1 Nisan 2019 Pazartesi 11:03

GÜNDEM

Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği

Son zamanlarda probiyotikler yetişkinlerde olduğu kadar çocuklar için de gündemde. Probiyotik takviyesi çocukların bağışıklık sistemini hastalıklara karşı güçlendirirken, sindirim sistemini düzenleyerek viral ve bakteriyel bağırsak enfeksiyonlarına yakalanma riskini azaltıyor.

Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği
Çocuklarda Sindirim Sistemi Desteği
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Wellcare tarafından çocuklar için geliştirilen Provim Kids’in yeni ürünleri Provim Kids Damla ve Provim Kids Fast Melt çocukların kullanımlarına göre farklı formlar olarak çeşitlendirildi. Damla formu 0-2 yaş arası bebekler ve küçük çocuklar, Fast Meltise ağızda eriyen ve bu özelliğiyle alanında tek olan susuz içimi ve şeftali aromalı tadı ile okul çağı çocukların kullanıma uygun olarak geliştirildi. Her iki ürünün en önemli özelliği ise mide asidik ortamında stabil kalması ve bağırsaklara hasara uğramadan ulaşarak kolonize olması.

Provim Kids Damla gıda alerjisini önlemeye yardımcı oluyor

Provim Kids Damla içeriğindeki probiyotik mikroorganizmalar ile bağışıklık sistemini destekliyor, yeni doğandan itibaren immun sistemin olgunlaşmasına katkıda bulunuyor. Bebeklik çağında sıkça görülen atopik dermatit oluşumunu önlüyor, gıda alerjisini önlemeye yardımcı oluyor aynı zamanda diyare oluşması durumunda ishalin sıklığını ve süresini azaltıyor. Yenidoğan ve alerjik bebeklerde bağırsak mikrobiyotasının sağlıklı oluşması, sık hastalanan bebeklerde ve küçük çocuklarda immun sistemin desteklenmesi, ilk 6 ay anne sütü ile beslenemeyen ve 2 yaşına kadar anne sütü alamayan bebeklerin sağlıklı gelişimine katkı sağlıyor.

Mikroenkapsülasyon teknolojisi mikroorganizmaları midenin asidik ortamından koruyor

Mikroenkapsülasyon teknolojisi ile üretilen Provim Kids Damla sahip olduğu patente göre alerjen içermeyen probiyotik olarak serti?kalandırıldı. Mikroenkapsülasyon teknolojisi mikroorganizmaları; midenin asidik ortamından koruyor. Bağırsakta kolonileşmeyi 5 kat daha artırıyor. Biyolojik aktivitesini göstereceği bağırsak sistemine güvenle ulaşmasını sağlıyor.

Provim Kids Fast Melt 3 farklı probiyotik, C vitamini ve çinko içeriyor

Provim Kids Fast Melt ise üç farklı probiyotik, C vitamini ve çinko içeriyor. C vitamini içeriği ile yorgunluk ve bitkinliğin azalmasınadestek olurken; çinko içeriği ile immun sistemin normal fonksiyonunakatkıda bulunuyor. Provim Kids Fast Melt, özellikle kreş ile başlayan okul çağında bağışıklık ve sindirim sistemlerinin güçlenmesini sağlayarak, hastalıklara yakalanma riskini azaltmaya destek oluyor. Türkiye’de bir ilk olan ağızda eriyen saşe formu ile Provim Kids Fast Melt’in, susuz içilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Saşe açılıp direkt ağıza dökülerek içilen Provim Kids Fast Melt sayesinde mide asidik ortamında stabil kalıyor ve bağırsaklara hasara uğramadan ulaşarak kolonize oluyor.

İlginizi Çekebilir

Aydınlatma Sektörü, Istanbullight İle Dünya Pazarlarına Açılıyor…

2018 yılında yüzde 4,7 artışla 466 milyon dolar ihracat rakamlarına ulaşan aydınlatma sektörü, 18-21 Eylül 2019 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde 12’ncisi yapılacak IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri Fuarı ve Kongresi’nde bir araya gelmeye hazırlanıyor. 4.375 firma ile 25.500 kişiye istihdam sağlayan sektör, 2018 yılında imalat sanayinde 6,45 milyar TL üretim değerlerine ulaştı ve 2010-2018 yılları arasında üretimini yüzde 112,7 arttırmayı başardı.


İdrar Kaçırma Hayat Kalitesini Düşürüyor!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Üroloji Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Meftun Çulpan, ülkemizde ve de dünya genelinde yaygın olarak görülen idrar kaçırma hastalığı hakkında önemli bilgiler verdi.


Türk Kirazı Çin Seddi’Ni Aştı

Tekfen Tarım bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Alanar Meyve’nin ürettiği kirazların soğuk işlem görmeden Çin’e ilk sevkiyatı, Şanghay kentine ulaştı. Dünyanın en büyük kiraz üreticisiyle en büyük kiraz tüketicisini buluşturan bu sevkiyat, Çin’in tüketim potansiyeli de düşünüldüğünde Türkiye’nin ihracat stratejisinde önemli bir kilometre taşı oluşturuyor.


15 Temmuz Darbe Girişimine En Şanlı Direnişi Gösteren Üsküdar’Da Çoşkulu Kutlama!

ÇENGELKÖY’DE 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ÇEŞMESİ’NDEN, ŞEHİTLERİN ANISINA BAL ŞERBETİ AKTI


Dünyanın En İyi Dijital Bankası Akbank!

Türkiye’den ilk kez bir banka “Euromoney Mükemmellik Ödülleri” kapsamında “Dünyanın En İyi Dijital Bankası” seçildi. Akbank ayrıca 13. kez “Türkiye’nin En İyi Bankası” unvanını da aldı. Konuya ilişkin bülten, görseller ve videoları ekte bilginize sunarız.


Etiketler: Provim, Kids, Fast, Melt, Damla

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.