1 Nisan 2019 Pazartesi 11:03

GÜNDEM

Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği

Son zamanlarda probiyotikler yetişkinlerde olduğu kadar çocuklar için de gündemde. Probiyotik takviyesi çocukların bağışıklık sistemini hastalıklara karşı güçlendirirken, sindirim sistemini düzenleyerek viral ve bakteriyel bağırsak enfeksiyonlarına yakalanma riskini azaltıyor.

Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği
Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Wellcare tarafından çocuklar için geliştirilen Provim Kids’in yeni ürünleri Provim Kids Damla ve Provim Kids Fast Melt çocukların kullanımlarına göre farklı formlar olarak çeşitlendirildi. Damla formu 0-2 yaş arası bebekler ve küçük çocuklar, Fast Meltise ağızda eriyen ve bu özelliğiyle alanında tek olan susuz içimi ve şeftali aromalı tadı ile okul çağı çocukların kullanıma uygun olarak geliştirildi. Her iki ürünün en önemli özelliği ise mide asidik ortamında stabil kalması ve bağırsaklara hasara uğramadan ulaşarak kolonize olması.

Provim Kids Damla gıda alerjisini önlemeye yardımcı oluyor

Provim Kids Damla içeriğindeki probiyotik mikroorganizmalar ile bağışıklık sistemini destekliyor, yeni doğandan itibaren immun sistemin olgunlaşmasına katkıda bulunuyor. Bebeklik çağında sıkça görülen atopik dermatit oluşumunu önlüyor, gıda alerjisini önlemeye yardımcı oluyor aynı zamanda diyare oluşması durumunda ishalin sıklığını ve süresini azaltıyor. Yenidoğan ve alerjik bebeklerde bağırsak mikrobiyotasının sağlıklı oluşması, sık hastalanan bebeklerde ve küçük çocuklarda immun sistemin desteklenmesi, ilk 6 ay anne sütü ile beslenemeyen ve 2 yaşına kadar anne sütü alamayan bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sağlıyor.

Mikroenkapsülasyon teknolojisi mikroorganizmaları midenin asidik ortamından koruyor

Mikroenkapsülasyon teknolojisi ile üretilen Provim Kids Damla sahip olduğu patente göre alerjen içermeyen probiyotik olarak serti?kalandırıldı. Mikroenkapsülasyon teknolojisi mikroorganizmaları; midenin asidik ortamından koruyor. Bağırsakta kolonileşmeyi 5 kat daha artırıyor. Biyolojik aktivitesini göstereceği bağırsak sistemine güvenle ulaşmasını sağlıyor.

Provim Kids Fast Melt 3 farklı probiyotik, C vitamini ve çinko içeriyor

Provim Kids Fast Melt ise üç farklı probiyotik, C vitamini ve çinko içeriyor. C vitamini içeriği ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasınadestek olurken; çinko içeriği ile immun sistemin normal fonksiyonunakatkıda bulunuyor. Provim Kids Fast Melt, özellikle kreş ile başlayan okul çağında bağışıklık ve sindirim sistemlerinin güçlenmesini sağlayarak, hastalıklara yakalanma riskini azaltmaya destek oluyor. Türkiye’de bir ilk olan ağızda eriyen saşe formu ile Provim Kids Fast Melt’in, susuz içilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Saşe açılıp direkt ağıza dökülerek içilen Provim Kids Fast Melt sayesinde mide asidik ortamında stabil kalıyor ve bağırsaklara hasara uğramadan ulaşarak kolonize oluyor.

İlginizi Çekebilir

Mess, Binlerce Meslek Lisesi Öğrencisine Burs Vermeye Devam Ediyor

Meslek lisesi öğrencileri için yıllık burs miktarı 2 bin 900 TL’ye kadar yükseldi


İbb, Pakistan’A Deprem Konusunda Tecrübelerini Aktardı

İBB, PAKİSTAN’A DEPREM KONUSUNDA TECRÜBELERİNİ AKTARDI


Drift Sezon Finali Ülkü Park’Ta

Drift Otomobil Sporları Kulübü tarafından Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) himayesinde ulusal statüde düzenlenen 2019 Apex Masters Türkiye Drift Şampiyonası 4. ve son yarışı 26-27 Ekim tarihlerinde İzmir Ülkü Park Yarış Pisti’nde gerçekleştirilecek.


İşletim Sistemlerini Güncellerken Veri Kaybına Neden Olan 5 Hata

GÜNCELLEME YAPMADAN ÖNCE VERİLERİNİZİ


Kadınların Karar Alma Sürecine Katılımı Verimliliği Artırıyor

Sabancı Üniversitesi Kurucu Mütevelli Heyeti Başkanı Güler Sabancı, “Temiz Enerji, Bilim ve Teknolojide Kadın Liderler” konferansında konuştu:


Etiketler: Provim, Kids, Fast, Melt, Damla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.