20 Mayıs 2019 Pazartesi 10:40

GÜNDEM

Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin

Vücudunu yaza girerken forma sokmak isteyenlere Collagen Lift Paris DETOX, 4 haftalık kür ile pratik detoks çözümü sunuyor. Sindirim sistemini düzenlerken kilo vermeye de yardımcı olan bu ürün hem detoks sürecinde hem de zayıflama sürecinde metabolizmayı hızlandırıp, vücudun toksik ve metabolik yüklerden kurtulmasını sağlıyor.

Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
Collagen Lift Paris Detox İle Yaza Özgürce Merhaba Deyin
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Collagen Lift Paris DETOX ürünü içerdiği akdeniz yosunu ile fazla suyun atılımında, ciltteki selülit ve portakal kabuğu görünümünün azalmasında da etkili oluyor.

Sağlığına önem verenlerin kilo verme sürecini pratik şekilde kolaylaştıran Collagen Lift Paris DETOX, uygulandığı 4 haftalık kür ile yazı sağlıklı ve fit karşılama imkanı sunuyor.

Collagen Lift Paris ürünlerine satış noktası kliniklerden veya güzellik merkezlerinden ulaşmak mümkün. Satış noktaları ile ilgili detaylı bilgi için www.collagenliftparis.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım önerisi; İlk 2 hafta günde 2 kere, son 2 hafta günde 1 kere şeklindedir. Senede 3 kere tekrar edilebilir.

Collagen Lift Paris Hakkında:

ÖZKANLAR Tıbbi ve Estetik Teknolojileri A.Ş. estetik ve güzellik sektöründe 30 yıllık deneyim ve tecrübenin ürünü olarak kurulmuştur. Dünyada lider olan Collagen Lift Paris / Fransa ile distribütörlük anlaşması yaparak estetik ve güzellik sektöründe içilebilir sıvı kolajen takviyesini sektöre kazandırmıştır.

Dünyada birçok ülkede yıllardır kullanılmakta olan tamamlayıcı tıp metotları ve teknikleri ülkemizdeki sağlık otoritelerince kabul edilmiş ve bu konuda yönetmelikler yürürlüğe girmiştir. ÖZKANLAR A.Ş. Sağlık otoritelerince kabul edilen teknik ve teknolojileri bu hizmetleri sunan hekimlere tedarik etmek konusunda tedarik merkezi durumundadır.

Collagen Lift Paris, cilt elastikiyetini, nemliliğini arttırdığı ve kırışıkları azalttığı (%50 oranına kadar) kliniksel olarak ispatlanmış günlük içilebilir kolajen takviyesidir. GMP belgesi ve Helal Sertifikası’na sahiptir. Dünyanın birçok ülkesinde satışı olan bir üründür.

İlginizi Çekebilir

Dünya Nüfusunun Yarısı İnternet Kullanıyor

BASIN BİLDİRİSİ


Ford Otosan, Etik Ve İtibar Derneği’Ne Teid Katıldı

Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün “İşimizi bugün olduğu gibi yarın da başarılı bir şekilde yapmak için etik ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz ve Ford Otosan Çalışma İlkeleri ve Etik Kuralları rehberliğinde etik ve şeffaflığın dışına çıkmayan bir iş ilişkisi anlayışı benimsiyoruz."


Lig Radyo Dorukhan’A 8, Abdülkadir’E 19 Milyon Euro!

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL


50 Kadın Daha Yönetim Kurullarına Hazır

Yönetim Kurulunda Kadın Derneği (YKKD)’nin 2012’den bu yana yürüttüğü Şirketler Arası Mentorluk ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği Sertifika Programı’nın Ocak 2018’de başlayan ve 18 ay süren üçüncü dönemi tamamlandı.


Omega Pharma Yoluna “Perrigo” Olarak Devam Ediyor

OMEGA PHARMA YOLUNA “PERRİGO”OLARAK DEVAM EDİYOR


Etiketler: Collagen, Lift, Paris, güzellik, kere

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.