1 Ekim 2019 Salı 11:15

GÜNDEM

Continental'in Güç Aktarma Organları Bölümü, Vitesco Technologies’E Dönüşüyor

Regensburg, 1 Ekim 2019. Regensburg'da yeni bir şirket kendini tanıtıyor: Teknoloji şirketi Continental'in Güç Aktarma Organları Bölümü, artık Vitesco Technologies olarak faaliyet gösterecek. 2019 Ocak ayından beri bağımsız olarak faaliyet gösteren şirket, küresel çaptaki yaklaşık 50 lokasyonda artık yeni marka kimliği ile faaliyet gösterecek. Başlangıç noktasını Regensurg Siemensstrasse'de Vitesco Technologies şirketinin merkezi oluşturuyor. Tanınma değeri yüksek olan yeni şirket logosu, binanın çatısından kolaylıkla görünebiliyor. Bu dış görünümü, yeni ve modern bir web sayfası ile tüm dünyada farklı platformlarda sunulan sosyal medya içerikleri tamamlıyor.

  Continental'in Güç Aktarma Organları Bölümü, Vitesco Technologies’E Dönüşüyor
  Continental'in Güç Aktarma Organları Bölümü, Vitesco Technologies’E Dönüşüyor
  Continental'in Güç Aktarma Organları Bölümü, Vitesco Technologies’E Dönüşüyor
  Continental'in Güç Aktarma Organları Bölümü, Vitesco Technologies’E Dönüşüyor
  Continental'in Güç Aktarma Organları Bölümü, Vitesco Technologies’E Dönüşüyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Vitesco Technologies CEO’su Andreas Wolf, "Hedefimiz temiz ve sürdürülebilir bir mobilite. Bu yüzden her aracın kalbi olan güç aktarmayı, akıllı bir hale getirip elektrikle çalışır duruma getiriyoruz. Bu yeni dinamik marka kimliğimizden çok memnunum. Bu, günümüzde ve gelecekte temiz sürücüler pazarına liderlik etme iddiamızın altını çiziyor." dedi.

Vitesco Technologies şirketinin bağımsız olarak faaliyet göstermesiyle, Continental araç sürücülerinin hızla değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek. Emisyonlarda sert düşüş tüm dünyada siyasi ve sosyal gündemin başında yer alıyor. Ancak ilerleme sürecinin hızı, bölgeden bölgeye farklılık gösterebiliyor.

Wolf açıklamasının devamında şunları söyledi: "Günümüzde esneklik çok aranan bir özellik haline geldi. Global bir açıdan baktığımızda, her türden güç aktarmaya talep var. Misyonumuz tüm motorları temiz, verimli ve uygun maliyetli hale getirmek. Bu, tutarlı bir elektrifikasyon ile sağlanabilir. Bağımsız bir şirket olarak, artık sektörün taleplerine daha hızlı ve etkili bir şekilde cevap verebilir ve güçlü yönlerimizi daha da fazla geliştirebiliriz. Güç aktarma elektrifikasyonunda lider rol üstlenmek istiyoruz."

Latince "vita" (hayat) kökünden türetilen "Vitesco" kelimesi enerji, hız ve çevikliği temsil ediyor. “Technologies” ifadesi ise inovatif ve öncü teknolojiler, sistemler ve hizmetler sunma iddiasını güçlendiriyor. Akıcı şekliyle "Vitesco" logosu tutku, dinamizm ve hareketi simgeliyor. Böylece, "Technologies" eki ile birbirini tamamlıyorlar.

Günümüzde şu ana kadarki en büyük değişimi yaşayan güç aktarma işi, 2030 yılında elektrikli ve hibrit araçların pazar payının %50'ye ulaşması beklentisiyle elektromobilite alanında büyük fırsatlar sunuyor. Özellikle de yanmalı motorların hibrit hale getirilmesi, önümüzdeki yıllarda çok önemli hale gelecek.

Vitesco Technologies, sürücüler pazarında on yıllara dayanan geniş ve kapsamlı bir bilgi birikimine de sahip. Bu bilgi birikimi, hızla gelişen elektromobilite pazarı için de geçerli. Vitesco Technologies, tek bir kaynaktan komple elektrifikasyon sunabilen birkaç sistem sağlayıcısından biri. Ürün portföyünde 48-volt elektrifikasyon için inovatif ve verimli teknolojiler ile elektrikli motorların yanı sıra hibrit ve tamamen aküyle çalışan araçlar için performans elektronik sistemleri yer alıyor. On yıllar boyunca geliştirilen yetkinlikler, ana faaliyet alanı olan elektronik sistemler, sensörler ve aktüatörlerin bir parçası olmaya devam etmekte olup güç aktarma ile ilgili tüm gelecek senaryolarında vazgeçilmez olmaya devam edecekler.

