22 Nisan 2019 Pazartesi 12:52

GÜNDEM

“Çocuklara Gönül Veren” Türkiye Finans Diyarbakır’Da Okullara Renk Verdi

Türkiye Finans, “Çocuklara Gönül Ver” sosyal sorumluluk projesi kapsamında İyilik Kulübü ile Diyarbakır’ın Silvan ve Çermik ilçesinde bulunan iki ilköğretim okulunun dış cephelerini ve sınıflarını boyadı. 19 Nisan Cuma günü gerçekleşen etkinlikte Türkiye Finans İyilik Kulübü üyeleri çocuklara yönelik eğlenceli aktiviteler düzenlerken, rengarenk hediyelerle çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

“Çocuklara Gönül Veren”  Türkiye Finans Diyarbakır’Da Okullara Renk Verdi
“Çocuklara Gönül Veren”  Türkiye Finans Diyarbakır’Da Okullara Renk Verdi
“Çocuklara Gönül Veren”  Türkiye Finans Diyarbakır’Da Okullara Renk Verdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye’nin En İyi Katılım Bankası olma sorumluluğuyla hareket eden Türkiye Finans, “Çocuklara Gönül Ver” sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocukların hikayelerini değiştirmeye devam ediyor.

“Çocuklara Gönül Ver” sosyal sorumluluk projesi kapsamında 19 Nisan Cuma günü Diyarbakırlı çocuklarla bir araya gelen Türkiye Finans İyilik Kulübü üyeleri Diyarbakır’ın Silvan ve Çermik ilçesinde bulunan iki ilköğretim okulunun dış cephelerini ve sınıflarını öğretmen ve öğrencilerin desteğiyle boyadı. Adeta bir şölen havasında gerçekleşen etkinlikte çocuklara kırtasiye gereçleri ile okul çantaları hediye eden Türkiye Finans İyilik Kulübü üyeleri, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı da renkli aktivitelerle kutladı. 23 Nisan coşkusunu yepyeni sınıflarında yaşayan çocuklar, eğlenceli aktiviteler sırasında gönüllerince eğlendi. Türkiye Finans İyilik Kulübü’nün okul boyama etkinliğine Diyarbakır’da hizmet eden Türkiye Finans şubelerinin müdürleri de katıldı.

“Çocuklara Gönül Ver” kitaplıkları yurdun dört bir yanında

2018 yılında “Bir kitap da senden olsun, geleceğimiz umutla dolsun” diyerek yola çıkan Türkiye Finans, “Çocuklara Gönül Ver” projesi kapsamında kampanyanın başlangıcından bu yana 6 ildeki 6 okulda ‘’Çocuklara Gönül Ver” kitaplıkları kurdu. Proje sayesinde geçtiğimiz yıl ihtiyaç sahibi 1000’e yakın çocuğu 8000’den fazla kitapla buluşturan Türkiye Finans’ın İyilik Kulübü üyeleri çocukları odağına alan farklı çalışmaların devam edeceğini ve önümüzdeki süreçte yeni kitaplıkların sahiplerini bulacağını müjdeledi.

Türkiye genelindeki 308 şubesi ile hayatın her alanında, herkesin bankası olmaya devam eden Türkiye Finans, “Çocuklara Gönül Ver” sosyal sorumluluk projesi ile Türkiye’nin birçok ilindeki çocukları sevindirmeye devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Vakko&Vakkorama Dekupe Gorseller

Vakko ve Vakkorama sonbahar-kış koleksiyon dekupelerini sizlerle paylaşmak istedik.


Türkiye’Nin İlk Kamu E Spor Tesisi Üsküdar’Da Kurulacak! Üsküdar Belediyesi, Kamunun İlk E Spor Festivaline İmza Attı

TÜRKİYE’NİN İLK KAMU E- SPOR TESİSİ ÜSKÜDAR’DA KURULACAK!


Funda Arar’Dan Zafer Bayramına Özel Konser

FUNDA ARAR’DAN ZAFER BAYRAMINA ÖZEL KONSER


Mabel Matiz Şarkıları Bu Kez Datça’Da Yankılandı

MABEL MATİZ ŞARKILARI BU KEZ DATÇA’DA YANKILANDI


Lg Beyaz Eşyalar Akbatı Avm’De

LG Beyaz Eşya Tüketicilerini Akbatı AVM’de Sürprizler Bekliyor


Etiketler: Türkiye, Finans, Çocuklara, Gönül, eden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.