22 Şubat 2019 Cuma 13:31

GÜNDEM

Cisco Iot’Nin Potansiyelini Niyet Odaklı Networking İle Açığa Çıkarıyor

Cisco yeni IoT networking ürünleri, developer araçları, onaylanmış tasarım rehberleri ve iş ortağı uzmanlıkları ile IoT ortamları için eşi görülmemiş ölçek, esneklik ve güvenlik sunuyor.

Cisco Iot’Nin Potansiyelini Niyet Odaklı Networking İle Açığa Çıkarıyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

BARCELONA, Cisco Live Europe -Nesnelerin İnterneti (The Internet of Things- IoT) muazzam bir potansiyel barındırıyor; ancak bu potansiyeli kullanabilmek her şirketin IoT konusunda kendine has ihtiyaçlarını belirlemesi buna göre ihtiyaç duyduğu altyapıyı tanımlaması gerekiyor. Çoğu IoT projesi üretim ihtiyacı doğrultusunda ölçeklendirilemediği için sorunlarla karşılaşıyor; güvenlik ise sonradan önceliklendirilen bir mesele oluyor. Günümüzde Cisco piyasaya sürdüğü yeni IoT networking ürünleri, developer araçları, onaylanmış tasarım rehberleri ve iş ortağı uzmanlıkları ile IoT ortamları için eşi görülmemiş ölçek, esneklik ve güvenlik sunuyor.

Cisco’nun bu konuda gerçekleştirdiği yeniliklerin bir kısmı şu şekilde sıralanıyor:

Niyet Odaklı Networking’i IoT’nin Kenarlarına Taşımak

Niyet odaklı networking, ağ yapılarının inşası ve yönetimi konusunda temel bir değişimi temsil ediyor. Bu modern networkler, eskiden yapıldığı gibi manuel, zaman alan metotlar kullanarak yönetilmek yerine, işletmenin amaçlarını alarak bunları network kurallarına çeviriyorlar.

Niyet odaklı networking müşterilere üç alanda önemli avantajlar sunuyor:

Cisco Katalist IE3x00 Dayanıklı Switch Serisi ve Cisco IR1101 Entegre Servis Dayanıklı Router şu anda sipariş edilebilir.

İlginizi Çekebilir

Dıego Muñoz & James Lowe Yalnızca Bir Gece İçin The Bodrum Edıtıon’Da Bir Araya Geliyor!

1 HAZİRAN 2019


Hero Baby’Den Sağlıklı Besleyen Organik Kavanoz Mamalar

Türkiye’nin lider bebek mama markası Hero Baby, organik kavanoz serisi ile gelecek nesillere küçük yaşlardan itibaren sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefliyor. Türkiye’de organik tarım ile yetiştirilen meyve sebzelerle üretilen organik kavanoz mamaları, bebekleri için ek gıda dönemine geçiş yapan ailelere sağlıklı ve besleyici alternatifler sunuyor.


Ege Endüstri Yine Ebso’Nun Sanayi Devleri Arasında

Ege Endüstri, bu yıl da Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO)


Lazzoni Hotel'den 6 Farklı İftar Menüsü

LAZZONİ HOTEL’DEN


Pubg'den 50 Bin Dolar Ödüllü Turnuva!

Rusya, Kazakistan ve Türkiye’de düzenlenecek Oppo R.T.K. Series turnuvası ile mobil dünyanın eğlencesi rekabetle buluşacak. 20 Mayıs-7 Haziran tarihleri arasında yapılacak karşılaşmalar, tüm PUBG Mobile hayranlarını bekliyor.


Etiketler: Cisco, networking, Niyet, konusunda, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.