16 Ekim 2019 Çarşamba 09:40

GÜNDEM

Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı

Tarım sektörünün küresel lideri Corteva AgriscienceTM Türkiye çapında başlattığı marka lansman yolculuğunu başarıyla tamamladı. “Birlikte Başarının Peşinde” mottosuyla yola çıkan Corteva AgriscienceTM lansman ekibi, düzenlediği birbirinden farklı etkinlikler vasıtasıyla tarımı zenginleştiren binlerce iş ortağıyla bir araya geldi; tamamen tarıma adanmış bir şirket olmasının yarattığı farkları ve birlikte imza attıkları başarıları onlarla paylaştı.

Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı
Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı
Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı
Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı
Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı
Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı
Corteva Agrıscıence Lansman Yolculuğunu Başarıyla Tamamladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

ADANA, Ekim 16, 2019 — Tarım sektöründe kuralları baştan yazan Corteva AgriscienceTM, 2019 yılı boyunca Türkiye genelinde çok sayıda lansman etkinliğine imza attı. Bunlardan ilki, ülke çapında başlattığı ve binlerce iş ortağına misafir olduğu Türkiye lansman turuydu. “Birlikte Başarının Peşinde” mottosundan hareketle yola çıkan Corteva AgriscienceTM ekibinin Haziran ayında başlayıp Ağustos’ta tamamlanan lansman yolculuğu tam 61 gün sürdü. Tüm bu süre zarfında Türkiye’nin tarımsal üretimine imzasını atan 26 şehrinde 600’e yakın lokasyon ziyaret edildi. Sektöre emeğiyle değer katan tüm paydaşlar; Corteva AgriscienceTM’ın Dow AgroSciences, DuPont Bitki Koruma ve DuPont Pioneer markalarından aldığı zengin mirasla, tarım sektörünün en kalabalık ekibine sahip firma olmasının verdiği güçle ve tamamen tarıma adanmış bağımsız bir şirket olmasının kazandırdığı artılarla tanışma fırsatı yakaladı.

Türkiye’nin bereketli toprakları ziyaret edildi

11 Haziran’da Mardin-Kızıltepe’de start olan marka lansman turu; sırasıyla Güneydoğu Anadolu, Çukurova, Akdeniz, Ege, Trakya, Marmara, Orta Karadeniz ve İç Anadolu bölgelerini dolaştı; yine Çukurova’nın bereketli topraklarında son buldu. Meyveden sebzeye, tarla bitkilerinden örtü altına kadar Türkiye’nin ismi tarımla anılan tüm bölgelerini ziyaret eden Corteva AgriscienceTM ekibi, bunun için 16 bin kilometreden fazla yol yaptı. Lansman turu boyunca konuk olduğu tüm paydaşlarıyla Corteva AgriscienceTM’ın hem globalde hem de Türkiye’de tarım sektörüne kattığı değerleri paylaştı.

Üreticilerden zirai bayilere, Tarım Kredi Kooperatiflerinden Ziraat Odalarına kadar binlerce kişiyle bir araya gelen Corteva AgriscienceTM ekibi, uğradığı her durakta konukseverlikle karşılandı ve tüm iş ortaklarından büyük ilgi gördü. Stüdyo şeklinde tasarlanmış özel bir araçla ziyaret edilen her durakta paydaşlarının hikayelerini dinledi, toplam 68 başarı hikayesi video çekimiyle kayıt altına alındı. Hayaller, ulaşılan hedefler, bölge tarımına sağlanan katkılar ve çok daha fazlası, başarı hikayelerinin başlıklarını oluşturdu. Kayıt altına alınan tüm bu başarı hikayelerinde, toprağa ve yaşama değer katan kadın mühendislerin varlığı ise özellikle dikkat çekiciydi.

