12 Haziran 2019 Çarşamba 11:04

GÜNDEM

Çocuklar İçin Renkli Karne Hediyeleri Atasun Optik’Ten

Atasun Optik, Disney’in sevilen kahramanlarının görselleriyle süslü ürünleri çocukların beğenisine sunuyor.Disney’den Frozen, Minnie, Cars ve Marvel’dan Spider-Man markalı güneş gözlükleri, çocuklara birbirinden renkli karne hediyesi seçenekleri sunuyor.

Çocuklar İçin Renkli Karne Hediyeleri Atasun Optik’Ten
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dünya markalarının trend güneş gözlüğü modellerini bir arada sunan Atasun Optik, bu yaz çocukların da tarzını tamamlıyor. Çocukların sevdiği Disney karakterlerinin görselleri bu kez Atasun Optik’in birbirinden renkli güneş gözlüklerini süslüyor.

Aralarında Marvel’dan Spider-Man; Disney’den ise Frozen, Minnie ve Cars’ın yer aldığı dört farklı karakterden ilhamla tasarlanan bu eğlenceli güneş gözlüğü serisi, kırmızı, pembe, mavi, lacivert ve siyah renk alternatiflerinden oluşan zengin ürün çeşitliliğiyle Atasun Optik noktalarında çocuklarla buluşuyor.

Atasun Optik’in çocuklar için bir araya getirdiği Disney karakter tasarımlı güneş gözlükleri, birbirinden cazip karne hediyesi alternatifleri arasında yerini alıyor.

Atasun Optik, Çocuk Kulübü üyelerine özel, çocuk reyonundan yapılan güneş gözlüğü alışverişlerinde mevcut indirimlere ek, yüzde 10 indirim fırsatı sunuyor. Çocuk kulübü üyelerine özel indirim 10 Haziran 2019 - 12 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerli olacak.

İlginizi Çekebilir

Sirke Sineğine Tuzaklı Önlem

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, Ege Bölgesi'nde üretilen yaş meyve sebzelerin sirke sineğinden korunması için 1.000 adet sirke sineği tuzağı yaptırarak pilot uygulama olarak Manisa'daki üreticilere dağıtılmak üzere Manisa Tarım ve Orman İl Müdürlüğü'ne teslim etti.


Türkiye İmsad “Çevre Dostu Enerji Verimli Binalar Gelecekte Ülkelerin En Önemli Gündemi Olacak”

Türkiye İMSAD (Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Küçükoğlu, ‘5 Haziran Dünya Çevre Günü’ dolayısıyla yaptığı açıklamada; “Gelecekte çevre dostu, enerji verimli, sürdürülebilir binalar, ülkelerin en önemli gündemi olacak. Ülkemizde tüketilen toplam enerjinin yaklaşık %31 gibi büyük bir kısmı binalarda kullanılıyor. Oysa binalarda enerji verimliliğini artırıp, enerji ithalatını ve sera gazı salımını azaltarak, ekonomiye ve çevreye katkı sağlayabiliriz” dedi.


Ptt’Den Dünya Çevre Günü Konulu Anma Pulu

“EKOSİSTEM KÖPRÜSÜ” PTT PULLARINDA


Nestlé Türkiye’Den İklim Değişikliği Ve Gıda İsrafına Karşı Yeni Adım “Artan Gıda Geleceğimizdir”

Dünyanın lider beslenme, sağlık ve iyi yaşam şirketi Nestlé, yaşam kalitesini artırmak ve daha sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunmak amacı doğrultusunda önemli bir adım attı. Gezegenimizi korumak ve gelecek nesiller için daha temiz bir çevre bırakmak amacı ile sosyal teknoloji girişimi Fazla Gıda ile bütüncül atık yönetimi kapsamında iş birliği yaptı. Artan Gıda Geleceğimizdir sloganıyla yürütülen güç birliği sayesinde bugüne kadar 1.554 ton gıda israfı ve 735 ton karbon salımı engellendi, 900 bini aşkın artan ürün israf olmadan ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.


İş Bankası’Ndan El Birliği İle Devam Destek Paketi

İş Bankası’ndan El Birliği ile Devam Destek Paketi


Etiketler: güneş, Atasun, Optik, gözlüğü, Disney

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.