29 Temmuz 2019 Pazartesi 15:22

GÜNDEM

Çocukların Bilgi Birikimin Artıran Bilim Testleri!

Mobil uygulamalar, artık günümüzde, ebeveynler kadar çocukların da yakından takip ettikleri teknolojiler. Özellikle, çocuklar için özel geliştirilmiş mobil uygulamalar çocukların eğitiminde ve gelişiminde önemli rol oynuyorlar. Çocukların mobil cihazlarda geçirdikleri zamanın kendileri için daha faydalı olmasını sağlarken %100 güvenli bir eğitim ortamı sunan Da Vinci Kids, bu anlamda aileler tarafından en çok tercih edilen mobil eğitim uygulamalarının başında geliyor. Teknoloji, bilim, spor, matematik, fizik, kimya, hayvanlar, doğa, tarih ve sanatla ilgili binlerce video içeriğin yer aldığı Da Vinci Kids, özellikle bilim testleriyle de ön plana çıkıyor.

Çocukların Bilgi Birikimin Artıran Bilim Testleri!
Çocukların Bilgi Birikimin Artıran Bilim Testleri!
Çocukların Bilgi Birikimin Artıran Bilim Testleri!
Çocukların Bilgi Birikimin Artıran Bilim Testleri!
Çocukların Bilgi Birikimin Artıran Bilim Testleri!
Çocukların Bilgi Birikimin Artıran Bilim Testleri!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Çocuğunuzun bilgi birikimini artırabileceğiniz birçok eğlenceli bilim testi, Da Vinci Kids’de bilim, tarih, su ve hava, icatlar ve keşifler, ünlü sanatkarlar, güneş ve ışık, hayvanlar, bunları biliyor musun? ve yiyecekler gibi geniş bir konu yelpazesinde sunuluyor.

Eğitimi yanınızda her yere taşıyabilmeniz ve çocuklarınızın sıkılmadan teknolojiden faydalanabilmesi için mobil eğitim uzmanları tarafından geliştirilen Da Vinci mobil uygulaması, her çocuğun kendi öğrenme hızına göre ilerleyebileceği ve çoklu dil seçeneğine sahip bir eğitim fırsatı sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Emirates Kabin Ekibi 2019 World Travel Awards Büyük Finali'nde Dünyanın En İyisi Oldu!

Emirates kabin ekibi, 2019 World Travel Awards (WTA) Büyük Final Gala Töreni'nde Dünyanın Lider Kabin Ekibi ödülünün sahibi oldu. WTA'nın her yıl dünyanın en kaliteli seyahat ve turizm organizasyonlarını bulması için en üst nokta olan etkinlikte, altı bölgesel törenin kazananları gıpta edilen dünya birincilikleri için yarışıyor. Emirates ayrıca Dünyanın Lider Havayolu- Ekonomi Sınıfı kategorisinde de dünya birincisi oldu.


Rol Model Kadınlar, İstanbul’Da Kadının Hiyakesini Anlattı

ROL MODEL KADINLAR, İSTANBUL’DA KADININ HİKÂYESİNİ ANLATTI


Türk Telekom, Şampiyonlar Ligi'ndeki Çıkışını Sürdürdü

Türk Telekom, Şampiyonlar Ligi’ndeki çıkışını sürdürdü


Türktraktör, Filizlerin Mucizeleri Projesiyle Toplumsal Cinsiyet Eşitliği İçin Her Alanda Çalışmalarını Sürdürüyor

TürkTraktör, Filizlerin Mucizeleri Projesi ile Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki kız öğrencileri otomotiv sektöründe kariyer için teşvik etmeye yönelik çalışmalarını sürdürüyor.


Tegv’İn Orjin Deri Desteğiyle Hayata Geçirdiği Tasarım Mucitleri Ateşböceği Öğrenim Birimi Kahramanmaraş’Ta Etkinliklere Başladı!

Türkiye’nin eğitim alanında faaliyet gösteren en yaygın sivil toplum kuruluşu Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’nın (TEGV) Orjin Deri desteğiyle hayata geçirdiği Tasarım Mucitleri Ateşböceği Öğrenim Birimi, 11 Aralık’ta düzenlenen açılış töreni ile etkinliklere başladı.


Etiketler: bilim, Vinci, mobil, eğitim, Çocuğunuzun

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.