22 Mayıs 2018 Salı 15:57

GÜNDEM

Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik

Uygun Fiyat, Yüksek Güçlü İşlemci, İleri Düzey Yapay Zeka

  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MediaTek Helio P22 ile

Mobilin Geleceği Yeni Premium Segmentine

Uygun Fiyat Avantajı

MediaTek’in yeni Helio P22 yonga seti, uygun fiyatlı orta segment akıllı telefonların, 12nm işlemci, ileri düzey Yapay Zeka deneyimi, çift kamera özelliği ve yüksek bağlantı kalitesi gibi yüksek fiyat etiketli cihazları kıskandıracak özelliklerle donatılmasını mümkün kılıyor.

Dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek, uygun maliyet avantajını, yüksek performans ve enerji verimliliği ile birleştiren Helio yonga seti ailesinin yeni üyesi Helio P22’yi tanıttı. Helio P22 uygun fiyatlı orta segment mobil cihazların, tüketicilerin yüksek fiyat etiketli akıllı telefonlardan beklemeye alıştığı özellikler sunmasını sağlıyor.

MediaTek Helio ailesinin ses getiren ilk üyesi P60’ın başarısını takip eden ve 12nm işlemcilerin, ilk kez orta segment akıllı telefonlarda kullanılabilmesine olanak sağlayan MediaTek Helio P22, daha önce tanıtılan P60, P23 ve P30 yonga setleriyle birlikte uygun maliyetli akıllı telefon üreticileri için geniş bir seçenek yelpazesi ifade eden bir ürün portföyü oluşturuyor.

MediaTek P22’iyle, Yapay Zeka deneyimi, yüksek kalitede fotoğraf çekimi, üst düzey bağlantı gücü gibi özellikleri, daha da uygun bir maliyetle sunuyor ve yüksek performans, düşük fiyat etiketi olarak özetlenen Yeni Premium segmentini daha da genişleterek, teknolojiye erişimi kolaylaştırıyor.

Android akıllı telefonlar için, TSMC 12nm FinFET teknolojisiyle üretilen MediaTek Helio P22, MediaTek’in CorePilot teknolojiyle yüksek performans ve düşük enerji tüketimi sunuyor. Helio P22 aynı zamanda, yüksek kalite fotoğraf çekim özelliklerini, 4G teknolojisi kullanan sim kartlar için benzersiz bağlantı gücüyle birleştiriyor. Yonga setinde kullanılan 8 çekirdekli Arm Cortex A53 işlemciler, 2.0 GHz’a kadar hız sunabiliyor, sürdürülebilir yüksek CPU performansını, düşük enerji tüketimiyle bir arada sunuyor.

Helio P22 akıllı telefon kullanıcılarına, gücünü MediaTek’in NeuroPilot teknolojisinden alan Yapay Zeka uygulamalarını, uygun maliyetle kullanma faydası da sağlıyor. Bu Yapay Zeka uygulamaları arasında yüz tanıma, akıllı fotoğraf albümü ve hem tek, hem de çift kamera için çekim alanı derinliği gibi özellikleri de içeriyor.

Helio P22, 30 FPS hızda 13 + 8 megapiksel çift kamera desteği sunuyor. Buna ek olarak, 20:9 HD+ (1600 x 720) ekran desteği, tam ekranlı, güzel tasarımlı orta segment akıllı telefon üretiminin de önünü açıyor.

Seri üretim sürecinde olan Helio P22’nin, 2018 yılı ikinci yarısı itibarıyla tüketiciye ulaşan nihai ürünlerde yer almaya başlaması ön görülüyor.

###

MediaTek Hakkında

Yıllık bazda dünya çapında 1,5 milyar ağ bağlantılı cihaza güç veren işlemcileri geliştiren global kuruluş MediaTek, mobil cihazlar, bağlantılı cihazlar, ev ve eğlence teknolojileri, Nesnelerin İnterneti ürünleri için inovatif çip üzerinde sistemlerinin (SoC) geliştirilmesinde pazara liderlik etmektedir. Inovasyon tutkusuyla hareket eden MediaTek, akıllı telefonlar ve tabletler, dijital TV’ler, OTT TV’ler, giyilebilir cihazlar ve otomobillerde kullanılan elektronik ürünleri kapsayan geniş bir yelpaze için geliştirdiği ileri düzey multi medya çözümleri ve düşük enerji tüketimli mobil teknolojiler de dahil olmak üzere anahtar öneme sahip teknoloji alanlarında pazarın gelişimine yön veren lider oyuncu kimliği taşımaktadır. MediaTek, sunduğu akıllı teknolojilerle insanlara, ufuklarını genişletmek ve hedeflerine kolay bir şekilde erişmek için güç ve ilham kaynağı olur. Yaptığımız her şeyi bunun için yapıyor ve buna ‘Everyday Genius’ diyoruz.

Süheyla İlhan / PRactice Communication Management

İlginizi Çekebilir

Dikkat Eksikliği Ve Hiperaktivite Bozukluğu Üç Kişiden Birinde Görülüyor!

Günümüzün en yaygın konularından bir tanesi DEHB. Uzun adıyla Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite Bozukluğu… Özellikle okullarda yerinde durmakta zorlanan ve dürtülerini kontrol etmekte ya da ertelemekte zorlanan çocuklar için tanımlanan kategori. İlaç kullanımı ve tedavi yöntemleri konusunda uzun tartışmalar olsa da herkesin üzerinde anlaştığı konulardan birisi hem yetişkinlerde hem de çocuklarda topluma uyumun ve sürdürülebilir bir hayatın kişisel ve çevre farkındalığından geçtiği biliniyor.


Türk Çocuklar Rosatom’Un “Uluslararası Akıllı Tatiller” Programına Katıldı

Türk çocuklar ROSATOM’un “Uluslararası Akıllı Tatiller” programına katıldı


100 Evin 49’Una Sanat Eseri Girdi

100 evin 49’una sanat eseri girdi


Schneider Electric, Prix De L’Indice Euronext Fas Ias® Ödülünü Kazandı Ve Görselleri

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı Prix de l’Indice Euronext-FAS IAS® ödülüne layık görüldü. Fransız Çalışan ve Eski Çalışan Hisse Sahipliği Dernekleri Federasyonu (FAS) tarafından verilen ödül, Schneider Electric’in Global Çalışan Hisse Sahipliği Planı’na (WESOP) verildi. FAS daha önce de Schneider Electric'i 2009, 2013 ve 2014'te de çalışan hisse sahipliği ödülüne layık görmüştü.


Kilo Vermek İçin Spor Yapmak Şart

MACFit Cevahir Eğitmeni Gökhan Çakıroğlu, kilo vermenizi hızlandıracak ipuçlarını açıkladı. Egzersizin kilo vermek için çok önemli olduğunu vurgulayan Çakıroğlu, ''Kilo vermek, ulaşmak istediğimiz bir hedeftir. Vazgeçmeden, istikrarlı olarak devam ederseniz, bu hedefe ulaşabilirsiniz. Yoldaki en büyük yardımcınız ise egzersiz olacaktır. Yağ yakmak istiyorsanız düzenli olarak egzersiz yapmalısınız'' dedi.


Etiketler: MediaTek, Helio, akıllı, yüksek, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.