1 Şubat 2017 Çarşamba 16:19

TATİL GEZİ

Cruise sektörü ve erken rezervasyon

Cruise sektörü ve erken rezervasyon
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Tarih olarak her yıl biraz daha erkene çekilen ve her yıl talep anlamında da tüketicilerin beklediği bir kampanya olan Erken Rezervasyon’un ilk dönemlerinde çok özel fiyatları bulabilmek mümkün. Turizm sektöründe birinci, ikinci, üçüncü gibi adlandırılan, belirli tarihler arasına farklı indirim oranları uygulanan kampanyalar için, tüketicilerin de artık ciddi anlamda bir farkındalığı söz konusu. Nisan ayı ve sonrasında tatile gitmeyi planlayan seyahat severler, bu dönemden faydalanıp, en avantajlı fiyatlarla tur paketlerini satın alırken, aynı zamanda sezonda istedikleri paket programlara yer bulma konusunda da sıkıntı yaşamamış oluyorlar.

Güney Amerika, Güney Afrika ve Avrupa’nın en büyük Cruise şirketi olan MSC Cruises’un Türkiye Genel Müdürü Necla Tuncel, 2017 yılı genel satışları, Erken Rezervasyon imkanları ve kampanyanın Cruise sektörü açısından verimini değerlendirdi.

MSC Cruises Türkiye Genel Müdürü Tuncel, “2017 sezonunu, kış sezonu ve yaz sezonu olmak üzere iki başlıkta incelemekte fayda görüyorum. Ülkemizde kış mevsiminin yaşandığı sezonda en popüler programlarımız sıcaklığı ile bilinen destinasyonlar oldu. Bu sebeple, Küba, Karayipler, Birleşik Arap Emirlikleri programları, kış sezonunun en popüler rotaları olarak ön plana çıktı. Yine kış aylarında yapmış olduğumuz uçakla ulaşımın da dahil olduğu 699 Euro’dan başlayan 1 haftalık Akdeniz seyahatleri de nispeten ılıman bir iklim olması ve fiyatın da etkisi ile beklentimizin üzerinde satış talebi aldı diyebiliriz. Yaz dönemi olarak ifade ettiğimiz Nisan sonrası için ise Akdeniz ve Kuzey Avrupa rotalarımız ilgi çekmekte.

Pek çok artı, gemi seyahatlerini ön plana çıkarıyor…
Tuncel yaptığı açıklamada, “Misafirlerimizden aldığımız geri bildirimler, Cruise tatilini tercih etmelerinin en önemli sebebinin, 5 yıldız konforunu cazip ücretlerle elde etmeleri olarak net bir ifade olarak görüyoruz. Bir tatil köyünde, tatil süresi boyunca aynı günü ve ortamı yaşamaktansa, cruise turunda en az 5 farklı şehir/ülkeyi gezecek olmaları ve bunca yer gezerken valiz toplama-taşıma sorunu yaşamamaları da diğer önemli etken. Cruise seyahatlerinde yol yorgunluğu olmaması, her sabah ayrı bir limana uyanılması, böylelikle kahvaltılarını edip, dinlenmiş bir şekilde yeni bir şehri gezmenin avantajı gemi seyahatlerinin önemli artıları. Gemide verilen hizmetler ve geminin sunduğu hizmet çeşitliliğinin ise bir tatil köyünden kesinlikle aşağı kalmaması, bu seyahatlerin tercih edilmesinin ana sebepleri arasında. Tüm paket programlarımızda, kişi sayısına bakmaksızın, sağladığımız Türkçe rehberlik hizmeti ise misafirlerimizin çok önem verdiği bir husus. Sözün özü olarak, yurtiçi tatilindeki hizmet çeşitliliği-kalitesi ile konforunu, yurtdışında sunabiliyor olmamızdan dolayı seyahat severler Cruise seyahatlerini tercih ediyor ve bu hizmet anlayışı nedeniyle %100’e yakın bir memnuniyet oranıyla seyahatlerinden dönüyorlar.

Erken Rezervasyonda son dönemece giriyoruz.
MSC Cruises Genel Müdürü Necla Tuncel, “10 Ekim 2016 tarihinde başlattığımız 1.Erken rezervasyon döneminde misafirlerimize kabin başı 800€’ya varan indirim imkanı sunduk. Erken rezervasyon dönemi halen devam etmekte olup, 28 Şubat’a kadar Erken Rezervasyon imkanlarını devam ettiriyoruz. Bu özel indirimli fiyatlardan seyahate katılabilmek adına, Erken Rezervasyonun son fırsatları kaçırılmamalı.” şeklinde açıkladı. Bugüne dek sezon tur paketlerimize ait bize ayrılan kontenjanın da, % 55’ini Erken Rezervasyon döneminde sattıklarını ifade etti.

İlginizi Çekebilir

Bunaltıcı Sıcaklara Karşı Ferahlatan, Besin Değeri Yüksek Gıdalar

Sıcakların ortaya çıkışı ile birlikte vücudumuzda bir takım değişiklikler meydana gelir. Sıcaklık ve nem artışına bağlı olarak vücut ısısı artar ve metabolizma bu duruma uyum sağlamaya çalışır. Bunun sonucunda ise vücut daha fazla su kaybeder. Vücudun susuz kalması, sıvı ve elektrolit kayıpları, vitamin ve mineral eksiklikleri ile ciltte hassasiyetin artması gibi sağlık problemlerine sebep olur. Herbalife Nutrition Beslenme Danışma Kurulu Üyesi Prof. Dr. İsmet Tamer yazı sağlıklı geçirebilmek için hem ferahlatan hem de besin değeri yüksek besinleri açıkladı.


Şampiyonlar Hong Kong’Ta Ülkemizi Temsil Edecek

BAU eSports, dünyanın dört bir yanından gelen 12 üniversite takımı ile Hong Kong'ta düzenlenecek Dünya Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek.


Jumbo'dan Sofralarda Marina Konsepti

Sofralarda Marina Konsepti


Lg, Yazılım Yükseltme Merkezi İle Hızına Hız Katıyor

LG Electronics Hakkında:


Maurice Lacroix’Dan İkonik Tasarımlar

Dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla sunulan Maurice Lacroix, her detayı incelikle işlenmiş, çağdaş tasarımlarıyla erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Maurice Lacroix’nın en beğenilen koleksiyonlarından biri olan Aikon, modern zevkleri olan erkekleri kalite ve lüksle buluşturuyor. İddialı ve güçlü duruşuyla Maurice Lacroix’nın tutkulu ruhunu yansıtan Aikon, ikonik bir tasarıma sahip. Aikon’un yuvarlak kasasını gücü ve sağlamlığı temsil eden altı kollu bir bezel sarıyor.


Etiketler: Erken, Cruise, olarak, Rezervasyon, Tuncel

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.