4 Temmuz 2019 Perşembe 13:32

GÜNDEM

Corporate Games Hollanda Etabının Tenis Kategorisi Birincisi Belli Oldu

Corporate Games Hollanda Etabının Tenis Kategorisi Birincisi Belli Oldu

Corporate Games Hollanda Etabının Tenis Kategorisi Birincisi Belli Oldu
Corporate Games Hollanda Etabının Tenis Kategorisi Birincisi Belli Oldu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Her yıl şirketlerde takım ruhu ve motivasyonu artırmak, işyerinde zindelik ve verimlilik yaratmak amacıyla düzenlenen amacıyla dünyanın farklı şehirlerinde gerçekleşen Corporate Games'in Hollanda ayağı, 28 - 30 Haziran tarihlerinde Haarlemmermeer şehrinde düzenlendi. Turnuvaya Yataş sponsorluğunda katılan Naim Aşan Kanarya, tenis kategorisinin birincisi oldu.

Dünyanın önde gelen şirketlerinin 15 farklı spor branşıyla yarıştığı Corporate Games'in Hollanda ayağı sonuçlandı. 28 - 30 Haziran günleri arasında gerçekleşen yarışmanın tenis kategorisinde birinciliğin sahibi Yataş sponsorluğunda yarışan Naim Aşan Kanarya oldu. Teniste 30-39 yaş grubunda yarışan Kanarya, final maçını 7-5’lik skorla kazandı.

Naim Aşan Kanarya, 2014 yılında ve bu yılın Mayıs ayında İstanbul şampiyonu olmuş, 2014'te İngiltere Liverpool'da gerçekleşen World Corporate Games'te yarışarak da dünya şampiyonluğunu kazanmıştı.

İlginizi Çekebilir

Üsküdar’Da İlhan Şeşen Rüzgârı

İLHAN ŞEŞEN ÜSKÜDARLILARI MEST ETTİ


E Arşiv Fatura İçin Son Tarih 1 Ocak 2020

Resmi Gazete’de yayımlanan tebliğ ile Ocak 2020 itibariyle e-Arşiv Fatura uygulamasına geçme zorunluluğu getirildi. Yaklaşık 100 bin işletmenin e-arşiv uygulamasına geçeceği tahmin ediliyor.


Şişecam’A 'Kadınlarla Güçlendirilmiş Yönetim Kurulu' Ödülü

Şişecam’a


E Kitapçık 2020 Yılında Hangi Vergiler Hangi Değişiklikleri Getirecek

Dijital hizmet vergisi, gelir vergisi kanunundaki son düzenlemeler, binek otomobillerin giderine kısıtlama getirilmesi, konaklama vergisi ve diğerleri… 2020 yılına girmeden Resmi Gazete’de yayınlanan güncel mevzuat değişikliklerini, Özmen Mali Müşavirlik bir e-kitapçıkta düzenledi.


Araştırma Sonuçları Türkiye’De Gönüllülük Katılım, Koşullar Ve Hukuk

İstanbul Bilgi Üniversitesi Sivil Toplum Çalışmaları Merkezi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Göç Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından yürütülen “Türkiye’de Gönüllülük Araştırması”nın sonuçları açıklandı. Araştırmaya göre; çalıştığı sivil toplum örgütünde sosyal güvenceye sahip olan gönüllülerin oranı %9. Araştırmaya katılan gönüllülerin %20’si gönüllülük yaparken psikolojik rahatsızlıklar yaşadığını belirtiyor


Etiketler: Kanarya, gerçekleşen, Corporate, Games, Naim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.