12 Nisan 2019 Cuma 09:46

GÜNDEM

Conrad İstanbul Bosphorus’Tan Boğaz Manzarası Eşliğinde Lezzeti Ve Eğlencesi Bol Paskalya Kutlaması

Şehrin tam kalbinde yer alan ve unutulmaz anlara ev sahipliği yapan Conrad İstanbul Bosphorus, baharın gelişini müjdeleyen Paskalya Bayramı’nda bu yıl büyüklere lezzetli, küçük misafirlere ise eğlencesi bol bir kutlama düzenliyor. Tarihi Yarımada ve Boğaz manzarasına sahip mekanı Manzara Restaurant’ta Paskalya Bayramı’na özel zengin bir brunch büfesi ile misafirlerini ağırlayacak olan Conrad İstanbul Bosphorus, minik misafirleri içinse Good for all Kids işbirliği ile bol eğlenceli bir tasarım atölyesi gerçekleştirecek.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul Boğazı’na hakim manzarası ile konuklarına unutulmaz deneyimler yaşatan Conrad İstanbul Bosphorus, Paskalya ruhunu sevdikleriyle en keyifli şekilde yaşamak isteyenler için 21 Nisan Pazar günü çok özel bir etkinliğe imza atıyor.

12:00-15:00 saatleri arasında, Conrad’ın Boğaz manzarası ile büyüleyen mekanı Manzara Restaurant’ta gerçekleşecek zengin “Paskalya Brunch Büfesi” ile konuklar bir yandan lezzete doyarken Good For All Kids işbirliği ile düzenlenecek olan tasarım atölyesi ise minik misafirlerin eğlencesi bol saatler geçirmelerine olanak sağlayacak.

Tasarım ve eğlenceyi harmanlayan Design Meets Authenticity isimli atölye çalışmasında, minik konuklar öğrenirken yeni tasarımlar ortaya koyacaklar.

Atölye çalışmasında minik misafirler bir yandan kumaş, strafor zeminler ve akrilik boyalar gibi birçok farklı sanat malzemesiyle çalışma fırsatı bulurken; diğer yandan Boğaz'ın simgesi İstanbul martılarını ve onların yumurtalarını konu edecekleri birbirinden renkli tasarımlar yapacaklar.

Conrad İstanbul Bosphorus’un zengin “Paskalya Brunch Büfesi” ücreti kişi başı bir prosecco dahil 230 TL, 0 – 6 yaş arasındaki minik misafirler için ücretsiz, 6 – 12 yaş arası misafirlere ise %50 indirimli.

İlginizi Çekebilir

Özel Sektörde 2020 Yılı Ücret Artışı Beklentisi Yüzde 16

Lider insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, iş dünyasındaki ücret ile yan haklarda genel eğilim ve uygulamaları ortaya koyan ‘2020 Ücret ve Yan Haklar Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Yıl sonu enflasyon tahminlerinin artmasıyla beraber güncellenen araştırmaya göre, özel sektörün 2020 için öngördüğü ortalama yüzde 16 olarak belirlendi.


Paşabahçe Mağazaları’Ndan Cihan Barutluk Obje

Anadolu topraklarında binlerce yıldır var olmuş sayısız uygarlığın kültürel ve sanatsal birikimini cam ve ustalıkla birleştirip yeniden yorumlayarak gelecek nesillere miras bırakmak için çalışmalarını sürdüren Paşabahçe Mağazaları, “Tarih-Kültür-Cam” Koleksiyonları’na “Kayıp Hazineler” Koleksiyonu ile yepyeni bir soluk getiriyor. Yurt dışına götürülen tarihi eserlerle ilgili farkındalık yaratmak, geri alınmış eserlere ve kültür varlıklarına sahip çıkma konusunda da bilinci artırmak hedefiyle hazırlanan yepyeni koleksiyonda “Cihan Barutluk Obje” tasarımıyla dikkat çekiyor.


Kilyos Sahilinde Fırtına Sonrası Temizlik

İBB, geçtiğimiz günlerde yaşanan fırtına ve şiddetli yağış nedeniyle kirlenen Kilyossahilin temizledi.


Sevgililer Günü'ne Özel Hafızalardan Silinmeyecek Makyajın İpuçları

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL HAFIZALARDAN SİLİNMEYECEK MAKYAJIN İPUÇLARI


Özel Yetenekler Sanatını Konuşturuyor

ÖZEL YETENEKLER SANATINI KONUŞTURUYOR


Etiketler: İstanbul, minik, Conrad, Paskalya, yandan

Yorumlar 0 adet



Yorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.