12 Nisan 2019 Cuma 09:46

GÜNDEM

Conrad İstanbul Bosphorus’Tan Boğaz Manzarası Eşliğinde Lezzeti Ve Eğlencesi Bol Paskalya Kutlaması

Şehrin tam kalbinde yer alan ve unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus, baharın gelişini müjdeleyen Paskalya Bayramı’nda bu yıl büyüklere lezzetli, küçük misafirlere ise eğlencesi bol bir kutlama düzenliyor. Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasına sahip mekanı Manzara Restaurant’ta Paskalya Bayramı’na özel zengin bir brunch büfesi ile misafirlerini ağırlayacak olan Conrad İstanbul Bosphorus, minik misafirleri içinse Good for all Kids işbirliği ile bol eğlenceli bir tasarım atölyesi gerçekleştirecek.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatan Conrad İstanbul Bosphorus, Paskalya ruhunu sevdikleriyle en keyifli şekilde yaşamak isteyenler için 21 Nisan Pazar günü çok özel bir etkinliğe imza atıyor.

12:00-15:00 saatleri arasında, Conrad’ın Boğaz manzarası ile büyüleyen mekanı Manzara Restaurant’ta gerçekleşecek zengin “Paskalya Brunch Büfesi” ile konuklar bir yandan lezzete doyarken Good For All Kids işbirliği ile düzenlenecek olan tasarım atölyesi ise minik misafirlerin eğlencesi bol saatler geçirmelerine olanak sağlayacak.

Tasarım ve eğlenceyi harmanlayan Design Meets Authenticity isimli atölye çalışmasında, minik konuklar öğrenirken yeni tasarımlar ortaya koyacaklar.

Atölye çalışmasında minik misafirler bir yandan kumaş, strafor zeminler ve akrilik boyalar gibi birçok farklı sanat malzemesiyle çalışma fırsatı bulurken; diğer yandan Boğaz'ın simgesi İstanbul martılarını ve onların yumurtalarını konu edecekleri birbirinden renkli tasarımlar yapacaklar.

Conrad İstanbul Bosphorus’un zengin “Paskalya Brunch Büfesi” ücreti kişi başı bir prosecco dahil 230 TL, 0 – 6 yaş arasındaki minik misafirler için ücretsiz, 6 – 12 yaş arası misafirlere ise %50 indirimli.

İlginizi Çekebilir

Amsterdam Ve Viyana’Da Tarkan Sevgisi

“Sizleri o kadar çok özledim ki, bir daha arayı bu kadar uzatmayalım.”


“Hedefimiz 1.5 Milyon Ton Sertifikalı Tohum İle Dünya Tohum Sektöründe İlk 5’Te Yer Almak”

Growtech 19. Uluslararası Sera, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Ekipmanları Fuarı, kapsamında Uluslararası Tarım Gazetecileri Federasyonu (IFAJ)ve Tarım Gazetecileri ve Yazarları Derneği (TAGYAD) iş birliğinde gerçekleşen ve 21 ülkeden, 35 tarım gazetecisinin katıldığı “Avrupa ve Balkan Ülkeleri Tarım Gazetecileri Forumu”nda Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB) Başkanı Savaş Akcan, “Hedefimiz 2023 yılında 1.5 milyon ton sertifikalı tohum üreterek, dünya tohum sektöründe ilk 5’te yer almaktır.’ dedi.


İbb Runtofd’Un İlk Sabah Koşusu Belgrad Ormanı’Nda Yapıldı

İBB RUNTOFD’UN İLK SABAH KOŞUSU BELGRAD ORMANI’NDA YAPILDI


Piyano Festivali'nden Görkemli Açılış

PİYANO FESTİVALİ’NDEN GÖRKEMLİ AÇILIŞ


17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü

Konu: 17 Kasım Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Etiketler: İstanbul, minik, Conrad, Paskalya, yandan

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.