Andreas Wolf, 2018 yılı ekim ayında günümüzde Vitesco Technologies adını alan Güç Aktarma Organları Bölümü’nün başına geçti. Wolf bu görevinden önce Continental’in Şasi ve Güvenlik Bölümü'nü yönetiyordu. Bu bölüm Wolf'ün liderliğinde cirosunu üç katına ve karlılığını iki katına çıkardı. Vitesco Technologies'in diğer iki yöneticisi olan Finans Direktörü Werner Volz (CFO) ve İnsan Kaynakları Direktörü Ingo Holstein (CHRO) de Continental'de uzun yıllar yöneticilik yapmıştır.

Vitesco Technologies sürdürülebilir mobilite hedefiyle en modern güç aktarma organları teknolojilerinin uluslararası geliştiricisi ve üreticisidir. Elektrikli, hibrit ve içten yanmalı güç aktarma organları için akıllı sistem çözümleriyle Vitesco Technologies, mobiliteyi temiz, verimli ve uygun maliyetli hale getirmektedir. Ürün gamında elektrikli güç aktarma sistemleri, elektronik kontrol üniteleri, sensör ve aktüatörlerin yanında egzoz gazı kontrolü çözümleri yer almaktadır. Bir Continental AG şirketi olan Vitesco Technologies, 2018 yılında dünya genelinde yaklaşık 50 lokasyonda 40.000’in üzerinde çalışanıyla 7,7 milyar euro tutarında rekor satış rakamına ulaşmıştır. Vitesco Technologies şirketinin merkezi Almanya Regensburg'da bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir

Düğün.com evlenecek çiftlerle firmaları buluşturan ve evlenecek her 3 çiftten 2’sinin kullandığı bir internet sitesidir. Ayrıca ayda 1,5 milyon kişinin kullandığı MENA ve Avrupa’da 12 ülkedeki operasyonuyla Türkiye’de lider, dünyada ise ikinci en büyük dijital platformdur.


Her 10 Kişiden Biri Bu Dertten Muzdarip!

Genellikle başın bir yarısında lokalize, şiddetli, zonklayıcı tipte baş ağrısı olarak tanımlanan migren normal hayat akışını sekteye uğratan hastalıklar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Yalnızca baş ağrısı değil bulantı, kusma, ışık, ses ve koku hassasiyetlerinin de eşlik ettiği migren dünya üzerinde her 10 kişiden birini etkiyor. “Kadınlarda erkeklerden üç kat fazla görülen bu hastalık en çok 15 ila 55 yaş arası insanları etkiliyor” diyen Acıbadem Kadıköy Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Nebahat Bilici, bu zorlayıcı hastalık ve gelişen tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgiler verdi.


Bb‘Her Zaman, En İyisi, En Uygun Fiyata’ Yeni Yılda Da Emsan’Da!

‘Her Zaman, En İyisi, En Uygun Fiyata’


Sokağın Özgür Ruhu Twıst İlk Reklam Filmiyle Yayında!

Keşfeden, meraklı olan, hep zamanın ötesinde duran sen! Hayallerinin peşindeysen işte yolun Twist. Ceza’nın yorumuyla ilk kelimelerini okuduğunuz Twist reklam filmi, ilk kez izleyicileriyle buluştu!


Ressam Sevinç Çiftçi Kasım Sergisi; Galeri Diani 16 Kasım 3 Aralık 2019 Tarihleri Arasında Sevinç Çiftçi’Nin İnsanın İç Dünyasında Ve Doğasında Barındırdığı İkiliği İzleyiciye Aktardığı “Ters Yüz Iı” Adlı Sergisine Ev Sahipliği Yapıyor…

‘Ne masum, ne suçlu, ne vahşi, ne medeni, ne içerisi, ne de dışarısı, ne dip, ne yüzey


Etiketler: Vitesco, Technologies, aktarma, Wolf, hale
Bu haberi okuyanlar bunları da okudu
Gündem   -  - Genel E Ticarette Yeni Yapılanma...
E Ticarette Yeni Yapılanma...

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.