15 Ocak 2019 Salı 14:33

GÜNDEM

Conrad Talks 2019 Yılında Yoluna Effects Etkiler Serisiyle Devam Ediyor... Ocak Ayının Teması “Sanatın Astrolojisi”

Conrad İstanbul Bosphorus’un klasikleşen kültür ve sanat buluşmaları “Conrad Söyleşileri”, 2019 yılı boyunca Conrad Talks Effects (Conrad Söyleşileri-Etkiler) serisi ile yoluna devam edecek. Bu yıl, 100. yılını kutlayacak olan Hilton otellerinin şerefine buluşmaların her biri sanata etki eden konular etrafında şekillenecek. Serinin 24 Ocak Perşembe günü saat 19:00’da gerçekleşecek ilk buluşma teması ise “Sanatın Astrolojisi” olacak.

Conrad Talks 2019 Yılında Yoluna Effects  Etkiler Serisiyle Devam Ediyor... Ocak Ayının Teması “Sanatın Astrolojisi”
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İstanbul’un tam kalbinde yer alan Conrad İstanbul Bosphorus, kültür ve sanat dünyasından isimleri konuk ettiği Conrad Söyleşileri’ne 2019 yılında da devam ediyor. Bu yıl ilhamını Hilton’un 100. yılından alan konuşma serileri Conrad Talks Effects adıyla sanatseverlerle buluşacak ve her bir buluşmada sanata etki eden konular masaya yatırılacak. 24 Ocak Perşembe günü saat 19:00‘da Monet Lobby Lounge and Patisserie’de gerçekleşecek Conrad Talks Effects serisinin ilk teması ise “Sanatın Astrolojisi” olacak.

Sanatatak kurucusu ve sanat eleştirmeni Ayşegül Sönmez ile Sanatatak editörü Ali Murat Ergül'ün moderatörlüğünde gerçekleşecek Conrad Talks Effects, bu ay efsane Astrolog Yasemin Boran’ı ve astrolojiye psikolojiden varan Osman Börüteçene'yi ağırlayacak.

"Bu dünyada yaşayan insan için, fayda sağlamak ve faydalı olduğunu düşünmekten daha büyük bir şey yok. Her ne biliyorsanız, paylaşın." diyen Astrolog Yasemin Boran, 1980 yılında astrolojinin üstüne kurulu olduğu sistemi anlamak için başlayan çalışmalarını 1984 yılında ilk olarak Haftanın Sesi adlı haftalık magazin gazetesinde yayınlamaya başladı. İnsanın bilinmeyen yönlerini konu aldığı yazı dizileri ile kendi müdavimlerini yaratan Boran, Türkiye'nin şu anda tek astroloji derneği olan Altınışık Astroloji Derneği'ni kurdu.

Ortaokulda psikolojiyle başlayan sosyal bilimler serüvenini, üniversitede sosyolojiyle, hayatta ise felsefeyle sürdüren Osman Börüteçene ise algı üzerine kurulu konsantrasyonunu psikolojiden astrolojiye de taşımış. İnsan neyi nasıl algılar, bu algıladıklarından nasıl davranışlar üretir? gibi sorulara yanıt arayan Börüteçene, “Doğum haritamız yaşadıklarımızın sebebi değil, anlatıcısıdır. Siz, doğum haritanız böyle olduğu için böyle değilsiniz; siz böyle olduğunuz için doğum haritanız böyle. Doğum haritanız sizin kim olduğunuzun sebebi değildir. Tıpkı aynadaki görüntünün sebebinin ayna olmaması gibi." diyor.

Alanında uzman kişilerin katılımıyla 24 Ocak günü Conrad İstanbul Bosphorus’ta gerçekleşecek Conrad Talks Effects serisinin ilk buluşması “Sanatın Astrolojisi”nde 2019 yılında yaratıcı olacak mıyız? Hangi ünlü Avangard sanatçıların doğum haritaları bize onların sanatıyla ilgili ipuçları veriyor? Bu yıl sanatçıları neler bekliyor? gibi sorulara yanıt aranacak. Katılımın ücretsiz olduğu söyleşi, her zamanki gibi hayat ve sanat hakkında çok şey konuşmaya ve konuşturmaya devam edecek.

İlginizi Çekebilir

Clariant Aktif Bileşenler, Japon Güzelliğinden İlham Alarak Hazırladığı Yeni Formülasyon Konseptini Tanıtıyor

Muttenz, 2 Haziran 2020 – Yokoso (Japonca Hoş geldin) “Zenspiration”! Clariant Aktif Bileşenler’in yeni formülasyon konsepti, yüksek kaliteli, yüksek performanslı bakım ürünleriyle "azı karar, çoğu zarar" mottosuna uygun bir çözüm yolu arayan tüketicilerin beklentilerini karşılamak için kozmetik endüstrisini Japon güzellik trendlerinin (J-Beauty) sofistike sadeliği ve bilimle desteklenen karakterinden ilham almaya davet ediyor. “Zenspiration”, prestijli BSB Innovation Award etkinliğinde “Uygulamalı Konsept” kategorisinde gümüş ödülün sahibi oldu.


"Sektör Bu Fırsatı İyi Değerlendirmeli Ama.."

GABORAS CEO'su Altun;


Tüm Dünyanın Gözü Bu Dünyadan Kaçan İki İnsanın Üzerinde!

TÜM DÜNYANIN GÖZÜ BU DÜNYADAN UZAKLAŞAN İKİ İNSANIN ÜZERİNDE!


Saran Medya’Nın Düzenlediği Kadınlar Tenis Turnuvası 3 Haziran’Da, Prag’Ta Başlıyor

Küresel salgın sebebiyle birçok spor etkinliği gibi tenis turnuvaları da askıya alındı. Saran Medya ise bu süreçte çok önemli bir tenis turnuvası düzenleyerek tenis severleri sevindirdi. Saran Medya’nın düzenlediği kadınlar tenis turnuvası 3-6 Haziran 2020 tarihleri arasında Prag’ta gerçekleşecek.


Kamu Bankalarından Ortak Açıklama

BASIN AÇIKLAMASI


Etiketler: Conrad, yılında, Talks, Effects, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.