18 Haziran 2019 Salı 10:31

GÜNDEM

Country Tarzına Modern Bir Yorum Enza Home Rattan

Konforlu ve göz alıcı tasarımlarıyla fark yaratan Enza Home, Rattan serisi ile country tarzını benzersiz bir yaklaşımla yorumluyor. Modern dokunuşlarla zenginleşen tasarımıyla dikkat çeken Rattan serisi, evini sadelikten gelen zarafetle yenilemek isteyenlere hitap ediyor.

Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
Country Tarzına Modern Bir Yorum   Enza Home Rattan
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Estetik ve şık tasarımlarıyla göz alan Enza Home, Rattan serisi ile country tarzını modern bir tasarım anlayışıyla yorumluyor. Zarafetiyle göz alan Rattan serisi, estetikle birleşen sadeliğin gücünü yaşam alanlarına taşıyor. Rattan Plus Koltuk Takımı, göz alıcı kumaş seçenekleriyle hayal ettiğiniz tarzı salonunuza getiriyor. Yüksek konfor ve rahatlık sunan sırt ve oturum yapısıyla dikkat çeken Rattan Plus Koltuk Takımı; kapitone uygulaması, özel tasarlanmış kol formu ve yumuşak hatlı, dairesel formdaki ahşap ayaklarıyla kendine özgü bir duruş ortaya koyuyor. Rattan Plus Koltuk Takımı, yatak olabilen 3’lü, 3’lü, 2’li ve berjer seçenekleriyle her salona uyum sağlıyor.

Tasarımıyla evlere country tarzını taşıyan Rattan Yemek Odası, her biri incelikle düşünülmüş detaylarıyla öne çıkıyor. Özel forma sahip eskitme patina desenli kulpları, özgün çizgileri yansıtan profil çerçeveli natürel aynasıyla fark yaratan Rattan Yemek Odası, konsol kapaklarında serinin kimliğini vurgulayan hazeran deseni ve dekoratif profil uygulamasıyla dikkat çekiyor. Ekstra depolama alanı sunan vitrininde gün ışığı LED aydınlatma uygulamasıyla farkını ortaya koyan Rattan Yemek Odası’nın masif ahşap ayaklı sabit ve açılır olmak iki farklı yemek masası ve iki farklı tasarım sandalye seçeneği bulunuyor.

Yemek odasında olduğu gibi seriye özel tasarlanan eskitme patina desenli kulpların ve kapaklarda hazeran deseninin kullanıldığı Rattan TV Ünitesi, televizyon sehpası ve üst dolap olmak üzere iki farklı modülden oluşuyor. Fonksiyonel açık raf, çekmece ve dolaplarıyla ekstra depolama alanı sunan Rattan TV Ünitesi, zamana meydan okuyan zarafetiyle göz alıyor.

Country tarzına modern bir yaklaşım getiren ve göz alıcı detaylarla kusursuzca harmanlayan Rattan Yatak Odası, ahşabın sıcak dokusunu yatak odalarına taşıyor. Serinin tarzını ortaya koyan özel formdaki kulp tasarımı, kapaklarda kullanılan hazeran deseni, kabara detaylı yatak başlığıyla benzersiz bir görüntüye sahip Rattan Yatak Odası, dolap kapaklarındaki naturel ayna uygulamasıyla mekana zenginlik katıyor. Yüksek şifonyer, makyaj masası ve dresuar modüllerinin de yer aldığı Rattan Yatak Odası’nın bazalı ve bazasız karyola ile sürgü kapaklı ve kapaklı olmak üzere dört farklı dolap alternatifi bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Verinin İnovasyon Yolculuğu Bu Etkinlikte Şekillenecek

Verinin inovasyon yolculuğu bu etkinlikte şekillenecek


Signal’Den Yeni Nature Elements Serisi

Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markası Signal, doğadan aldığı ilhamla, tüm ailenin ağız sağlığı için geliştirdiği yeni Signal Nature Elements serisini sunuyor. Doğanın gücüyle gülümseten yeni seri, ağız bakımı için tüm ihtiyaçları karşılayan 3 farklı içeriği ile anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere 8 etkili koruma sağlıyor.


Huawei 2018 Sürdürülebilirlik Raporu’Nu Yayınladı

Huawei, 2018 Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı. 11 yıldır her sene düzenli olarak yayınlanan raporda Huawei, sürdürülebilirlik stratejisini dört ana madde üzerinde konumlandırdı: Dijital dönüşüm, güvenlik, çevre koruması ve uyumlu bir ekosistem.


Akıllı Asansör Entegrasyonu İle Verimlilik, Güvenlik Ve Yönetim Kolaylığı Bir Arada

Akıllı Asansör Entegrasyonu İle Verimlilik, Güvenlik ve Yönetim Kolaylığı Bir Arada


Columbıa Dorado Pfg Ayakkabı İle Sahil Ve Teknede Güçlü Tutuş!

Devrim yaratan teknolojileri ve tasarımlarıyla outdoor giyimin önde gelen markası Columbia’nın yumuşak ve çabuk kuruyan Dorado PFG ayakkabısı ile denizde geçirdiğiniz her an daha da keyifli olacak!


Etiketler: Rattan, Odası, Yemek, farklı, tarzını

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.