16 Nisan 2019 Salı 19:00

GÜNDEM

Daha İyi Bir Twitter Gelişim Ve Yapılacaklar

İnsanların Twitter’da kendilerini güvende hissetmelerini istiyoruz. Geçen sene Twitter’daki en büyük önceliğimizin; kötüye kullanma, spam gibi kullanıcıları genel konuşmalardan uzaklaştıran tüm durumlardan arındırmak olduğunu söylemiştik. O zamandan beri daha sağlıklı bir hizmet yaratma konusunda adımlar atıyoruz. Bugün de sizleri bu konudaki önümüzdeki birkaç ay içinde karşılaşacağınız değişiklikler ilgili bilgilendirmek istiyoruz. Daha sağlıklı bir Twitter için yapılacak çok şey var biliyoruz, ama bu gelişmenin kesinlikle paylaşmaya değer olduğunu düşünüyoruz.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

İşte proaktif çalışmalarımızla gösterdiğimiz gelişimin özeti:

Raporsuz Aksiyon Almak

Twitter'da kendini güvende hissetmeyen insanlar, bize kötüye kullanım durumlarını bildirmek zorunda kalmamalıdır. Biz önceden bize raporlanması durumunda kötüye kullanım potansiyeli olan Tweet'leri inceliyorduk. Bu yılın başlarında ise insanların raporlarına güvenmenin yanı sıra kötüye kullanım konusunda proaktif bir yaklaşım benimsemeyi önceliğimiz haline getirdik.

Geçen yıl bu zamanlarda, potansiyel olarak kötüye kullanılan içerikler proaktif olarak incelenmek üzere ekiplerimiz tarafından fark edilmemişti. Bugün ise uygulanan kötü niyetli içeriğin % 38'i, Twitter kullanan kişilerin raporlarına güvenmek yerine teknoloji yardımıyla insan incelemesi için proaktif olarak ortaya çıkarıldı. Bu küfür, nefret, tehdit ve şiddet içeren, kendine zarar vermeyi teşvik eden davranışlarla birlikte bir dizi politikayı kapsıyor.

Spamleri takip edebilmek, platform manipülasyonlarını ve diğer kural ihlallerini izlemek için kullandığımız teknolojiyle kötü niyetli Tweet'leri işaretleyerek ekimizin incelemesine olanak sağlayabiliyoruz. Bu tür içerikleri incelemeye odaklanmak ile birlikte insanları güvende tutmak ve hızla çalışabilmek için ekiplerimizi kilit alanlar ve coğrafyalarda genişlettik. Raporlar bize değerli bağlamlar ve içeriği gözden geçirmemiz gerektiğine dair güçlü bir işaret veriyor, ancak daha fazlasını yapmamız gerekiyor. Yine de bu çalışma, erken olmasına rağmen hepimize umut veriyor.

Neler Geliyor?

Önceliğimiz her zaman Twitter kullanıcılarını güvende tutmak olacak, bu hedef doğrultusunda ise çalışmamıza yardımcı olacak bazı değişiklikler yapacağız. Gelecek aylarda beklenenler:

Twitter'da herkesin kendini güvende hissetmesini sağlamak için yapmamız gereken daha çok şey var, ilerlemeleri @Twittersafety'den paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi Çekebilir

Özge Ulusoy’Dan Bu Baharın Dekorasyon Trendleri

Tepe Nautilus, 25 Mayıs’ta ziyaretçilerini Özge Ulusoy ile buluşturuyor. ‘’Evde Bahar Günleri’’ kapsamında 25 Mayıs Cumartesi günü Tepe Nautilus ziyaretçileriyle bir araya gelecek olan Özge Ulusoy, 2019’un en gözde ev dekorasyon trendleri, yeni dönem aksesuarlar ve ev düzenleme yaklaşımları hakkında tüyolarıyla keyifli bir sohbet gerçekleştirecek.


Boğaziçi Üniversitesi Step Takımı Türkiye Şampiyonu!

20 Mayıs 2019


Tercih Kanada

Yurt dışında eğitim almak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında Kanada geliyor.


Nıke'tan Melike Pekel'e Kampanya

Nike’ın Türkiye Milli Takımı oyuncusu Melike Pekel’in ilham veren kariyerini paylaştığı yeni kampanya videosu yayınlandı. Milli sporcu ve kadın futbolcu olmanın gururunu taşıyan Melike Pekel’in hayalinin peşinden koşması, çaba ve fedakarlık göstermesi sonucunda hayalini değil, dünyayı değiştirmesinin hikayeleştirdi.


Grand Hyatt İstanbul’Da Havuz Ve Yeşillik Keyfi Bir Arada

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, yeşillikler içinde gizli kalmış bahçesinde yer alan havuzunda bu yazın tadını çıkarın.


Etiketler: proaktif, Twitter, güvende, kötüye, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.