26 Kasım 2019 Salı 10:24

GÜNDEM

Cisco Meraki’Den, Daha Güvenli, Daha Basit Ve Daha Güçlü Çözüm Portföyü

Cisco Meraki, portföyünü genişleterek, BT ekiplerine dijital işletmeleri için ağı oluşturmak ve yönetmek amacıyla güçlü, basitleştirilmiş ve güvenli bir çözüm sunuyor. Cisco Meraki, müşterilerin giderek daha karmaşık hale gelen bir güvenlik ortamı ile başa çıkmasına yardımcı olmak için Cisco güvenliğini çözümlerine daha da fazla entegre ediyor, bir yandan da farklı boyutlardaki ve sınırlı kaynaklara sahip BT ekiplerinin, inovasyonu benimsemesine imkân tanıyor. İş ortakları, Cisco Meraki'nin yeni olanaklarıyla daha geniş bir pazara hitap edebiliyor ve müşterilerle olan etkileşimleri artıyor.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

CİSCO Meraki, ABD’nin Las Vegas kentinde gerçekleşen Cisco İş Ortakları Zirvesi’nde Cisco ağ ve güvenlik inovasyonlarını çözümlerine entegre ederek portföyünü genişlettiğini duyurdu. Bulut üzerinde yönetilen ağ oluşturma ve güvenlik olanakları, müşterinin güvenli yeni nesil ağ teknolojisine yönelik yolculuğunu da basitleştirecek. Yeni çözümler ayrıca, Cisco Meraki'nin, dijital bir işletmenin, performanstan ya da güvenlikten taviz vermeksizin mümkün olan en basit şekilde yönetilmesi misyonunun, müşteriler tarafından daha da iyi anlaşılmasına olanak sağlıyor.

Güvenlikle inovasyon arasında seçim yapmaya son

Günümüzün dünyasında, çalışanlar dünyanın herhangi bir yerinden işlerini yürütebiliyor ve kullandıkları yönetilmesi gereken aygıt sayısı da giderek artıyor. Ancak çoğu işletme, bu yeni dijital talepler için tasarlanmamış olan ağları çalıştırmayı göze alamıyor. Sınırlı BT bütçelerine sahip olan işletmelerin inovasyon ile güvenlik arasında tercih yapmak zorunda kalmaması için Cisco Meraki, işletmelerin ihtiyaç duyduğu güvenli temeli sağlayan ve hangi ölçekte olursa olsun bir BT organizasyonunu, büyümek ve inovasyon gerçekleştirmek için gerekli olan yeteneklerle donatan, amaca odaklı bir mimari sunuyor.

Bugün tanıtılan yeni inovasyonlar, Cisco'nun sektör lideri olan ağ ve güvenlik çözümlerini temel alıyor ve BT'nin yönetimin, ağ etki alanları çapında kolaylıkla genişletmesine imkân tanıyor.

İşte yeni çözümler:

Cisco Meraki Kıdemli Başkan Yardımcısı/Genel Müdürü Todd Nightingale de yeni inovasyonlar hakkında şunları söyledi: "Hedefimiz, her zaman en önemli olana odaklanmalarına imkân tanıyan bir ağ çözümü sunarak, müşterilerimize işletmeleri için en iyisini yapmalarını mümkün kılmak. Günümüzde mevcut olan LTE, Wi-Fi 6, Nesnelerin İnterneti ve diğer sayısız ağ inovasyonu insanların gözünü korkutabilir, ancak doğru mimari ve güvenlikle, BT'nin herhangi bir ölçekteki işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak üzere uyum sağlaması mümkün. Buna bağlı olarak, bir kişi ister tek tesisi ister yüz tesisi yönetiyor olsun, biz müşterilerimize en güçlü ve en basit seçeneği sunmayı hedefliyoruz."

Cisco Meraki, iş ortağı etkisini hızlandırıyor

Cisco Meraki'nin ağ oluşturmaya yönelik yaklaşımı, iş ortakları için olağanüstü büyüme fırsatlarını da beraberinde getiriyor. Cisco Meraki'nin yeni olanaklarıyla hem daha geniş bir pazara hitap edebiliyor hem de müşterilerle olan etkileşimlerini artıyorlar. Cisco Meraki'nin ağının açık ve genişletilebilir nitelikte olması iş ortaklarına, Cisco Meraki'nin platformu üzerinde katma değerli uygulamaları ve hizmetleri bütünleştirme ve oluşturma olanağı sağlıyor.

