3 Temmuz 2019 Çarşamba 09:01

GÜNDEM

Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te

Çocukların teknoloji ve bilim alanlarında eğitimine odaklanan yatırımlarını Türkiye’de daha da büyüten Da Vinci TV, 1 Temmuz itibariyle, beIN MEDIA GROUP çatısı altında yer alan Türkiye’nin en büyük dijital platformu Digiturk’de 164 nolu kanaldan yayına başladı. Çok özel bu içeriklere, yayın akışına bağlı kalmadan beIN CONNECT uygulamasıyla da erişilmesi mümkün olacak.

Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
Da Vinci Kanalı Artık Digiturk’Te
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

2009 yılından bu yana Türkiye’de yayında olan ve dünya genelinde 35 milyondan fazla ailenin çocuklarının eğitimi için yakından takip ettiği Da Vinci TV, birbirinden eğlenceli ve öğretici programlar sunuyor. Da Vinci TV, bu programlarla çocukların boş vakitlerinde hem eğlenmesini hem de öğrendikleriyle eğitim hayatlarında bir adım daha önde olmalarını amaçlıyor. Orjinal dil seçeneği de bulunan Da Vinci HD Türkçe dublaj ile de yayın yapıyor.

Çocuklar başta olmak üzere, her yaşa yönelik hazırlanan farklı eğitim seviyelerindeki bilim ve eğlence programlarını “Pasif TV İzleme’ye Hayır!” misyonuyla ailelere sunan Da Vinci TV, %100 güvenli olan programlarını oyun tabanlı ve eğlenerek bilimi öğrenme üzerine kurguluyor.

Da Vinci TV CEO’su Ferdinand Habsburg, Digiturk ile gerçekleştirilen iş birliği konusunda şunları söyledi; “Da Vinci Kanalı olarak çocukların ve insanoğlunun bilgiye ve yeni şeyler keşfetmeye olan ilgisini artırma misyonumuzu eğlenceli, düşündürücü ve eğitici içeriklere hem televizyon hem mobil cihazlardan kolay erişim sağlayarak gerçekleştiriyoruz. Dünya’nın önde gelen pedagog ve çocuk programı içerikleri geliştiricileri tarafından hazırlanan Da Vinci TV, Türkiye’deki çocukların da Dünya’nın nasıl işlediğini öğrenmesini, kendilerini sürekli geliştirmelerini ve en önemlisi aile içindeki paylaşımı sağlayarak bunun zevkine ailece varmalarına yönelik hazırlanıyor. 10 yıldan bu yana, Türkiye’deki izleyicilerimiz ve çocuklarla kurduğumuz güven ve eğitim bağını Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk izleyicileriyle de kurarak daha da genişletmek ve güçlendirmek en önemli amacımızdır.”

Ceyda Ünsal, PR Hackers

İlginizi Çekebilir

Blokzincir Okur Yazarlığı İçin Özel Haber Bülteni Kripto Küratör

Kripto varlıkların ortaya çıkışı, blokzincirde programlama ve veri paylaşımı, insanların hiç olmadığı kadar alım-satım ve karşılıklı işlem yapmalarını sağlayan yeni bir internet çağını başlattı.


Deprem Bölgesindeki Çocuklar İçin “Tek Gecede 5 Bin Mont Toplandı”

Elazığ’ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrasında bölgeye yardım kampanyaları başladı. Deprem; Malatya, Gaziantep, Adana ve Hatay başta olmak üzere 14 ilde hissedildi. Depremde binalarda oluşan hasar sonucu evlerine giremeyen pek çok kişi mağdur oldu. Baumit Türkiye özellikle çocukların bu soğuk kış gününde yanında olabilmek adına, mont projesi başlattı. Geçen yıl ilki başlatılan ‘Geleceğimizi Mantoluyoruz’ projesinde şimdiye dek 6 bin mont dağıtıldı. Bu yıl kampanyanın ikinci ayağı olan Patronlar Zirvesi’nde bayiler tarafından 10 bin mont toplandı. Montlar öncelikli olarak Elazığ başta olmak üzere deprem bölgesindeki çocuklara ulaştırılacak…


Penti'de Sevginin Kırmızı Yorumu

Türkiye'nin love mark'ı Penti, 14 Şubat'ı heyecan verici iç giyim ve pijama takımlarıyla karşılıyor. Aşkın simgesi kırmızıyı baş tacı eden koleksiyon, çarpıcı siyah ve sempatik pembelere de yer açıyor.


Izıpızı İle Kayak Pistlerinin En Renkli Yıldızı Olun

IZIPIZI, kış sezonda sadece yetişkinler için değil, çocuklar içinde birbirinden renkli kayak gözlüğü modelleri ile hem şık hem de fonksiyonel seçenekler sunmaya devam ediyor.


Tobb Ve Nn Hayat Ve Emeklilik’Ten Sağlık Sigortasında Dev İşbirliği

NN Hayat ve Emeklilik’ten TOBB üyelerine özel ‘Önce Sağlık’ Tamamlayıcı Sağlık Sigortası


Etiketler: Vinci, Türkiye, olan, çocukların, eğitim

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.