20 Mayıs 2019 Pazartesi 10:40

GÜNDEM

Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin

Vücudunu yaza girerken forma sokmak isteyenlere Collagen Lift Paris DETOX, 4 haftalık kür ile pratik detoks çözümü sunuyor. Sindirim sistemini düzenlerken kilo vermeye de yardımcı olan bu ürün hem detoks sürecinde hem de zayıflama sürecinde metabolizmayı hızlandırıp, vücudun toksik ve metabolik yüklerden kurtulmasını sağlıyor.

Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Collagen Lift Paris DETOX ürünü içerdiği akdeniz yosunu ile fazla suyun atılımında, ciltteki selülit ve portakal kabuğu görünümünün azalmasında da etkili oluyor.

Sağlığına önem verenlerin kilo verme sürecini pratik şekilde kolaylaştıran Collagen Lift Paris DETOX, uygulandığı 4 haftalık kür ile yazı sağlıklı ve fit karşılama imkanı sunuyor.

Collagen Lift Paris ürünlerine satış noktası kliniklerden veya güzellik merkezlerinden ulaşmak mümkün. Satış noktaları ile ilgili detaylı bilgi için www.collagenliftparis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım önerisi; İlk 2 hafta günde 2 kere, son 2 hafta günde 1 kere şeklindedir. Senede 3 kere tekrar edilebilir.

Collagen Lift Paris Hakkında:

ÖZKANLAR Tıbbi ve Estetik Teknolojileri A.Ş. estetik ve güzellik sektöründe 30 yıllık deneyim ve tecrübenin ürünü olarak kurulmuştur. Dünyada lider olan Collagen Lift Paris / Fransa ile distribütörlük anlaşması yaparak estetik ve güzellik sektöründe içilebilir sıvı kolajen takviyesini sektöre kazandırmıştır.

Dünyada birçok ülkede yıllardır kullanılmakta olan tamamlayıcı tıp metotları ve teknikleri ülkemizdeki sağlık otoritelerince kabul edilmiş ve bu konuda yönetmelikler yürürlüğe girmiştir. ÖZKANLAR A.Ş. Sağlık otoritelerince kabul edilen teknik ve teknolojileri bu hizmetleri sunan hekimlere tedarik etmek konusunda tedarik merkezi durumundadır.

Collagen Lift Paris, cilt elastikiyetini, nemliliğini arttırdığı ve kırışıkları azalttığı (%50 oranına kadar) kliniksel olarak ispatlanmış günlük içilebilir kolajen takviyesidir. GMP belgesi ve Helal Sertifikası’na sahiptir. Dünyanın birçok ülkesinde satışı olan bir üründür.

İlginizi Çekebilir

Zeytin Ve Zeytinyağı Sektöründe Büyük Buluşma

Zeytinyağı üretiminde 650 bin ton rekolteyle dünya ikinciliğini, Sofralık zeytin üretiminde ise; 1 milyon 200 bin tonluk rekolte ile dünya liderliğini hedefleyen Türkiye, zeytin ve zeytinyağı sektöründe üretici, tüccar, sanayici ve ihracatçılar “Ortak Akıl Toplantıları”nda bir araya geliyor.


Anadolu Hayat Emeklilik’İn Yeni Genel Müdürü Yılmaz Ertürk Oldu

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası fon büyüklüğü toplamında sektör lideri olan Anadolu Hayat Emeklilik’in Genel Müdürlük görevine Yılmaz Ertürk getirildi.


Alzheimer’Dan Koruyan Öneriler!

Alzheimer’ın bilinenin aksine sadece yaşlılık döneminde değil, erken yaşlarda da ortaya çıktığını belirten Nöroloji Uzmanı Prof. Dr. Oğuz Tanrıdağ, erken Alzheimer’ın 30’lu yaşların sonundan itibaren başlayarak 60’lı yaşlara kadar görülebileceğini söylüyor. Tanrıdağ, “Hastalıkla ilgili efsanelere inanmayın, yalnız yaşamayın, eve kapanmayın, yaşınızın insanı olmayın, statünüzden sıyrılın, dünyanın merkezinde oturmaktan vazgeçin” gibi önemli önerilerde de bulunuyor.


2050 Yılında Hasta Sayısının 150 Milyona Ulaşması Bekleniyor “Dünyada Her 20 Yılda Demanslı Hasta Sayısı İkiye Katlanıyor”

Türkiye Alzheimer Derneği, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü kapsamında hasta ve hasta yakınlarıyla bir araya geldi. Şişli Gündüz Bakımevi’nde Abdi İbrahim’in koşulsuz desteği ile gerçekleşen etkinlikte hastalar, anaokulu öğrencileri ile bir araya gelerek keyifli vakit geçirdiler ve kendi el emekleriyle hazırladıkları eserleri sergilediler.


Signify, Yeni Philips Hue Akıllı Aydınlatma Ürünlerini Tanıttı

Aydınlatmada dünya lideri Signify, ortam kalitesini yükselten akıllı aydınlatma ürünlerini tanıttı. Geliştirilmiş Hue Go, Smart anahtar, Smart priz ve yeni GU10 ile E14 akıllı ampullerini de içeren yeni aydınlatma ürünleri, ışık seçenekleri ve ortam ayarlarıyla renkli ve akıllı aydınlatma seçenekleri sunuyor


Etiketler: Collagen, Lift, Paris, güzellik, kere

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.