Liderler Kıbrıs’ta buluştu

Corteva AgriscienceTM’ın marka lansmanı kapsamında düzenlediği bir diğer etkinlik Liderler Zirvesi 2019 oldu. Sektörün en kritik yapı taşlarından olan paydaşlarıyla bir araya gelerek, tarımdaki iddiasını iş ortaklarıyla paylaştı. 14 Eylül tarihinde Kıbrıs, Concorde Luxury Resort Hotel’de gerçekleştirilen etkinliğe Türkiye’nin her bölgesinden yaklaşık 300 paydaş katılım gösterdi. Corteva AgriscienceTM ekibinin de kalabalık bir kadroyla yer aldığı zirve, sabah gerçekleştirilen toplantıyla başladı. Toplantının teması; Corteva AgriscienceTM markasının hikayesi, gelecek hedefleri, bilime verdiği değer, global çapta ve Türkiye özelinde gerçekleştirdiği inovatif çalışmalardı. Toplantıda ilk olarak Corteva AgriscienceTM Türkiye Lideri Harun Toksöz ve Güney Avrupa Lideri Paolo Barbieri iş ortakları için bir sunum gerçekleştirdi. Firmanın global yapılanmasının ve Türkiye’nin Corteva AgriscienceTM için öneminin anlatıldığı sunumda öne çıkarılan en kritik nokta, Corteva Agriscience’ın tamamen tarıma adanmış bir şirket olmasıydı.

Liderler Zirvesi 2019 pek çok sürpriz etkinliğe de ev sahipliği yaptı. Zirveye davet edilen graffiti sanatçısı, misafirler ve firma çalışanlarıyla birlikte “Başarı Üretiyoruz” sloganını graffitiye uygun bir çerçevede resmetti. Bir diğer sürpriz etkinlik olan sanal gerçeklik oyununda ise, 360 derecelik VR gözlükler sayesinde paydaşlar interaktif bir dünyaya adım attı. Liderler Zirvesi 2019 organizasyonu, 14 Eylül akşamı düzenlenen ve ünlü şarkıcı Altay’ın sahne aldığı gala yemeği ile son buldu.

Tarıma yön veren etkinlikler serisi

İş ortaklarının Corteva AgriscienceTM markasını daha yakından tanımalarını sağlayan bir diğer etkinlik, Türkiye’nin tarımsal ürün desenini yansıtan dört bölgede organize edilmiş tarla günleriydi. Bunlardan ilki 24 Temmuz tarihinde Adana’da gerçekleştirildi. Sırasıyla Şanlıurfa, İzmir-Torbalı ve Kırklareli-Lüleburgaz’da gerçekleştirilen tarla günü etkinlikleri takip etti. Her bir etkinlikte 500’den fazla üretici ve iş ortağıyla bir araya gelen Corteva AgriscienceTM ekibi hem tarımsal üretimde fark yaratan ürünleri hem de marka hikayesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Corteva AgriscienceTM’ın merceğinde yalnızca üreticiler ve iş ortakları değil, üretici kooperatifleri de yer aldı. Buna dair ilk buluşma, Türkiye’nin ayçiçeği üretimi açısından en önemli bölgelerinden olan Trakya’da gerçekleştirildi ve Trakya Birlik’e özel bir organizasyon düzenlendi. 27 Eylül tarihinde gerçekleştirilen marka lansman organizasyonu Ramada by Wyndham Tekirdağ Otel’de yapılan toplantı ve gala yemeği şeklinde organize edildi ve 150’den fazla paydaşla bir araya gelindi. İkinci etkinliğin başrolünde ise PANKOBİRLİK vardı. 27-29 Eylül tarihleri arasında Antalya’da bulunan Starlight Convention Center’da gerçekleşen organizasyonda Corteva AgriscienceTM 135’ten fazla paydaşını ağırladı. Gün boyu süren toplantılarla gerek kurumsal gerek ürün bazlı sunumlar yapıldı, toplantılar sonrasında akşam düzenlenen gala yemeği ile marka lansman etkinliği tamamlandı.

