş merkezine gelen Çinli ziyaretçiler, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni ücretsiz gezme fırsatı buluyor.

Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Birbirinden farklı etkinlikleriyle adından söz ettiren Emaar Mall, bu kez 4000 yıllık bir tarihe sahip olan ve Bahar Festivali olarak da bilenen Çin Yeni Yılına ev sahipliği yapıyor. Şubat ayı boyunca Emaar Mall’a gelen ziyaretçileri Çin geleneğinin simgesi çiçek, balon, fener ve çeşitli dekoratif öğelerle süslenen etkileyici alanlar bekliyor.

Çin takvimine göre bu sene 5 Şubat’ta başlayan yeni yıl, her 12 yılda bir başa dönüyor ve her yılı 12 Zodyak hayvanlarından bir tanesi temsil ediyor. Çin Yeni Yılı, Vietnam, Güney Kore, Singapur, Japonya, Endonezya, Filipinler, Tayvan, Hong Kong gibi birçok ülkede de kutlanıyor.

Yeni yıl kutlamaları kapsamında, şubat ayı boyunca Emaar Mall’u ziyarete gelen tüm Çin vatandaşları, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni ücretsiz gezebilecek. 200 türün üzerinde 20.000’den fazla deniz canlısına ve amfibiye ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum, Türkiye’nin ilk tuzlu su timsahlarını da ev sahipliği yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Galeri Diani Ekim Sergisi; Ahmet Yeşil’İn ‘ Sesler Ve İzler’ Sergisi 40. Sanat Yılında Galeri Diani’De

AHMET YEŞİL’in ‘ SESLER ve İZLER’SERGİSİ


Alper Ve Elena Columbıa Sponsorluğunda Gerçekleşen Utmb’Nin Ptl Etabında Fınısh’E Ulaştı!

Dünyanın en prestijli patika koşusu yarışlarından biri olarak gösterilen UTMB®’de , ultra maraton koşucuları Alper Dalkılıç ve Elena Polyakova, Columbia sponsorluğunda Türkiye’yi temsil ederek PTL etabında Finish’e ulaştı!


Atasun Optik’Ten I Block Koruyucu Gözlükler

Atasun Optik, I-Block koruyucu gözlükleri* ile gün boyunca maruz kaldığımız telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazların, olumsuz etkileri bulunan mavi ışığından korumayı amaçlıyor.


Kurumlar İbb Dragon Bot Festivali'nde Buluştu

İBB Kurumlararası Dragon Bot Festivali özel sektör çalışanlarına adrenalin dolu bir hafta sonu yaşattı. Takımların kıyasıya mücadele ettiği organizasyonda İBB İtfaiye Daire Başkanlığı Takımı yarışları ikinci olarak tamamladı.


Hormonlu Gıdalar Genç Erkeklerde Meme Büyümesine Sebep Oluyor

Erkekleri estetik açıdan rahatsız eden ve özgüven problemlerine yol açan meme büyümesi her yaşta ortaya çıkabiliyor. Son zamanlarda hormonlu gıdalar sebebiyle ergen ya da genç erkeklerde meme büyümesine daha sık rastlanıyor. Memorial Ankara Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü’nden Op. Dr. Ozan Luay Abbas, jinekomasti ve tedavi yöntemleri ile ilgili bilgi verdi.


Etiketler: Emaar, Mall, Yeni, sahipliği, yapıyor

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.