20 Kasım 2019 Çarşamba 14:47

GÜNDEM

Çocukların Sevdiği Balık Yağı!

10 anneden 9’unun memnun olduğu,

Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

EasyFishoil kullandığı ConCordix teknolojisi sayesinde balık yağı, vitamin, mineral gibi etken maddelerin vücutta yüksek oranda emilimini sağlıyor. Çiğnenebilir jel formdaki yapısı ile çocukların sevdiği, annelerin memnun olduğu balık yağı oldu.

Sağlığımızı korumak ve yaşam kalitemizi artırmak adına beslenme bebeklikten itibaren dikkat edilmesi gereken bir unsur. Balık ise dengeli beslenmenin önemli bir zincirini oluşturuyor. Düzenli olarak balık tüketilemediği durumlarda omega-3, vitaminler ve minerallerin vücutta eksikliği başlıyor. Balık yağları ise bu eksikliği gidermemize yardımcı oluyor.

EasyFishoil, ConCordix teknolojisi ile üretilen jel formdaki balık yağı DHA ve EPA açısından uygun dozları içererek çocukların sağlıkla büyümesine destek oluyor. Alanında uzman ekibin çiğnenebilir jel formda ürettiği balık yağlarını susuz tüketilebilecek şekilde çocukların beğenisine sunuluyor.

Jel formları tek tek paketli olduğundan ilk günkü tazeliğini kutu bitene kadar korurken taşıma kolaylığı da sağlıyor. EasyFishoil güvenli içeriği sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. İçerisinde ilave şeker ve glikoz şurubu bulunmuyor. Üstelik Nielsen araştırması Eylül 2019 verilerine göre 10 anneden 9’u memnun olduğunu ifade ediyor. Yapılan bağımsız araştırmalar sonucuna göre ise 2012 yılında İskandinavya’da 300 çocuk üzerinde %86 beğenilme oranı ile çocukların sevdiği balık yağı oldu.

Esra DURANOĞLU

İlginizi Çekebilir

‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları Ve Yatırımcıları Turizm Yatırımları Forumu İçin Türkiye’De

Dünyanın Önde Gelen Otel Markaları ve Yatırımcıları


Türk Telekom Elazığ İçin Seferber Oldu

Sabit ve ankesörlü telefonlar ücretsiz kullanıma açıldı


Gyoder “Depreme Karşı Güvenli Yapılara Hızla Kavuşmamız Kentsel Dönüşümle Mümkün”

GYODER’DEN DEPREM AÇIKLAMASI:


Moda Endüstrisinde Sürdürülebilirlik Elçileri Belli Oldu

Moda endüstrisinde sürdürülebilirliğin tasarımdan başladığına inan Ege Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği, 15. Moda Tasarım Yarışması'nı sürdürülebilirlik eksenli tespit etti. EİB Moda Tasarım Yarışmasında, Moda endüstrisinde sürdürülebilirlik elçileri olacak olan 10 finalist iki aşamalı eleme sonrasında belirlendi.


Etiketler: balık, yağı, çocukların, EasyFishoil, ConCordix

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.