24 Ocak 2020 Cuma 10:36

GÜNDEM

Çocuk Kulübü Üyelerine Kral Şakir Aktivite Kitabı Hediye

Atasun Optik, Grafi 2000 ile Cartoon Network iş birliği kapsamında sömestr tatiline özel olarak tasarladığı Kral Şakir aktivite kitabını Çocuk Kulübü üyelerine hediye ediyor. 17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında Atasun Optik noktalarına uğrayan Çocuk Kulübü üyesi herkes aktivite kitabının sahibi oluyor.

Çocuk Kulübü Üyelerine Kral Şakir Aktivite Kitabı Hediye
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yaşa uygun dünya markalarının trend güneş gözlüğü modellerini bir arada sunan Atasun Optik, üyelerine özel dönemsel hediye ve kampanya imkanları sağlayan platformu olan Çocuk Kulübü’yle bu sömestrda da çocukları sevindiriyor.

Çocukların çok sevdiği karakterlerden Kral Şakir, Çocuk Kulübü’ne özel aktivite kitaplarında çocuklarla buluşuyor; hem eğlendiriyor hem de çocukların kişisel gelişimine katkıda bulunuyor. 17 Ocak- 2 Şubat 2020 tarihleri arasında Atasun Optik’e uğrayan çocuklar, Çocuk Kulübü’ne özel olarak tasarlanan aktivite kitabına üyelik gerçekleştirerek sahip olabiliyor.

Grafi 2000 ve Cartoon Network iş birliğiyle hayata geçen Kral Şakir aktivite kitabıyla çocuklar, aileleriyle birlikte eğlenirken öğrenecek, sömestr boyunca keyifli vakit geçirecekler.

Kampanya kapsamında toplam 20.000 adet kitap dağıtılacaktır. Çocuk Kulübü üyeliği, Atasun Optik noktalarından ücretsiz yapılmakta; üyelik süresince çocuk güneş gözlüklerinde %10 indirim avantajı sağlamakta ve dönemsel indirim ve kampanyalardan faydalanma imkanı sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Erzurumspor’A Şampiyonluk Primi Müjdesi Şampiyonluğun Büyük Primi Eminevim’Den

ERZURUMSPOR’A ŞAMPİYONLUK PRİMİ MÜJDESİ


Fotoğraflı Sunexpress İstanbul Basın Toplantısı

SunExpress, art arda üçüncü kez tarihinin en yüksek gelirini yakalayarak, 2019’u rekorla kapattı


Puma’Nın Mercedes Koleksiyonu Burak Yörük İle Pistleri Sokaklara Taşıyor

Puma, ikonik bir koleksiyona daha imza attı


Lazer Epilasyon İçin İdeal Zamanı Biliyor Musunuz

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın hızlı, pratik ve kalıcı yollarından birini hiç şüphesiz lazer epilasyon oluşturuyor. Peki lazer epilasyon nedir? Kaç seans yaptırmak gerekir? Lazer epilasyon için ideal zaman hangisidir? İşte bu ve bu gibi soruların yanıtlarını DoktorTakvimi.com uzmanlarından Uzman Dr. Emine Dilek Bahçekapılı Yıldırım veriyor.


En Güçlü Rolls Royce İş Havacılığı Motorları İlk Kez Gökyüzüne Çıktı

İki adet Rolls-Royce Pearl® 700 motoru, yeni Gulfstream G700'e gökyüzündeki ilk yolculuğunda güç sağladı. Rolls-Royce iş jeti motoru portföyünün en güçlü üyesi olan bu özel tasarım motor, dünyanın en geniş iç hacmine sahip iş jeti olan Gulfstream’in en iyi uçakları için özel bir güç santrali niteliğinde.


Etiketler: Çocuk, Kulübü, Atasun, Optik, özel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.