3 Nisan 2019 Çarşamba 10:59

GÜNDEM

Çocuk Ve Aile Kanalı Da Vinci, Yeni İçerikleriyle Türksat Kablotv’De!

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan programlar hazırlayıp sunan Da Vinci Televizyon Kanalı, Türksat Kablo TV’de yeni içerikleriyle yayına devam etme kararı aldı. Kanal 461’de yayınlanan Da Vinci, 6 yıldan bu yana Türksat izleyicisi tarafından yakından takip ediliyor. Çocuklar başta olmak üzere, her yaşa yönelik hazırlanan farklı eğitim seviyelerindeki bilim ve eğlence programlarını “Pasif TV İzleme’ye Hayır!” mottosuyla ailelere sunan Da Vinci, programlarını oyun tabanlı ve eğlenerek bilim öğrenme üzerine kurguluyor.

Çocuk Ve Aile Kanalı Da Vinci, Yeni İçerikleriyle Türksat Kablotv’De!
Çocuk Ve Aile Kanalı Da Vinci, Yeni İçerikleriyle Türksat Kablotv’De!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Da Vinci Televizyon Kanalı CEO’su Ferdinand Habsburg, Türksat ile işbirlikleri konusunda şöyle konuştu:

Da Vinci Kanalı olarak çocukların ve insanoğlunun bilgiye ve yeni şeyler keşfetmeye olan ilgisini artırmayı hedefliyoruz. Bu misyonumuzu eğlenceli, düşündürücü ve eğitici içeriklere hem televizyon hem mobil cihazlardan kolay erişim sağlayarak izleyicilere uygun bir multi-medya ortamı sunarak gerçekleştiriyoruz. Dünya’nın önde gelen pedagogları ve çocuk programları içerikleri geliştiricileri tarafından hazırlanan Da Vinci programları, Türkiye’deki çocukların yepyeni bir görsel tecrübe edinmesini, Dünya’nın nasıl işlediğini öğrenmesini ve en önemlisi aile içindeki paylaşımı sağlayarak bunun zevkine ailece varmalarına yönelik hazırlanmaktadır. Türksat Kablo TV izleyicileriyle 2013’den bu yana kurduğumuz güven ve eğitim bağını yeni içeriklerimizle güçlendirmeye devam edeceğimiz için çok mutluyuz.

Türksat Kablo TV Genel Müdürü Sayın Cenk ŞEN ise şunları söyledi:

Türksat Kablo TV olarak amacımız her zaman müşterilerimize kaliteli içeriği hızlı ve ekonomik bir şekilde sunmaktır. Bu bağlamda Da Vinci Televizyon Kanalı’nın içerik zenginliğimize ve kalitemize sağladığı katma değer bizim için çok önemli. Da Vinci’nin teknoloji eğitimlerine ve aile değerlerine verdiği önemle fark yaratan, eğlendirirken öğreten bir içeriğe sahip olması ebeveynlerin çocuklarıyla beraber kaliteli zaman geçirmelerine ve çocukların daha donanımlı bireyler olarak yetişmelerine olanak sağlıyor. Müşterilerimize Da Vinci gibi yenilikçi bir kanalı sunmaktan dolayı çok mutluyuz.

Çocuklar, Da Vinci’nin ödüllü ve binlerce eğitim içeriklerine yeni eklenen “Büyüyünce Ne Olsam?” programında Robot Mühendisliği, Google Yazılım Mühendisliği, YouTube Stüdyo Müdürü, Yapay Zekâ Uzmanı, Uzay Teknisyeni, Adli Tıp Dedektifi, Meteorolog, Su Bilimci ve Spor İstatistikçisi gibi günümüzün ve geleceğin meslekleri hakkında bilgi sahibi oluyor. Ayrıca, “Bilim ve Ötesi” programında modern teknoloji, geleceğin bilimi, sanal gerçeklik, avatar, uzay araştırmaları, roket bilimi ve uzayda yaşam gibi konularla her yaştan izleyiciye hayatlarını olumlu yönde geliştirmenin yolları öğretiliyor.

İlginizi Çekebilir

Brian Tien, Zyxel Satış Ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Oldu

| Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Ağaoğlu My World Andromeda Residence C4 Blok No: 12 Ataşehir 34746 | İstanbul, Türkiye | Tel +90 0216 688 69 98 /| GSM +90 543 320 31 13 firuze.kaymaz@alyailetisim.com


Fairmont Quasar Istanbul’Un Pazarlama Ve İletişim Direktörü Buket Oğuz Oldu

FAIRMONT HOTELS & RESORTS:


Bayer G4a Turkey 2020 İçin Başvurular Başlıyor!

• Bayer’in Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey 2020 için 1 Mart’a kadar başvuru yapılabiliyor.


Shıseıdo Synchro Skın Self Refreshıng Koleksiyonu İle Doğal Görünümün Sırrını Keşfedin

Shiseido’nun devrim niteliğindeki yeniliklerini, bilim ve sanatla kusursuz bir şekilde buluşturan Synchro Skin Self Refreshing Koleksiyonu ile doğal ve taze bir görünüme kavuşun.


Kış Aylarında Çamaşır Kurutmak Kabusunuz Olmasın

Havaların soğuduğu kış aylarında, çamaşırların kuruma süresi de artıyor. Mr Jeff, çamaşır yıkama derdini de kurutma derdini de ortadan kaldırırken, size zamandan büyük tasarruf ettiriyor.


Etiketler: Vinci, Türksat, Kanalı, olarak, çocukların

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.