25 Ocak 2020 Cumartesi 13:02

GÜNDEM

Crypto Talks’Tan Bilira’Ya Davet 28 Ocak 2020

Türk Lirası tarafından desteklenen, herkese uyumlu ve güvenilir ilk stabil kripto para birimi olan ve geçtiğimiz aylarda aldığı yatırımlarla kurumsal kimlik dönüşümüne başlayan BiLira, kullanım pratiklerini artırmaya devam ediyor. BiLira, 28 Ocak 2020 tarihinde 42 Maslak ininal Espor Arena’da düzenlenecek olan Crypto Talks katılımcıları ile buluşacak.

  Crypto Talks’Tan Bilira’Ya Davet   28 Ocak 2020
  Crypto Talks’Tan Bilira’Ya Davet   28 Ocak 2020
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Crypto Talks, CC Media House tarafından her ayın son haftası gerçekleştirilmesi planlanan sohbetler zincir olup; Crypto Talks etkinlikleri ile kripto para ve blockchain dünyasının yatırımcı ve profesyonellerini bir araya getirerek sektörün nabzını tutmak, tüm gelişmeleri sektöre duyurmak, yurtdışından gelecek olan konuşmacılarla sektöre vizyon katmak amaçlanıyor.

Crypto Talks buluşmalarının ilkinde, konusunda uzman birbirinden önemli konuşmacılar yer alacak. Etkinliğe, BiLira Kurucusu ve COO’su Vidal Arditi ile birlikte Amber Group Venture Partneri Mustafa Yilham, Blockchain Labs CEO’su Seyit Özgür, Tacirler Portföy Quant Trader’ı Burak Şenyuva ve MenaPay CEO’su Çağla Gül Şenkardeş gibi önemli isimler de katılacak.

BiLira Platformu 2.0” ilk kez Crypto Talks’ta

Finans, teknoloji, kripto, blockchain konuları ile ilgili tüm girişimleri, yatırımcıları, kripto para borsası, kurumsal şirketleri, akademisyenleri ve bu sektörde faaliyet gösteren tüm paydaşları bir araya getirerek blockchain ekosisteminin büyütülmesini hedefleyen etkinlikte, BiLira açacağı özel standda ziyaretçilere “BiLira Platformu 2.0”ı tanıtılacak.

#BiMutluluk dağıtılacak

Ayrıca etkinlik boyunca standı ziyaret eden her kullanıcı için BiLira, üniversite öğrencilerine burs desteği sağlayacak. BiLira, önceki hafta Uçurtma ile birlikte üniversite öğrencilerine yönelik BiMutluluk burs kampanyasına başlamıştı.

Crypto Talks detayları:

Tarih: 28 Ocak 2020 Salı, 15:00

Yer: 42 Maslak ininal Espor Arena

Kayıt için: Ücretsiz kayıt yaptırmak için bu linki ziyaret edebilirsiniz.

BiLira hakkında:

BiLira, dijital ortamda dijital para veya varlık olarak kabul edilen değerlerin alınıp satılması için kullanılır. Türkiye'nin Etherum ağı üzerinde Türk Lirası ile desteklenen ilk stabil kripto para birimidir. Bu, her zaman 1 Türk Lirası (TRY) karşılığında 1 BiLira (TRYB) satın alabilmeniz ve yine 1 BiLira’yı 1 Türk Lirası olarak nakit paraya çevirebilmeniz anlamına gelir.

BiLira, Ethereum ağı üzerinde kurulmuş ve tüm ERC-20 standart dijital cüzdanları ile uyumludur. BiLira platforumu üzerinden alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilir, BiLira kripto paranızı dijital cüzdanınıza transfer edip dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Stabil kripto paraların, erişilebilir, hızlı, kullanışlı ve şeffaf finansal etkileşimler için kullanılması için geliştirilen teknolojisi ile BiLira, varlık destekli stabil kripto paralar aracılığıyla teminatlı itibari para birimlerini destekliyor ve blokzinciri teknolojisinin güvenliğini kullanarak yüksek işlem hacmi sağlıyor.

Yararlı Linkler ve Sosyal Medya Kanalları:

SSS ve Destek Hattı

CC Media House hakkında

CC Media House, Türkiye ve MENA bölgesinin lider yeni medya şirketlerinden biri olarak konumlanmıştır. Odağına içerik üreticilerini alarak markalara ve influencer’lara etkileşim optimizasyonuyla hızlı sonuç aldıran pazarlama çalışmaları yapmaktadır. CC Media House aynı zamanda markalar ve influencer’lar için trend teknoloji ürünleri de tasarlamaktadır. Türkiye ve MENA Bölgesi’nde 2000’in üzerinde influencer’ı bünyesinde bulunduran CC Media, özellikle oyun, eğlence, kripto ve güzellik kategorilerinde markalar ile doğru influencer’ları birleştirerek etkin kampanyalar düzenlemektedir.

CC Media House aynı zamanda içerik üreticileri için kendi içerisinde yer alan prodüksiyon ekibiyle, video prodüksiyon desteği vererek kanal yönetimi, içerik stratejisi, sponsorluk pazarlaması ve yönetimi de yapmaktadır.

Oyun sektöründe uzmanlaşmış ekibiyle mobil uygulama ve her türlü dijital içeriğin Türkiye ve MENA Bölgesi için yerelleştirilmesine önayak olmuştur.

CC Media House, 2018 yılında Türkiye ve MENA bölgesinin en büyük E-Spor merkezi olan 1500 kişi kapasiteli İninal Espor Arena’ya yatırım yaparak, bu sektörün lider oyun firmaları ile yaptığı iş birlikleriyle kendi lig ve turnuvalarını yönetmeye başlamıştır.

Denove Halkla İlişkiler ve Danışmanlık / 0216 550 88 74

İlginizi Çekebilir

Afyon’Un Yıldız Madencileri Ödüllerini Aldı

Türkiye'ye 2019’da 946 milyon dolar döviz kazandıran Ege Maden İhracatçıları Birliği, bu ihracata en büyük katkıyı sağlayan üyelerini ödüllendiriyor.


Phyto’Dan Yepyeni Doğal Tutuşlu Saç Şekillendirici Sprey Phytolaque Soıe!

Gücünü bitkilerden alan PHYTO doğal tutuşlu saç şekillendirici sprey Phytolaque Soie’yı sunuyor! Eşsiz bitkisel formülü ile saçınızı ağırlaştırmadan şekillendirmenizi sağlayan sprey saçınız için sağlıklı ve doğal bir seçenek oluşturuyor.


Bülten Garanti Bbva, Bir Kez Daha “Türkiye’Nin En İyi Nakit Yönetimi Bankası” Seçildi.

Ticaret Sicil No: 521008


Ayakkabı Devi Flo’Dan Kenya’Ya Yeni Mağaza Basın Bültenleri Ve Görselleri

FLO yurt dışında da büyümeye devam ediyor


360 Gelecek Geliyor, 23 Şubat Pazar 23 30

BAHARiYE CD. NO:31 iKiTELLi, BASIN EKSPRES YOLU, KÜÇÜKÇEKMECE / iSTANBUL


Etiketler: BiLira, kripto, için, Media, House

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.