6 Şubat 2019 Çarşamba 12:01

GÜNDEM

Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, Çin’in Yeni Yıl heyecanını İstanbul’a getirdi. Şubat ayı boyunca, özel olarak tasarlanmış dekoratif alanlarıyla, Çin geleneğini alışveriş merkezine taşıyan Emaar Mall, ziyaretçilerine büyük bir kültür şöleni yaşatıyor. Bununla birlikte alışveriş merkezine gelen Çinli ziyaretçiler, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni ücretsiz gezme fırsatı buluyor.

Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
Çin’İn Yeni Yıl Esintileri Emaar Mall’A Taşındı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Birbirinden farklı etkinlikleriyle adından söz ettiren Emaar Mall, bu kez 4000 yıllık bir tarihe sahip olan ve Bahar Festivali olarak da bilenen Çin Yeni Yılına ev sahipliği yapıyor. Şubat ayı boyunca Emaar Mall’a gelen ziyaretçileri Çin geleneğinin simgesi çiçek, balon, fener ve çeşitli dekoratif öğelerle süslenen etkileyici alanlar bekliyor.

Çin takvimine göre bu sene 5 Şubat’ta başlayan yeni yıl, her 12 yılda bir başa dönüyor ve her yılı 12 Zodyak hayvanlarından bir tanesi temsil ediyor. Çin Yeni Yılı, Vietnam, Güney Kore, Singapur, Japonya, Endonezya, Filipinler, Tayvan, Hong Kong gibi birçok ülkede de kutlanıyor.

Yeni yıl kutlamaları kapsamında, şubat ayı boyunca Emaar Mall’u ziyarete gelen tüm Çin vatandaşları, Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ni ücretsiz gezebilecek. 200 türün üzerinde 20.000’den fazla deniz canlısına ve amfibiye ev sahipliği yapan Emaar Akvaryum, Türkiye’nin ilk tuzlu su timsahlarını da ev sahipliği yapıyor.

İlginizi Çekebilir

Gabfoods İle The Bodrum Edıtıon’Da Ruhunuzu Doyuracak Bir Kahvaltı

Ian Schrager ve Marriott International iş birliğinde 2018 senesinde açılan, yeni nesil lüks otel deneyimini yeniden tanımlayan ve Türkiye’deki resort otellerine yepyeni bir enerji getiren The Bodrum EDITION, sofistike tasarım detayları ve ileri görüşlü programları ile Yalıkavak kıyısında bir ütopya yaratıyor.


3 Gün 3 Kaşık Kuralı Nedir

Batıgöz Sağlık Grubu


Pema Ve Continental 18.000’Den Fazla Aracın Lastik Yönetimini Dijitalleştiriyor

Avrupa’da faaliyet gösteren ticari araç kiralama şirketi PEMA ile teknoloji şirketi ve premium lastik üreticisi Continental, 18.000’in üzerinde aracın lastik yönetimini dijitalleştiriyor. Continental’in geliştirdiği, PEMA’nın sistemine entegre edilen dijital filo yönetim sistemi CESAR, araç ve servis bilgilerinin özel bir arayüz üzerinden paylaşılmasını ve düzenli olarak güncellenmesini sağlıyor.


Ford Otosan, Etik Ve İtibar Derneği’Ne Teid Katıldı

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün “İşimizi bugün olduğu gibi yarın da başarılı bir şekilde yapmak için etik ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz ve Ford Otosan Çalışma İlkeleri ve Etik Kuralları rehberliğinde etik ve şeffaflığın dışına çıkmayan bir iş ilişkisi anlayışı benimsiyoruz."


1 Top Lokma 80 Kalori!

Son günlerde özellikle gençler arasında popülerliğini artıran lokma, artık bir çok yerde karşımıza çıkıyor.1 top lokmanın ortalama 80 kalori olduğunu belirten Beslenme ve Diyet Uzmanı Özden Örkçü, lokmaseverleri uyarıyor!


Etiketler: Emaar, Mall, Yeni, sahipliği, yapıyor

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.