26 Haziran 2017 Pazartesi 10:16

OYUN

Crytek yeni oyununu duyurdu

Ünlü oyun firması Crytek, Hunt Showdown ile geçmişteki şaaşalı dönemlerine dönmeye kararlı.

Crytek yeni oyununu duyurdu
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com
Türk kardeşlerin sahibi olduğu Crytek, şaşalı günlerine geri dönmeye niyetli gözüküyor.
 
2017 yılında AAA kalitesinde oyunlara geri döneceklerini açıklayan geliştirici firma, bu operasyonun ilk meyvesinin ön duyurusunu yaptı.
 
İlk olarak 2014’te duyurulan Hunt: Horros of the Gilded Age, 2017’de Hunt Showdown olarak karşımıza çıktı. Kısa bir tanıtım videosu duyuran Crytek, şu anlık oyunun detaylarına dair bilgi vermese de, Haziran ayında Amerika’da düzenlenecek olan E3’te detaylı bilgiyi paylaşmaya hazırlanıyor.
 
Paylaşılan videoya göre, 2014’ten bu yana oyun bir hayli değişmiş ve korku öğeleri arttırılmış.

;

 
kioskla.co sitesinin haberine göre; Crytek, Hunt Showdown ile özlenen günlerine geri dönecek ve gelecekteki diğer yapımlarla da oyuncuları mest etmeye devam edecek gibi görünüyor.
 
Oyunun resmi web sites: http://www.huntshowdown.com/
Resmi Facebook hesabı: https://www.facebook.com/huntshowdown/

www.kioskla.co

İlginizi Çekebilir

Egzersiz Yaparken Kıyafet Seçimi Konforunuz İçin Önemli!

Egzersiz ve spor yapmak hem beden hem de ruh sağlığı için büyük önem taşıyor. Ancak özellikle yaz aylarında sıcaklığın ve nemin etkisiyle bu hareketli yaşam tarzı sekteye uğrayabiliyor. Yenilenebilir ağaç kaynaklarından elde edilen TENCEL™ botanik kökenli elyaflar içeren giysiler ise cilde hoş bir serinlik ve kuruluk verirken fiziksel performansın artmasına da katkı sağlıyor.


Koton’Dan Şehirli Kadına Özgü Modern Tasarımlar

Koton, yeni sezon koleksiyonunu şehirli kadınların yaşam stillerinden ilham alarak hazırlıyor. Her vücut tipine uygun farklı ürün ve tasarımlarıyla ön plana çıkan Koton, modayı yeni sezonda da herkes için ulaşılabilir kılıyor.


Venedik Film Festivali Sırasında Üstün Yetenekli Sanatçılarımızdan Resitaller Serisi

ÇEV Sanat ‘’Genç Yetenekler’’ Cemal Aliyev, Elvin Ganiyev, Iraz Yıldız, Berfin Aksu ve Kenan Tatlıcı; 76’ncı Venedik Film Festivali sırasında; yaklaşık bin yıllık bir kiliseyi de barındıran kentin önemli sanat etkinliklerinin de yapıldığı San Clemente Palace Kempinski’de resitaller serisi verecek.


Zorlu Psm ’De Bu Hafta 2 8 Eylül

KOVACS // 2 EYLÜL PAZARTESİ // %100 STUDIO // 20.30


Baba Adayları Da Gebelik Sendromu Yaşıyor

Bazı baba adaylarında, eşlerinin gebelik döneminde yaşadığı duygusal ve fiziksel değişimler gözlemlenebiliyor. Bunlar hem gebelik boyunca hem de doğum sırasında ya da iki dönemden birinde, fiziksel belirtiler olarak kendini gösteriyor. “Kuvad Sendromu” olarak adlandırılan bu durum, dışarıdan fark edilemeyecek düzeyde ya da gerçek bir ruhsal bozukluk görüntüsü olabiliyor. Memorial Antalya Hastanesi Psikiyatri Bölümü’nden Uz. Dr. Nehir Kürklü, “Kuvad Sendromu” hakkında bilgi verdi.


Etiketler: Crytek, Hunt Showdown, oyun, yeni oyun

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.