1 Nisan 2019 Pazartesi 11:03

GÜNDEM

Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği

Son zamanlarda probiyotikler yetişkinlerde olduğu kadar çocuklar için de gündemde. Probiyotik takviyesi çocukların bağışıklık sistemini hastalıklara karşı güçlendirirken, sindirim sistemini düzenleyerek viral ve bakteriyel bağırsak enfeksiyonlarına yakalanma riskini azaltıyor.

Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği
Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Wellcare tarafından çocuklar için geliştirilen Provim Kids’in yeni ürünleri Provim Kids Damla ve Provim Kids Fast Melt çocukların kullanımlarına göre farklı formlar olarak çeşitlendirildi. Damla formu 0-2 yaş arası bebekler ve küçük çocuklar, Fast Meltise ağızda eriyen ve bu özelliğiyle alanında tek olan susuz içimi ve şeftali aromalı tadı ile okul çağı çocukların kullanıma uygun olarak geliştirildi. Her iki ürünün en önemli özelliği ise mide asidik ortamında stabil kalması ve bağırsaklara hasara uğramadan ulaşarak kolonize olması.

Provim Kids Damla gıda alerjisini önlemeye yardımcı oluyor

Provim Kids Damla içeriğindeki probiyotik mikroorganizmalar ile bağışıklık sistemini destekliyor, yeni doğandan itibaren immun sistemin olgunlaşmasına katkıda bulunuyor. Bebeklik çağında sıkça görülen atopik dermatit oluşumunu önlüyor, gıda alerjisini önlemeye yardımcı oluyor aynı zamanda diyare oluşması durumunda ishalin sıklığını ve süresini azaltıyor. Yenidoğan ve alerjik bebeklerde bağırsak mikrobiyotasının sağlıklı oluşması, sık hastalanan bebeklerde ve küçük çocuklarda immun sistemin desteklenmesi, ilk 6 ay anne sütü ile beslenemeyen ve 2 yaşına kadar anne sütü alamayan bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sağlıyor.

Mikroenkapsülasyon teknolojisi mikroorganizmaları midenin asidik ortamından koruyor

Mikroenkapsülasyon teknolojisi ile üretilen Provim Kids Damla sahip olduğu patente göre alerjen içermeyen probiyotik olarak serti?kalandırıldı. Mikroenkapsülasyon teknolojisi mikroorganizmaları; midenin asidik ortamından koruyor. Bağırsakta kolonileşmeyi 5 kat daha artırıyor. Biyolojik aktivitesini göstereceği bağırsak sistemine güvenle ulaşmasını sağlıyor.

Provim Kids Fast Melt 3 farklı probiyotik, C vitamini ve çinko içeriyor

Provim Kids Fast Melt ise üç farklı probiyotik, C vitamini ve çinko içeriyor. C vitamini içeriği ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasınadestek olurken; çinko içeriği ile immun sistemin normal fonksiyonunakatkıda bulunuyor. Provim Kids Fast Melt, özellikle kreş ile başlayan okul çağında bağışıklık ve sindirim sistemlerinin güçlenmesini sağlayarak, hastalıklara yakalanma riskini azaltmaya destek oluyor. Türkiye’de bir ilk olan ağızda eriyen saşe formu ile Provim Kids Fast Melt’in, susuz içilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Saşe açılıp direkt ağıza dökülerek içilen Provim Kids Fast Melt sayesinde mide asidik ortamında stabil kalıyor ve bağırsaklara hasara uğramadan ulaşarak kolonize oluyor.

İlginizi Çekebilir

Rahşan Ecevit, Son Yolculuğuna Uğurlandı

RAHŞAN ECEVİT, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI


Turizm Çalıştayı Yarın Yapılacak

19/01/2020


İbb, Açık Veri Portalını Hizmete Sundu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Zirve 2020”de açılacağını duyurduğu “İBB Açık Veri Portalı” hizmete sunuldu. https://data.ibb.gov.tr internet adresinden ulaşılabilen portal, bilgiye kolay ulaşım ve analiz imkanı ile kamuda şeffaflık vaat ediyor.


Cacharel'den Sevgililer Günü Stili

Sevgililer Günü’nün heyecanını ve tutkusunu görünümüyle de yansıtmak isteyen erkekler, bu özel güne cesur desenlere sahip Cacharel parçalarıyla hazırlanıyor. Doğal taşların özgün desenlerinden ilham alan Cacharel gömlek ile sevginizin hissettirdiği coşkuyu O’na da bulaştırabilirsiniz. Zengin seçenekler sunan Cacharel Sonbahar/Kış Koleksiyonu içerisindeki ekose desenli bir pantolonu, %100 pamuktan üretilmiş triko kazakla tamamlayabilir, tutku ile eşleştirilen kırmızının çekiciliğini hissettirebilirsiniz.


İstanbul Bbsk'lı Kutlu, Tokyo 2020 Vizesini Aldı

İSTANBUL BBSK'LI KUTLU, TOKYO 2020 VİZESİNİ ALDI


Etiketler: Provim, Kids, Fast, Melt, Damla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.