24 Nisan 2019 Çarşamba 09:33

GÜNDEM

Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor

KÜÇÜKLERE HAKLARINI İNTERAKTİF ETKİNLİKLERLE

Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
Çocuğum, Haklarım Var! Etkinlik Kitabı İle Minikler Sahip Olduğu Hakları Öğreniyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ANLATAN KİTAP: ÇOCUĞUM, HAKLARIM VAR!

ÇOCUĞUM, HAKLARIM VAR! ETKİNLİK KİTABI İLE MİNİKLER SAHİP OLDUĞU HAKLARI ÖĞRENİYOR

abm Yayınevi’nin Çocuğum, Haklarım Var! etkinlik kitabı ile minikler haklarını öğreniyor, bu haklar üzerine düşünüp fikir yürütüyor ve araştırmalar yapıyor. Ezgi Berk tarafından yazılan ve Funda Akman Aydemir tarafından resimlenen Çocuğum, Haklarım Var! kitabı, küçüklere haklarını interaktif etkinliklerle anlatıyor.

Çocuk deyince aklınıza ne geliyor? Geleceğin yetişkini mi? Henüz tam olmamış bir insan mı?abm Yayınevi’nden çıkan Çocuğum, Haklarım Var! etkinlik kitabı, çocuğun tam da şimdi olduğu haliyle tıpkı bir yetişkin gibi saygı görmesi gereken bir insan olduğunun üzerinde duruyor. 4 temel ilke çerçevesinde çocukların sahip olduğu hakların neler olduğu, bu hakları nasıl kullanabilecekleri ve yardıma ihtiyacı olan çocukların elinden nasıl tutabilecekleri sorularının cevaplarını öğrenecekleri etkinlikler çocukları bekliyor.

Ezgi Berk tarafından kaleme alınan ve Funda Akman Aydemir’in çizimleriyle renklenen Çocuğum, Haklarım Var! etkinlik kitabı miniklere haklarını öğretiyor, onların bu haklar üzerine düşünüp fikir yürütmesine ve araştırmalar yapmasına yardımcı oluyor.

Kitap Adı: Çocuğum, Haklarım Var!

Yazan: Ezgi Berk

Resimleyen: Funda Akman Aydemir

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 104

Ebat: 21 cm x 29,7 cm

Etiket Fiyatı: 29,90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

abm Yayınevi Hakkında:

Acar Group bünyesinde kurulan abm Yayınevi yayıncılık hayatına 2011 yılında başladı. Adını Acar Bilgi Merkezi’nden alan abm Yayınevi; edebiyat, tarih, sanat, araştırma, akademik, ekonomi, çocuk, gençlik ve popüler kitaplar kategorilerinde faaliyetlerini sürdürüyor. abm Yayınevi bünyesinde kurulmuş olan abm Çocuk ve İlk Gençlik Yayınları ise; yabancı ve Türk yazarların kitaplarını yayımlayarak, çocuk ve ilk gençlik kategorilerinde seçkin yayınları bünyesine katmayı amaçlıyor.

Çocukların hayal gücünü geliştirmeye öncelik veren yayınevi; yaratıcı, evrensel, ahlaki değerlere uygun, bağımsız ve tarafsız, kaliteli yayınları çocuklar ve gençlerle buluşturmayı amaçlıyor. Kurulduğu günden beri “Her kitapta yeni bir sen!” diyerek, onlara sevecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri kitaplar sunuyor.

İlginizi Çekebilir

İstmarina Sanat’Ta Karma Resim Ve Heykel Sergisi Açılıyor!

İstanbullu sanatseverleri bu ay göz kamaştırıcı bir sergi bekliyor. Şehrin yeni sanat merkezi İstMarina Sanat, “Aslı Gibidir!... Porteler / Karma Resim ve Heykel Sergisi” ile şehrin kültürel yaşamına önemli bir tat katmaya hazırlanıyor.


“Türkiye Denizlerini Keşfedelim” Sergisi New York’Ta

Tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmeye odaklanan P&G markası Fairy’nin destekçilerinden biri olduğu Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV) tarafından hazırlanan “Türkiye Denizlerini Keşfedelim” sergisi, 23 Ağustos’a kadar ziyaretçilerle buluşacak. Sergiye New York Birleşmiş Milletler Binası ev sahipliği yapacak.


Rap Müziğin Güçlü Kalemlerinden Ortak Şarkı Sürprizi! Ados & Şanışer “En Derine” Sizlerle

Derin ve güçlü şarkı sözlerinin yanı sıra, hayat duruşlarıyla da kendilerine büyük bir dinleyici kitlesi edinen, Türkçe sözlü rap müziğin başarılı sanatçıları Ados ve Şanışer, Sony Music Türkiye ve Basemode Records etiketli yepyeni single “En Derine” ile karşınızda!


Paşabahçe Mağazaları İkinci Franchıse Mağazasını Riyad’Da Açtı

Paşabahçe Mağazaları yurt dışı mağazacılık atılımını Suudi Arabistan’ın başkenti Riyad’da yeni açtığı mağaza ile sürdürüyor. Yurt dışında ilk mağaza yatırımını 2015 yılında Milano’da yaptıklarını, ikinci yurt dışı mağazalarını da Katar’ın başkenti Doha’da franchise modeli ile açtıklarını hatırlatan Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel, “Paşabahçe Mağazaları’nın keyifli alışveriş deneyimini ve mağazalarımızdaki binlerce şık ve kullanışlı ürünü şimdi de Riyad’daki tüketicilerle buluşturuyor olmanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.


Aynı Gün Gelinlik Teslimatıyla Düğün Stresi Son Buluyor Seç , Satın Al , Götür

Oleg Cassini gelişmiş ‘Off the rack’ sistemiyle hızlı teslimat döneminin öncüsü olarak kısa sürede evlilik hazırlıklarını tamamlamak isteyen gelin adaylarına gelinliklerini seçer seçmez teslim alma imkanı sunuyor. Yarım asırlık kusursuz hizmet politikasının temel taşlarından biri olan ve süreci kolaylaştıran bu sistemini Türkiye genelindeki 14 mağazasında ve online alışveriş kanalında uygulamaya devam ediyor.


Etiketler: Yayınevi, Çocuğum, Haklarım, kitabı, etkinlik

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.