17 Eylül 2019 Salı 11:26

GÜNDEM

Çocukların Şehri Kidzmondo’Da Artık Bir Reklam Ajansı Var!

Eğlence&öğrence konseptinden yola çıkılarak tasarlanan Türkiye’nin ilk çocuk şehri KidzMondo, reklam dünyasına kapılarını açtı. Türkiye’nin uluslararası network’e sahip ilk ve tek reklam ajansı Puck Global, uzman eğitmenler eşliğinde çocuklara 50’den fazla mesleği deneyimleme fırsatı sunan KidzMondo İstanbul’da açtığı ofisiyle minikleri yepyeni ve eğlenceli bir dünyaya davet ediyor.

Çocukların Şehri Kidzmondo’Da Artık Bir Reklam Ajansı Var!
Çocukların Şehri Kidzmondo’Da Artık Bir Reklam Ajansı Var!
Çocukların Şehri Kidzmondo’Da Artık Bir Reklam Ajansı Var!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

KidzMondo İstanbul’da açılan reklam ajansında çocuklar, reklam dünyasını işin mutfağında yakalama imkânına sahip oluyor. Eğitmenler miniklere, reklam sektörü, ajans yapısı gibi teorik bilgilerin yanı sıra photoshop kullanımı, video içerik üretimi, ilan hazırlama gibi konularda da uygulamalı eğitimler veriyor.

Puck Global Ajans Başkanı Haluk Erkmen “Ajans olarak yaptığımız tüm işlerde müşterilerimize akla gelmeyen, muzip bir öneri sunarız. Türkiye’nin ilk çocuk reklam ajansını açma fikri de böyle ortaya çıktı. Onlarca markanın ve iş kolunun bulunduğu KidzMondo’da reklam ajansının olmaması büyük bir eksikti. Biz de çocuklar için bir reklam ajansı açarak hem bu eksiği kapattık hem de yapılmamış bir işe imza attık… Bu ajansa gelen çocuklar severek izledikleri reklamların nasıl hayata geçtiğini, süreçlerin nasıl işlediğini gerçeğine çok yakın bir ortamda öğrenecek” şeklinde konuştu.

İlginizi Çekebilir

Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Yeni Renault Clio Türkiye’De

Renault Grubu’nun en çok satan global modeli, Avrupa ve Türkiye’de B-HB segmentinin lideri Clio yenileniyor. Yeni Clio, dinamik sürüş becerisi, yol tutuşu, yüksek teknolojileri ve tasarımdan üretime kadar kalitesi ile bugüne kadarki “en iyi Clio “olarak öne çıkıyor.


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Etiketler: reklam, çocuklar, KidzMondo, gibi, Ajans

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.