24 Nisan 2019 Çarşamba 09:33

GÜNDEM

Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor

KÜÇÜKLERE HAKLARINI İNTERAKTİF ETKİNLİKLERLE

Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ANLATAN KİTAP: ÇOCUĞUM, HAKLARIM VAR!

ÇOCUĞUM, HAKLARIM VAR! ETKİNLİK KİTABI İLE MİNİKLER SAHİP OLDUĞU HAKLARI ÖĞRENİYOR

abm Yayınevi’nin Çocuğum, Haklarım Var! etkinlik kitabı ile minikler haklarını öğreniyor, bu haklar üzerine düşünüp fikir yürütüyor ve araştırmalar yapıyor. Ezgi Berk tarafından yazılan ve Funda Akman Aydemir tarafından resimlenen Çocuğum, Haklarım Var! kitabı, küçüklere haklarını interaktif etkinliklerle anlatıyor.

Çocuk deyince aklınıza ne geliyor? Geleceğin yetişkini mi? Henüz tam olmamış bir insan mı?abm Yayınevi’nden çıkan Çocuğum, Haklarım Var! etkinlik kitabı, çocuğun tam da şimdi olduğu haliyle tıpkı bir yetişkin gibi saygı görmesi gereken bir insan olduğunun üzerinde duruyor. 4 temel ilke çerçevesinde çocukların sahip olduğu hakların neler olduğu, bu hakları nasıl kullanabilecekleri ve yardıma ihtiyacı olan çocukların elinden nasıl tutabilecekleri sorularının cevaplarını öğrenecekleri etkinlikler çocukları bekliyor.

Ezgi Berk tarafından kaleme alınan ve Funda Akman Aydemir’in çizimleriyle renklenen Çocuğum, Haklarım Var! etkinlik kitabı miniklere haklarını öğretiyor, onların bu haklar üzerine düşünüp fikir yürütmesine ve araştırmalar yapmasına yardımcı oluyor.

Kitap Adı: Çocuğum, Haklarım Var!

Yazan: Ezgi Berk

Resimleyen: Funda Akman Aydemir

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 104

Ebat: 21 cm x 29,7 cm

Etiket Fiyatı: 29,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Günün Manşetini Ağlayarak İmamoğlu'na Sarılan Minik Asmin Attı

Günün manşetini ağlayarak İmamoğlu'na sarılan minik Asmin attı: Her şey çok güzel olacak. Sen kazanacaksın!


Tezmaksan’Dan Endüstri 4.0 Çizgisinde Yatırımlar

ÜRETİM SEKTÖRÜNÜ AR-GE VE İNOVASYONLA TANIŞTIRDI


Qnb Finansbank Tales Matematik Müzesi Tır’I Yaratıcı Çocuk Festivali’Nde Çocuklarla Buluştu

QNB Finansbank “Minik Eller Büyük Hayaller” sosyal sorumluluk platformu kapsamında hayata geçirdiği QNB Finansbank Tales Matematik Müzesi Gezici TIR’ı içerisinde yer alan 17 matematik modülüyle 25-26 Mayıs’ta Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen Yaratıcı Çocuk Festivali’nde binlerce çocuğu ağırladı. Gezici TIR ayrıca 27-31 Mayıs tarihleri arasında da Maltepe’de Hasan Şadoğlu Ortaokulu’nda olacak.


Faber Castell 2 Bine Yakın Çocuğu Yaratıcılık Dünyasıyla Buluşturdu

Faber-Castell, ana sponsoru olduğu Yaratıcı Çocuk Festivali’nin ilk günü kapsamında, Özgür Yaratıcılık Alanı ve Yaratıcılık Sokağı’nda 2 bine yakın çocuğa unutulmaz bir yaratıcı deneyim yaşattı


Arçelik İklim Değişikliği Mücadelesini Everest’İn Zirvesine Taşıdı

“Dünyaya Saygılı, Dünyada Saygın” vizyonuyla sürdürülebilirlik konusunda önemli çalışmaları hayata geçiren Arçelik, iklim değişikliği konusunda farkındalık yaratmaya dönük çalışmalarında hedef büyüterek dünyanın zirvesi olan 8 bin 848 metrelik Everest Dağı tırmanışını gerçekleştirdi. Yaklaşık dört hafta süren Everest tırmanışını tamamlayan Arçelik CEO’su Hakan Bulgurlu “Arçelik olarak, iklim değişikliğinin etkileriyle mücadele etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Everest Dağı tırmanışımızın bu konuda farkındalık yaratacağını ve insanları, üstlerine düşeni yapmaya teşvik edeceğini umuyoruz” dedi.


Etiketler: Yayınevi, Çocuğum, Haklarım, kitabı, etkinlik

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.