31 Mayıs 2019 Cuma 11:10

GÜNDEM

Cpm Yazılım’A Tisk’Ten Sosyal Sorumluluk Ödülü

CPM YAZILIM’A TİSK’TEN SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ

Cpm Yazılım’A Tisk’Ten Sosyal Sorumluluk Ödülü
Cpm Yazılım’A Tisk’Ten Sosyal Sorumluluk Ödülü
Cpm Yazılım’A Tisk’Ten Sosyal Sorumluluk Ödülü
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK)’nun geleneksel Kurumsal Sosyal Sorumluluk (KSS) Ödülleri 30 Mayıs Perşembe akşamı sahiplerini buldu. CPM Yazılım 3 yıldır başarıyla yürüttüğü “Eğitim İçin Her Şey” projesi ile KOBİ Büyük ödülünün sahibi oldu.

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu'nun geleneksel Kurumsal Sosyal Sorumluluk Ödülleri’nin verildiği gece Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Zehra Zümrüt Selçuk’un katılımlarıyla gerçekleşti. 2018 yılı TİSK Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı’nda CPM Yazılım, “Eğitim İçin Her Şey” projesi ile KOBİ Büyük ödülünün sahibi oldu. Ödülü CPM Yazılım Kurumsal Sosyal Sorumluluk Koordinatörü Ahmet Topcuoğlu aldı.

CPM Yazılım, “Eğitim İçin Her Şey” projesiyle Güneydoğu’da suyu olmayan okullarda ve Nijer’de olmak üzere 122 su kuyusu açtı, 20.000 öğrenciye kışlık kıyafet, 55.000 öğrenciye ayakkabı, 10.000 öğrenciye eğitim kitabıve üniversite öğrencilerine burs yardımı yaparak 3 yılda 350 okul 100.000 öğrenciye ulaştı.

İlginizi Çekebilir

Her Tarzı Tamamlayan Sneaker Trendi Tergan’Da

Tergan, 2019-20 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda hem şık hem de spor kombinlere uyum sağlayan sneaker kültürünü, kendi özgün tasarımlarıyla bir araya getirdi. Kadın ve erkekler için farklı renk ve formla sunarken, sokak modasına da yön veriyor.


Magnum’Dan Gerçek Hazzın Hediyesi İki Maserati Kazananlar Belli Oldu

Magnum’un heyecanla süren Maserati kampanyası, muhteşem bir finalle son buldu. İki Maserati için herkesin katılımına açık olacak şekilde Noter huzurunda çekiliş düzenlendi.


Hotels.Com, Tanınmış Şehir Efsaneleriyle Ürkütücü Destinasyonları’ Bir Araya Getirdi

EN SEVDİĞİNİZ CANAVARLARIN DÜNYASINA


Avivasa “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası”

AvivaSA, hayat sigortalarının inovatif ürünü “Eğitimde İyi İhtimallerin Sigortası” ile eğitime katkı sunmaya devam ediyor. AvivaSA’nın geçen sene gerçekleştirdiği “Anne Babaların Eğitim Gündemi Araştırması” ise, konunun sosyal boyutuyla ilgili önemli sonuçları ortaya koyuyor.


26. Golden Drum Festivalinde Ödül Kazananlar Belli Oldu!

Farklı disiplinlerden dünya çapında ses getiren konuşmacıları bir araya getiren Golden Drum Uluslararası Yaratcılık Festivali’nde WHAT ve WHY Yarışma Kategorilerinin kazananları düzenlenen Büyük Ödül Töreninde açıklandı.


Etiketler: Sosyal, Kurumsal, Sorumluluk, Yazılım, öğrenciye

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.