14 Kasım 2019 Perşembe 12:59

GÜNDEM

Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.

Da Vinci Kids Mobil Eğitim Uygulaması içinde sunulan eğitici mobil oyunlar çocukların bu 1 haftalık zamanda canları sıkılmadan hem bilgi birikimlerini artırmalarını hem de güvenli bir dijital ortamda eğlenmelerini sağlayacak.

Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.
Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.
Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.
Da Vinci Kids, Tatil İçin Eğlenceli, Eğitici, Güvenli, Mobil Oyunlarını Duyurdu.
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Mobil uygulamalar, artık günümüzde, ebeveynler kadar çocukların da yakından takip ettikleri teknolojiler. Özellikle, çocuklar için özel geliştirilmiş mobil uygulamalar çocukların eğitim ve gelişiminde önemli rol oynuyor. Çocukların mobil cihazlarda geçirdikleri zamanın kendileri için daha faydalı olmasını sağlarken %100 güvenli bir eğitim ortamı sunmayı hedefleyen Da Vinci Kids, bu anlamda aileler tarafından en çok tercih edilen mobil eğitim uygulamalarının başında geliyor. Bilim, teknoloji, tarih, su ve hava, icatlar ve keşifler, ünlü sanatkarlar, güneş ve ışık, hayvanlar, bunları biliyor musun? ve yiyeceklerin bilimi gibi binlerce video içeriğin yer aldığı Da Vinci Kids, özellikle oyun tabanlı öğrenme sunmasıyla farklılaşıyor.

Da Vinci Kids’de çocukların bilgi birikimini artıran birçok eğlenceli program ve bilim testinin yanı sıra; Matematik oyunları, atom çılgınlığı, hafıza oyunları, sanatı sınıfı ve uzay macerası gibi eğlenceli oyunlar mevcut.

Ailelerin eğitimi yanlarında her yere taşıyabilmesi ve çocukların sıkılmadan teknolojiden faydalanabilmesi için Da Vinci Learning tarafından geliştirilen Da Vinci Kids, mobil eğitim uzmanları tarafından hazırlandı.

İlginizi Çekebilir

Yataş Grup Saraybosna’Da İlk Enza Home Mağazasını Açtı

Global bir marka olma hedefiyle yurtdışındaki mağaza ağını her geçen gün biraz daha güçlendiren Yataş Grup, Saraybosna’daki ilk Enza Home mağazasını açtı. Açılışa Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın’ın yanı sıra Türkiye Cumhuriyeti Bosna Hersek Büyükelçisi Haldun Koç ve Bosna Hersek Ticari Ataşesi Sevgin Güngör de katıldı. Açılışta konuşan Yataş Grup CEO’su Nuri Öztaşkın, Bosna Hersek pazarındaki hedeflerinin 4 yıl içinde 4 mağaza açmak olduğunu söyledi.


Db11 V12 Amr Çift Rengiyle Aston Martin Turkey Showroom’Da Yerini Aldı

DB11 V12 AMR ÇİFT RENGİYLE


“İstanbul’U Koşuyorum”Da Bebek Etabı Vodafone Sponsorluğunda Koşuldu

“İstanbul’u Koşuyorum” etkinliklerinin bu yılki son yarışı olan Bebek Etabı, Vodafone’un ana sponsorluğunda koşuldu. Yaklaşık bin kişinin katıldığı yarış, renkli görüntülere sahne oldu. Vodafone standına gelen sporseverlere, Vodafone 41. İstanbul Maratonu’nun tanıtım ve markalama çalışmaları için kullanılan malzemelerin geri dönüşümünden elde edilen çantalar hediye edildi.


Pegasus’Un İkinci “A321 Neo”Su Filoya Katıldı

Pegasus Hava Yolları’nın 100 uçaklık Airbus siparişinin ikinci A321 Neo tipi uçağı filoya katıldı. Pegasus’un yeni A321 Neo’suna “Özden Ece” adı verildi.


‘Büyük Gözaltı’ 10 Aralık’Ta!

Taner Barlas’ın kurguladığı, Rutkay Aziz’in yönettiği ve iki usta tiyatrocunun aynı zamanda rol da aldıkları ‘Büyük Gözaltı’ (1984) oyunu, 10 Aralık Salı saat 20:30’da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi’nde tiyatroseverlerle buluşuyor.


Etiketler: Vinci, çocukların, mobil, eğitim, Kids

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.