4 Kasım 2019 Pazartesi 14:40

GÜNDEM

Columbıa Sportswear Company Yönetim Kurulu Başkanı Gert Boyle Yaşamını Yitirdi

Outdoor yaşamın öncü giyim markası Columbia’nın 1970 yılından beri Yönetim Kurulu Başkanı ve ‘Güçlü Annesi’ Gert Boyle 3 Kasım, Pazar 2019 günü 95 yaşında yaşamını yitirdi.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gert Boyle, ilk balıkçılık yeleği üretiminden, markanın reklam kampanyalarının oluşturulması ve markanın başkanlığı gibi pek çok görevi üstlenerek Columbia Sportswear Company için büyük rol oynadı.

Erkek egemen bir sektörde güçlü bir kadın rol model olarak yer alan Gert Boyle, Columbia’nın vizyonunu 95 yaşına kadar her gün hayata geçirmeye devam etti. Keskin zekası ve bilgeliği ile küresel bir marka yaratarak 2018’de yıllık 3 milyar dolarlık net satışında öncü rol oynayan Boyle’un unutulmaz karakteri Columbia Markasına ilham vermeye devam edecek.

Columbia Başkan ve İcra Kurulu Kurulu Başkan’ı Tim Boyle, Gert Boyle’ın vefatı için: “Columbia’dan her gün keyif alan Boyle 95 yaşına kadar çalışmaya devam etti. Hepinizin çok çalıştığını görmekten ve Columbia’nın vizyonunu hayata geçirmekten büyük neşe duyduğunu biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Columbia Sportswear Türkiye temsilcisi Gözalan Group’un Yönetici Ortağı Kerem Gözalan on beş senedir birlikte çalıştıkları markanın kurucusu ve çalışma ortağı Gert Boyle için üzüntülerini dile getirdi.

COLUMBIA

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100'den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış etkenlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.

İlginizi Çekebilir

Tehlikeyi Önceden Sezmek Şüpheli Nesnelerin Yaklaşık Dörtte Üçü Kötü Amaçlı Çıkıyor

05 Aralık 2019


Gazdaş’Tan Tüketicilere Kışa Hazırlık İçin İpuçları

GAZDAŞ, kış ayları ile birlikte artan doğal gaz tüketiminin alınacak etkili önlemler ve doğru kullanım alışkanlıkları ile makul düzeylerde tutulabileceğini belirtirken üzücü olaylarla karşılaşmamak için doğal gaz kullanıcılarının tedbir almalarını ve doğal gaz kullanımına geçmeden önce baca ve kombi bakımlarını mutlaka yaptırmaları gerektiğini söyledi.


Ve Video Sokak Yemeğinin Kraliçesi Jay Fai Perakende Günleri’Nde…

Türkiye’de perakende sektörünün nabzını tutan sektörün en büyük buluşma platformu Perakende Günleri, sokak yemeğinin kraliçesi olarak anılan Michelin Yıldızlı Jay Fai’yi ağırladı.


Başkan İmamoğlu, Eminönü Alibeyköy Tramvayı’Nı İnceleyecek

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, yapımı hızla süren Eminönü-Alibeyköy Tramvay Hattı’nda saha gezisi yapacak ve basın mensuplarına çalışmalar hakkında bilgi verecek.


Playerunknown’S Battlegrounds En Çok Konuşulan Oyun Oldu

Oyun üzerine en fazla tweet atan ülke Japonya olurken Türkiye’de milyonlarca oyuncuyu bir araya getiren Twitter’da en fazla konuşulan oyunlar PlayerUnknown’s Battlegrounds, League of Legends, Counter Strike, Grand Theft Auto olarak sıralanıyor. Türkiye’de en çok konuşulan takım ise G2 Esports oldu.


Etiketler: Columbia, Boyle, Gert, için, markanın

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.