16 Nisan 2019 Salı 19:00

GÜNDEM

Daha İyi Bir Twitter Gelişim Ve Yapılacaklar

İnsanların Twitter’da kendilerini güvende hissetmelerini istiyoruz. Geçen sene Twitter’daki en büyük önceliğimizin; kötüye kullanma, spam gibi kullanıcıları genel konuşmalardan uzaklaştıran tüm durumlardan arındırmak olduğunu söylemiştik. O zamandan beri daha sağlıklı bir hizmet yaratma konusunda adımlar atıyoruz. Bugün de sizleri bu konudaki önümüzdeki birkaç ay içinde karşılaşacağınız değişiklikler ilgili bilgilendirmek istiyoruz. Daha sağlıklı bir Twitter için yapılacak çok şey var biliyoruz, ama bu gelişmenin kesinlikle paylaşmaya değer olduğunu düşünüyoruz.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşte proaktif çalışmalarımızla gösterdiğimiz gelişimin özeti:

Raporsuz Aksiyon Almak

Twitter'da kendini güvende hissetmeyen insanlar, bize kötüye kullanım durumlarını bildirmek zorunda kalmamalıdır. Biz önceden bize raporlanması durumunda kötüye kullanım potansiyeli olan Tweet'leri inceliyorduk. Bu yılın başlarında ise insanların raporlarına güvenmenin yanı sıra kötüye kullanım konusunda proaktif bir yaklaşım benimsemeyi önceliğimiz haline getirdik.

Geçen yıl bu zamanlarda, potansiyel olarak kötüye kullanılan içerikler proaktif olarak incelenmek üzere ekiplerimiz tarafından fark edilmemişti. Bugün ise uygulanan kötü niyetli içeriğin % 38'i, Twitter kullanan kişilerin raporlarına güvenmek yerine teknoloji yardımıyla insan incelemesi için proaktif olarak ortaya çıkarıldı. Bu küfür, nefret, tehdit ve şiddet içeren, kendine zarar vermeyi teşvik eden davranışlarla birlikte bir dizi politikayı kapsıyor.

Spamleri takip edebilmek, platform manipülasyonlarını ve diğer kural ihlallerini izlemek için kullandığımız teknolojiyle kötü niyetli Tweet'leri işaretleyerek ekimizin incelemesine olanak sağlayabiliyoruz. Bu tür içerikleri incelemeye odaklanmak ile birlikte insanları güvende tutmak ve hızla çalışabilmek için ekiplerimizi kilit alanlar ve coğrafyalarda genişlettik. Raporlar bize değerli bağlamlar ve içeriği gözden geçirmemiz gerektiğine dair güçlü bir işaret veriyor, ancak daha fazlasını yapmamız gerekiyor. Yine de bu çalışma, erken olmasına rağmen hepimize umut veriyor.

Neler Geliyor?

Önceliğimiz her zaman Twitter kullanıcılarını güvende tutmak olacak, bu hedef doğrultusunda ise çalışmamıza yardımcı olacak bazı değişiklikler yapacağız. Gelecek aylarda beklenenler:

Twitter'da herkesin kendini güvende hissetmesini sağlamak için yapmamız gereken daha çok şey var, ilerlemeleri @Twittersafety'den paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Kapalı Beta Döneminde Rekorları Alt Üst Eden Valorant’In Tam Sürümlü Lansmanı İçin Geri Sayım Başladı

Riot Games’in ücretsiz PC nişancı oyunu VALORANT, kapalı beta döneminde günlük ortalama 3 milyon kişi tarafından oynanarak ve 470 milyon saatin üzerinde izlenerek rekor kırdı. Kapalı Beta dönemi sona eren taktiksel karakter tabanlı oyun için gözler 2 Haziran’a çevrildi.


Anadolu Sigorta’Dan Sektörde Bir İlk Daha Sağlık Sigortası Başvurularında Dijital Form Dönemi

Anadolu Sigorta, sektörde bir ilke daha imza atarak, sağlık sigortası başvuru süreçlerini dijitalleştirdi. Hem sigortalılar hem de satış kanalları için sağlık sigortası başvuru aşamalarının takibini kolaylaştıran uygulama, sigortalıların diledikleri yerden hızlı ve kolayca başvuru formu sürecini tamamlayabilmelerini sağlıyor.


Başrollerinde Burak Deniz Ve Dilan Çiçek Deniz’İn Bulunduğu “Yarım Kalan Aşklar” Yakında Sadece Blutv’De

‘‘AŞK İKİ BEDEN ARASINDA DEĞİL, RUHLAR ARASINDA YAŞANIR’’


10 Maddede Sağlıklı Havalandırma

Sodexo, aldığı önlemlerle Koronavirüsün olumsuz etkilerini azaltıyor


Groupe Renault 2 Milyar Avro Büyüklüğünde Tasarruf Planını Açıkladı

Boulogne-Billancourt, 29 Mayıs 2020 – Groupe Renault, yıllık sonuçlarını açıkladığı tarihte vaat ettiği gibi, üç yıl içerisinde 2 milyar avrodan fazla tasarruf sağlamayı ve yeni bir rekabetçi yapının temellerini atmayı hedefleyen dönüşüm programını bugün gerçekleştirdiği toplantı ile kamuoyuna açıkladı.


Etiketler: proaktif, Twitter, güvende, kötüye, için

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.