20 Kasım 2019 Çarşamba 14:47

GÜNDEM

Çocukların Sevdiği Balık Yağı!

10 anneden 9’unun memnun olduğu,

Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
Çocukların Sevdiği Balık Yağı!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

EasyFishoil kullandığı ConCordix teknolojisi sayesinde balık yağı, vitamin, mineral gibi etken maddelerin vücutta yüksek oranda emilimini sağlıyor. Çiğnenebilir jel formdaki yapısı ile çocukların sevdiği, annelerin memnun olduğu balık yağı oldu.

Sağlığımızı korumak ve yaşam kalitemizi artırmak adına beslenme bebeklikten itibaren dikkat edilmesi gereken bir unsur. Balık ise dengeli beslenmenin önemli bir zincirini oluşturuyor. Düzenli olarak balık tüketilemediği durumlarda omega-3, vitaminler ve minerallerin vücutta eksikliği başlıyor. Balık yağları ise bu eksikliği gidermemize yardımcı oluyor.

EasyFishoil, ConCordix teknolojisi ile üretilen jel formdaki balık yağı DHA ve EPA açısından uygun dozları içererek çocukların sağlıkla büyümesine destek oluyor. Alanında uzman ekibin çiğnenebilir jel formda ürettiği balık yağlarını susuz tüketilebilecek şekilde çocukların beğenisine sunuluyor.

Jel formları tek tek paketli olduğundan ilk günkü tazeliğini kutu bitene kadar korurken taşıma kolaylığı da sağlıyor. EasyFishoil güvenli içeriği sayesinde rahatlıkla kullanılabiliyor. İçerisinde ilave şeker ve glikoz şurubu bulunmuyor. Üstelik Nielsen araştırması Eylül 2019 verilerine göre 10 anneden 9’u memnun olduğunu ifade ediyor. Yapılan bağımsız araştırmalar sonucuna göre ise 2012 yılında İskandinavya’da 300 çocuk üzerinde %86 beğenilme oranı ile çocukların sevdiği balık yağı oldu.

Esra DURANOĞLU

İlginizi Çekebilir

Paşabahçe Mağazaları’Ndan Yeni Yıl İçin Hediye Önerileri

Paşabahçe Mağazaları, yepyeni bir yılı karşılamaya hazırlanırken “Hayat En Güzel Hediye” sloganıyla en güzel yılbaşı hediyelerine mağazalarda yer vererek hediye seçme telaşını ortadan kaldırıyor. Paşabahçe Mağazaları, yeni yıl yaklaşırken hem kendinize hem de sevdiklerinize alabileceğiniz zengin ürün çeşidinin yanı sıra geniş fiyat aralığıyla da 7’den 70’e hediye önerileri sunuyor.


Sign Of The City Awards’Da Mesa En İyi Konut Ödülünü Aldı

Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünün onur gecesinde MESA ORMAN ÇUBUKLU projesi ödül aldı:


Güzelliğin Yeni Adresi

Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Kuveyt Türk Xtm’İn İşaret Dili Özelliğine Ödül

Kuveyt Türk XTM’in, işitme engellilerin finansal işlemlerini pratik ve hızlı şekilde yapabilmelerine imkân sağlayan işaret dili özelliği, Payment Systems Magazine tarafından düzenlenen PSM Awards 2019’da ödüle layık görüldü.


Etiketler: balık, yağı, çocukların, EasyFishoil, ConCordix

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.