12 Şubat 2019 Salı 11:31

GÜNDEM

Cisco Veri Merkezi, Veriniz Neredeyse Oraya Gidiyor

Veri Merkezi’ndeki ‘merkez’i kaldırmak üzere bir dizi inovasyon gerçekleştiren Cisco, duyurduğu bir dizi inovasyonla veri merkezini, verinin yaşadığı ve aplikasyonların kullanıldığı her yere taşıyor.

Cisco Veri Merkezi, Veriniz Neredeyse Oraya Gidiyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Barcelona, Cisco Live- Aplikasyonlarda yapılan inovasyonlar, dijital ekonominin merkezinde bulunuyor. Yeni dönemin aplikasyonları veri merkezinin ne olduğu ve neleri destekleyebilmesi gerektiğini yeniden tanımlamayı gerektiriyor. Günümüzde, veri merkezi sabit bir yerde değil; veri nerede yaratılıyor, işleniyor ve kullanılıyorsa orada konumlanıyor. Cisco veri merkezini verinin yaşadığı ve aplikasyonların kullanıldığı her yere taşımak üzere “her yerde veri merkezi” vizyonu ile bir dizi inovasyon gerçekleştiriyor.

“Veri merkezindeki ‘merkez’i kaldırıyoruz”

Cisco Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Data Center İş Kolu Müdürü Roland Acra konuyla ilgili şunları söyledi: “Kurumlar aplikasyonları nerede kullanacaklarını, teknolojiden gelen kısıtlamalar çerçevesinde değil, işletmelerinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlemeli. Müşteriler kurumsal tesislerden buluta kadar yayılan bir yelpaze üzerinde aplikasyonları devreye almak ve verileri yönetmek istiyorlar. Bu yüzden de veri merkezindeki ‘merkez’i kaldırıyoruz. Bugün Cisco müşterilerine her bir bulut, veri merkezi ve şubeye ulaşmaları konusunda yardım sunuyor.”

Cisco yeni veri merkezi vizyonunu üç şekilde hayata geçiriyor:

Yeni Veri Merkezi Kurumsal Anlaşma

Cisco, yeni Veri Merkezi Kurumsal Anlaşması sayesinde müşterilerin veri teknolojisi satın alma sürecini kolaylaştırıyor. Müşteriler standart üç veya beş yıllık lisans anlaşması ile ACI, HyperFlex, Intersight ve Tetration’ın da dahil olduğu yedi programdan oluşan bir paketi satın alabiliyorlar. Cisco EA, müşterilere yayılma modelleri ve fiziksel, sanal veya bulut ortamlarındaki yayılmalarda lisans kullanımı konusunda seçenekler sunuyor. Bu şekilde müşteriler ihtiyaçları olana, doğru yerde ve zamanda ve tercih ettikleri kanal partneri üzerinden ulaşabiliyorlar.

Cross-domain Entegrasyonu

Cisco ACI kullanımını aplikasyon tabakası ve kampüsü de kapsayacak şekilde genişletiyor. Artık, ACI AppDynamics ile entegre oluyor; bu şekilde aplikasyon performansı ve network sağlığı arasında bir korelasyon oluşuyor. Aynı zamanda Cisco DNA Center ve Identity Services Engine ile de entegre olarak, kampüsteki kullanıcılar veya cihazlar ile herhangi bir yerdeki aplikasyon veya data ile uçtan-uca-kimlik-bazlı kural ve erişim kontrolü sağlıyor.

Ulaşılabilirlik, Hizmetler ve Destek

Cisco Hakkında

Cisco (NASDAQ: CSCO), 1984 yılından bu yana internetin çalışmasını sağlayan dünya teknoloji lideridir. Çalışanlarımız, ürünlerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte toplumun güvenli bir şekilde bağlantı kurmasını ve yarının dijital fırsatlarına bugün erişmesini sağlıyoruz. Daha fazlası için newsroom.cisco.com adresini ziyaret edin ve Twitter’da @Cisco’yu takip edin. Cisco RSS Akışları için bkz: http://newsroom.cisco.com/rss-feeds

Hill and Knowlton Strategies

İlginizi Çekebilir

Legoland® Discovery Centre’In Eğlencesi Bol Yeni Etkinlik Alanı Açıldı… Açılışa Pınar Altuğ Da Kızı Su İle Birlikte Katıldı!

LEGOLAND® Discovery Center İstanbul, The LEGO® Movie 2 (TLM2) temalı etkinlik alanının açılışını, 16 Şubat Cumartesi günü Forum İstanbul AVM’deki Cinemaximum’da özel film gösterimi ile birlikte gerçekleştirdi. Seçkin davetlilerin ağırlandığı lansmana, oyuncu Pınar Altuğ da kızı Su ile birlikte katıldı.


Aston Martin ‘Dbs Superleggera’ 675 Bin Euro’Dan Başlayan Fiyatlarla Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Aston Martin ‘DBS SUPERLEGGERA’


Beyaz Ve Enbe’Den Unutulmaz Müzik Ziyafeti

Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası ile ünlü komedyen Beyazıt Öztürk Les Ambassadeurs Hotel’de beraber hazırladıkları müzikal şov ile müzik severlerden büyük alkış aldı. Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrasıyla aynı sahneyi paylaşan Beyazıt Öztürk geceye hem şarkılarıyla hem de esprileriyle damga vurdu.


Rosatom Teknik Akademisi Ve Dünya Nükleer Üniversitesi, Rusya’Da Radyasyon Teknolojileri Okulu Düzenlenmesi İçin Anlaşma İmzaladı

Rosatom Teknik Akademisi ve Dünya Nükleer Üniversitesi, Rusya’da Radyasyon Teknolojileri Okulu düzenlenmesi için anlaşma imzaladı


Elexus’Ta Serkan Kaya Aşkı!

ELEXUS’TA SERKAN KAYA AŞKI!


Etiketler: Cisco, veri, şekilde, merkezi, veya

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.