Worldwide Technology'de Gelişmiş Teknolojiden Sorumlu Başkan Yardımcısı Brian Ortbals da "Yeni MS390, Meraki'nin basit devreye alma ve yönetim özelliklerini Cisco anahtarlama inovasyonunun gücüyle birleştiriyor" dedi ve şunları anlattı: "MS390, yüksek yoğunluklu Wi-Fi sistemlerini birleştirmek için ölçeklenebilen bir yöntem yaratırken aynı zamanda en yüksek düzeyde bir kullanıcı deneyimi sunuyor. MS390, ölçeklenebilirliğe ek olarak, kuruluşların hemen yararlanmaya başlamak isteyeceği yeni güvenlik ilkesi dahil olmak üzere yeni özelliklerin geliştirilmesi için genişletilebilirlik sunuyor."

Kullanılabilirlik

Cisco Hakkında

Cisco, 1984 yılından bu yana erişim ve yönlendirme teknolojileri ile birlikte internetin çalışmasını sağlayan ve buna ek olarak collaboration, veri merkezi ve siber güvenlik teknolojileri alanında da urun ve çözümler sağlayan teknoloji lideridir. Çalışanlarımız, ürünlerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte toplumun güvenli bir şekilde bağlantı kurmasını ve yarının dijital fırsatlarına bugün erişmesini sağlıyoruz. Daha fazlası için newsroom.cisco.com adresini ziyaret edin ve Twitter’da @Cisco’yu takip edin. Cisco RSS Akışları için bkz: http://newsroom.cisco.com/rss-feeds

İlginizi Çekebilir

Milan Moda Haftası’Nda Sokak Tarzı Rüzgârı

Dünyaca ünlü moda tasarımcısı Marcelo Burlon, Milan Moda Haftası’nda Sonbahar Kış 2020 koleksiyonunu Cat’in özel tasarım ayakkabılarıyla kombinledi. Burlon’un Cat’in Raider Sport koleksiyonu ile tamamladığı 8 farklı kombin, erkek modasına yeni bir soluk getirdi.


Telefonunuzun Şarjını En Çok Tüketen Uygulamalar Açıklandı

İŞTE ŞARJ CANAVARI 17 UYGULUMA


Denizbank Depremden Etkilenen Müşterilerinin Kredi Ödemelerini 3 Ay Faizsiz Erteledi Bilgi Notu

DenizBank, Elazığ’da yaşanan deprem felaketinden etkilenen müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlıyor. Bankanın bölgedeki bireysel ve KOBİ müşterilerinin DenizBank’a olan tüm ödemeleri faizsiz 3 ay erteleniyor.


Renault Yönetim Kurulu’Ndan Bilgilendirme

Boulogne-Billancourt, 29 Ocak 2020 –Yönetim Kurulu Başkanı Jean-Dominique Senard başkanlığında toplanan Renault Grubu Yönetim Kurulu, 1 Temmuz 2020 tarihinden itibaren Luca de Meo’yu Renault S.A.’nın İcra Kurulu Başkanı (CEO) ve Renault s.a.s’ın Başkanı olarak atama kararı aldığını açıkladı.


Kışın Cildinizin İki Kurtarıcısı; Güneş Koruyucu Ve Nemlendirici

Yaz aylarında güneş cildimize ne kadar zarar veriyorsa soğuk ve karlı havalarda da o kadar yıpratıyor. Özellikle kayak yapanlar kar yanığına karşı güneş koruyucu kullanmalı. Soğuk havanın oluşturduğu tahriş ve kuruluğa karşı ise önlem alınmalı. Dermatoloji, Veneroloji ve Kozmetoloji Uzmanı Prof. Dr. Emel Güngör, kış aylarında sağlıklı bir cilde sahip olmak için yapılması gerekenleri anlattı.


Etiketler: Cisco, Meraki, için, yeni, olan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.