24 Ocak 2020 Cuma 10:36

GÜNDEM

Çocuk Kulübü Üyelerine Kral Şakir Aktivite Kitabı Hediye

Atasun Optik, Grafi 2000 ile Cartoon Network iş birliği kapsamında sömestr tatiline özel olarak tasarladığı Kral Şakir aktivite kitabını Çocuk Kulübü üyelerine hediye ediyor. 17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında Atasun Optik noktalarına uğrayan Çocuk Kulübü üyesi herkes aktivite kitabının sahibi oluyor.

Çocuk Kulübü Üyelerine Kral Şakir Aktivite Kitabı Hediye
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yaşa uygun dünya markalarının trend güneş gözlüğü modellerini bir arada sunan Atasun Optik, üyelerine özel dönemsel hediye ve kampanya imkanları sağlayan platformu olan Çocuk Kulübü’yle bu sömestrda da çocukları sevindiriyor.

Çocukların çok sevdiği karakterlerden Kral Şakir, Çocuk Kulübü’ne özel aktivite kitaplarında çocuklarla buluşuyor; hem eğlendiriyor hem de çocukların kişisel gelişimine katkıda bulunuyor. 17 Ocak- 2 Şubat 2020 tarihleri arasında Atasun Optik’e uğrayan çocuklar, Çocuk Kulübü’ne özel olarak tasarlanan aktivite kitabına üyelik gerçekleştirerek sahip olabiliyor.

Grafi 2000 ve Cartoon Network iş birliğiyle hayata geçen Kral Şakir aktivite kitabıyla çocuklar, aileleriyle birlikte eğlenirken öğrenecek, sömestr boyunca keyifli vakit geçirecekler.

Kampanya kapsamında toplam 20.000 adet kitap dağıtılacaktır. Çocuk Kulübü üyeliği, Atasun Optik noktalarından ücretsiz yapılmakta; üyelik süresince çocuk güneş gözlüklerinde %10 indirim avantajı sağlamakta ve dönemsel indirim ve kampanyalardan faydalanma imkanı sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Yoğurt İle Meyvelerin Mükemmel Uyumu “Eker Efsane Meyveli Yoğurt”

Ara öğünlerin yeni efsanesi geldi!


Aroma, İhracatta Yüzde 100 Büyüme Hedefliyor

Türkiye’nin ilk meyve suyu markalarından Aroma, 2020 ihracat hedefini belirledi. Aroma, ihracatını iki kat artırarak, ihracatın ciro içerisindeki payını yüzde 20’ye çıkartmayı hedefliyor. Aroma’nın hedef pazarları arasında ise; Ortadoğu ve Uzakdoğu bulunuyor. Aroma, ihracat hedefinin bir parçası olarak, 16 – 20 Şubat 2020 tarihleri arasında, Dubai’de düzenlenen Gulfood Gıda Fuarı’na katıldı ve ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.


Mess İsg Ödülleri Sahiplerini Buldu.

MESS, iş sağlığı ve güvenliğine katkıda bulunan projeleri ödüllendirdi


Türkiye’Deki Suriyeli Nüfusu Artışa Geçti

BASIN BİLDİRİSİ


Kitap Dünya Edebiyatının Ekolojisi İlkçağlardan Günümüze

DÜNYA EDEBİYATININ EKOLOJİSİ: İLKÇAĞLARDAN GÜNÜMÜZE


Etiketler: Çocuk, Kulübü, Atasun, Optik, özel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.