22 Şubat 2019 Cuma 13:31

GÜNDEM

Cisco Iot’Nin Potansiyelini Niyet Odaklı Networking İle Açığa Çıkarıyor

Cisco yeni IoT networking ürünleri, developer araçları, onaylanmış tasarım rehberleri ve iş ortağı uzmanlıkları ile IoT ortamları için eşi görülmemiş ölçek, esneklik ve güvenlik sunuyor.

Cisco Iot’Nin Potansiyelini Niyet Odaklı Networking İle Açığa Çıkarıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BARCELONA, Cisco Live Europe -Nesnelerin İnterneti (The Internet of Things- IoT) muazzam bir potansiyel barındırıyor; ancak bu potansiyeli kullanabilmek her şirketin IoT konusunda kendine has ihtiyaçlarını belirlemesi buna göre ihtiyaç duyduğu altyapıyı tanımlaması gerekiyor. Çoğu IoT projesi üretim ihtiyacı doğrultusunda ölçeklendirilemediği için sorunlarla karşılaşıyor; güvenlik ise sonradan önceliklendirilen bir mesele oluyor. Günümüzde Cisco piyasaya sürdüğü yeni IoT networking ürünleri, developer araçları, onaylanmış tasarım rehberleri ve iş ortağı uzmanlıkları ile IoT ortamları için eşi görülmemiş ölçek, esneklik ve güvenlik sunuyor.

Cisco’nun bu konuda gerçekleştirdiği yeniliklerin bir kısmı şu şekilde sıralanıyor:

Niyet Odaklı Networking’i IoT’nin Kenarlarına Taşımak

Niyet odaklı networking, ağ yapılarının inşası ve yönetimi konusunda temel bir değişimi temsil ediyor. Bu modern networkler, eskiden yapıldığı gibi manuel, zaman alan metotlar kullanarak yönetilmek yerine, işletmenin amaçlarını alarak bunları network kurallarına çeviriyorlar.

Niyet odaklı networking müşterilere üç alanda önemli avantajlar sunuyor:

Cisco Katalist IE3x00 Dayanıklı Switch Serisi ve Cisco IR1101 Entegre Servis Dayanıklı Router şu anda sipariş edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Jowae’Nin Doğal Maskeleri İle Eşsiz Tatil Bakımı Tamamlanıyor!

Fransa'nın üstün dermokozmetik anlayışı ve Güney Kore'nin şifalı bitkilerinin eşsiz uyumu ile geliştirilen Jowaé maskeleri, cildinize eşsiz bir yaz bakım ritüeli sunuyor. Kore güzellik rutininin olmazsa olmazı olan yüz maskeleri ile değişimi ve ışıltılı bir görünümün tadını yaz mevsimi boyunca cildinizde doyasıya hissedeceksiniz!


Netmarble, Türk Oyunlarını Tüm Dünyada Yayınlayacak

Netmarble EMEA, Türkiye’deki oyun geliştiricilerin dünya çapında başarılara imza atmasını sağlamak amacıyla Netmarble Publishing programını başlatıyor. Tüm dünyadaki özellikle hyper-casual türünde oyun geliştirenlere açık olan program, yayıncılık, danışmanlık ve pazarlama sağlayarak tüm dünyada başarı kazanmayı hedefleyen oyunlar için bir başlangıç noktası sunmayı amaçlıyor.


Nikki Beach Hotels & Resorts, Nikki Beach Resort & Spa Santorini'nin Kapılarını Açtı

Nikki Beach Hotels & Resorts,


Çöp Değil Plastik Hurda Hammadde İthal Ediyoruz!

Plastik Sanayicileri Derneği (PAGDER) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Gülsün: “1,5 milyar dolar büyüklüğü ile hammaddedeki cari açığın kapatılmasına 1 milyar dolardan fazla pozitif katkı sağlayan plastik geri dönüşüm sektörünün üzerine para vererek çöp ithal ettiğini iddia etmek ciddiyetten uzaktır” dedi.


Vans Dekupe Görselleri

Sevgiler


Etiketler: Cisco, networking, Niyet, konusunda, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.