5 Kasım 2019 Salı 10:32

GÜNDEM

Columbıa Sportswear Company Yönetim Kurulu Başkanı Gert Boyle Yaşamını Yitirdi

Outdoor yaşamın öncü giyim markası Columbia’nın 1970 yılından beri Yönetim Kurulu Başkanı ve ‘Güçlü Annesi’ Gert Boyle 3 Kasım, Pazar 2019 günü 95 yaşında yaşamını yitirdi.

Columbıa Sportswear Company Yönetim Kurulu Başkanı Gert Boyle Yaşamını Yitirdi
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Gert Boyle, ilk balıkçılık yeleği üretiminden, markanın reklam kampanyalarının oluşturulması ve markanın başkanlığı gibi pek çok görevi üstlenerek Columbia Sportswear Company için büyük rol oynadı.

Erkek egemen bir sektörde güçlü bir kadın rol model olarak yer alan Gert Boyle, Columbia’nın vizyonunu 95 yaşına kadar her gün hayata geçirmeye devam etti. Keskin zekası ve bilgeliği ile küresel bir marka yaratarak 2018’de yıllık 3 milyar dolarlık net satışında öncü rol oynayan Boyle’un unutulmaz karakteri Columbia Markasına ilham vermeye devam edecek.

Columbia Başkan ve İcra Kurulu Kurulu Başkan’ı Tim Boyle, Gert Boyle’ın vefatı için: “Columbia’dan her gün keyif alan Boyle 95 yaşına kadar çalışmaya devam etti. Hepinizin çok çalıştığını görmekten ve Columbia’nın vizyonunu hayata geçirmekten büyük neşe duyduğunu biliyorum.” ifadelerini kullandı.

Columbia Sportswear Türkiye temsilcisi Gözalan Group’un Yönetici Ortağı Kerem Gözalan on beş senedir birlikte çalıştıkları markanın kurucusu ve çalışma ortağı Gert Boyle için üzüntülerini dile getirdi.

COLUMBIA

Dış giyim, ayakkabı, aksesuar ve ekipman pazarlarının önde gelen yenilikçi firması olan Columbia Sportswear 1938 yılında Portland, Oregon’da kurulmuştur. Columbia ürünleri 100'den fazla ülkede satılmaktadır ve yenilik, kalite ve performans için uluslararası bir üne sahiptir. Columbia ürünleri, açık hava meraklılarını dış etkenlerden korumak için geliştirilmiş yenilikçi teknolojilere ve tasarımlara sahiptir. Bu özelliği, konforu arttırır, ve açık hava etkinlikleri keyifli hale getirir.

İlginizi Çekebilir

Kadıköy Belediyesi Depremzede Köpek Kartopu’Na Kapılarını Açtı

Elazığ depreminde evi hasar gören “Barınak Meleği” olarak bilinen Türkan Ceylan adlı üniversite öğrencisinin köpeği Kartopu’na Kadıköy Belediyesi kapılarını açtı. Deprem bölgesinden kurtarılan Kartopu yeni yuvasına kavuşuncaya kadar Kadıköy Belediyesinin misafiri olacak.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Başkan İmamoğlu, Deprem Felaketini Yaşayan Elazığ’Da “Deprem Bölgesinde Bulunan Şehirlerimizin Başka Hiçbir Önceliği Yok”

BAŞKAN İMAMOĞLU, DEPREM FELAKETİNİ YAŞAYAN ELAZIĞ’DA:“DEPREM BÖLGESİNDE BULUNAN ŞEHİRLERİMİZİN BAŞKA HİÇBİR ÖNCELİĞİ YOK”


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Etiketler: Columbia, Boyle, Gert, için, markanın

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.