Gelecek hayallerine ortak olundu

Corteva AgriscienceTM’ın marka lansman etkinlikleri boyunca aldığı geri dönüşler de hep olumlu yönde oldu. Bu süreçte paydaşlarının başarı hikayelerine ortak olma fırsatı yakaladıklarını dile getiren Corteva AgriscienceTM Türkiye Bitki Koruma Pazarlama Müdürü Serhan Emin Avcı, “Paydaşlarımız markamıza dair yeni anılar biriktirip, bizimle birlikte markamızı deneyimleme imkanı buldular. Aldığımız geri dönüşler doğrultusunda şunu belirtebilirim ki artık paydaşlarımız markamızı çok daha yakından tanıyor ve miras firmalarımızla beraber çıktığımız bu yolda, bizimle birlikte başarı üretmeye devam ediyorlar” dedi.

Birlikte yeni başarılara!

Corteva AgriscienceTM 2019 yılı süresince düzenlediği ve çok sayıda farklı etkinliği kapsayan lansman yolculuğunu büyük başarıyla tamamlamış olmanın gururunu yaşıyor. Türkiye çapında gerçekleşen marka lansman etkinlikleriyle üretici, zirai bayi ve tarım şirketi birlikteliklerinden doğan kuvvetin tarımda ne kadar büyük bir güç olduğu bir kez daha gözler önüne serildi. Paydaşların ‘Sizce başarı nedir?’ sorusuna verdiği her cevap, Corteva AgriscienceTM markası ve onun imzasını taşıyan ürünlere olan güveni konu edinen her anı ve birlikte kurulan her hayal, lansman yolculuğunun başarısını daha da perçinledi.

Tamamen tarıma adanmış bağımsız bir şirket olan Corteva AgriscienceTM, aynı zamanda Türkiye tarım sektörünün en kalabalık ekibe sahip firması. Bu özellikleri onu hem nitelik hem nicelik olarak farklı kılıyor. Lansman yolculuğu boyunca bu farkı derinden hisseden iş ortaklarıyla birlikte Corteva AgriscienceTM, tıpkı bugün olduğu gibi gelecekte de yeni başarılara imza atmaya devam edecek. Sektördeki çok güçlü üç firmadan aldığı Ar-Ge altyapısı ve zengin ürün portföyü ile Türkiye tarımına değer katmayı sürdürecek.

İlginizi Çekebilir

Çocuk Kulübü Üyelerine Kral Şakir Aktivite Kitabı Hediye

Atasun Optik, Grafi 2000 ile Cartoon Network iş birliği kapsamında sömestr tatiline özel olarak tasarladığı Kral Şakir aktivite kitabını Çocuk Kulübü üyelerine hediye ediyor. 17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında Atasun Optik noktalarına uğrayan Çocuk Kulübü üyesi herkes aktivite kitabının sahibi oluyor.


Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı 25. Yaş Gününü Kutluyor

Kurulduğu 1995 yılından bu yana eğitim aşkıyla çocuklarımızın geleceğini aydınlatan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV), 25. yaş gününü Pera Müzesi’nde düzenlediği organizasyonla kutladı. Kutlama törenine TEGV Mütevelli Heyeti Üyeleri, Yönetim Kurulu Üyeleri, gönüllüleri, çalışanları ve basın mensupları katıldı.


Lenovo’Dan Türkiye’Deki 15. Yılına Özel %15 İndirim Kampanyası

Lenovo’dan Türkiye’deki 15. yılına özel %15 indirim kampanyası


Sömestr Tatilinin En Tatlı Eşlikçisi Kakaolu Ballımix

Balparmak’ın yenilikçi ürünü ballı, fındıklı, kakaolu ezme BallıMix, benzersiz lezzetiyle sömestr tatilinde de çocuklara tatlı bir atıştırmalık seçeneği sunuyor.


Legends Of Runeterra Açık Beta Dönemi Başlıyor

Riot Games’in koleksiyon kart oyunu Legends of Runeterra (LoR), bugün saat 22.00 itibariyle açık beta dönemiyle oyunseverlerin karşısına çıkıyor. 2019 yılında duyurusu yapılan ve daha önce iki sınırlı önizleme dönemiyle oyuncuların beğenisine sunulan LoR, artık herkese açık.


Etiketler: Corteva, AgriscienceTM, Türkiye, lansman, marka

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.