22 Mayıs 2018 Salı 15:57

GÜNDEM

Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik

Uygun Fiyat, Yüksek Güçlü İşlemci, İleri Düzey Yapay Zeka

  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
  Daha Uygun Fiyata Daha Yüksek Özellik
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

MediaTek Helio P22 ile

Mobilin Geleceği Yeni Premium Segmentine

Uygun Fiyat Avantajı

MediaTek’in yeni Helio P22 yonga seti, uygun fiyatlı orta segment akıllı telefonların, 12nm işlemci, ileri düzey Yapay Zeka deneyimi, çift kamera özelliği ve yüksek bağlantı kalitesi gibi yüksek fiyat etiketli cihazları kıskandıracak özelliklerle donatılmasını mümkün kılıyor.

Dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek, uygun maliyet avantajını, yüksek performans ve enerji verimliliği ile birleştiren Helio yonga seti ailesinin yeni üyesi Helio P22’yi tanıttı. Helio P22 uygun fiyatlı orta segment mobil cihazların, tüketicilerin yüksek fiyat etiketli akıllı telefonlardan beklemeye alıştığı özellikler sunmasını sağlıyor.

MediaTek Helio ailesinin ses getiren ilk üyesi P60’ın başarısını takip eden ve 12nm işlemcilerin, ilk kez orta segment akıllı telefonlarda kullanılabilmesine olanak sağlayan MediaTek Helio P22, daha önce tanıtılan P60, P23 ve P30 yonga setleriyle birlikte uygun maliyetli akıllı telefon üreticileri için geniş bir seçenek yelpazesi ifade eden bir ürün portföyü oluşturuyor.

MediaTek P22’iyle, Yapay Zeka deneyimi, yüksek kalitede fotoğraf çekimi, üst düzey bağlantı gücü gibi özellikleri, daha da uygun bir maliyetle sunuyor ve yüksek performans, düşük fiyat etiketi olarak özetlenen Yeni Premium segmentini daha da genişleterek, teknolojiye erişimi kolaylaştırıyor.

Android akıllı telefonlar için, TSMC 12nm FinFET teknolojisiyle üretilen MediaTek Helio P22, MediaTek’in CorePilot teknolojiyle yüksek performans ve düşük enerji tüketimi sunuyor. Helio P22 aynı zamanda, yüksek kalite fotoğraf çekim özelliklerini, 4G teknolojisi kullanan sim kartlar için benzersiz bağlantı gücüyle birleştiriyor. Yonga setinde kullanılan 8 çekirdekli Arm Cortex A53 işlemciler, 2.0 GHz’a kadar hız sunabiliyor, sürdürülebilir yüksek CPU performansını, düşük enerji tüketimiyle bir arada sunuyor.

Helio P22 akıllı telefon kullanıcılarına, gücünü MediaTek’in NeuroPilot teknolojisinden alan Yapay Zeka uygulamalarını, uygun maliyetle kullanma faydası da sağlıyor. Bu Yapay Zeka uygulamaları arasında yüz tanıma, akıllı fotoğraf albümü ve hem tek, hem de çift kamera için çekim alanı derinliği gibi özellikleri de içeriyor.

Helio P22, 30 FPS hızda 13 + 8 megapiksel çift kamera desteği sunuyor. Buna ek olarak, 20:9 HD+ (1600 x 720) ekran desteği, tam ekranlı, güzel tasarımlı orta segment akıllı telefon üretiminin de önünü açıyor.

Seri üretim sürecinde olan Helio P22’nin, 2018 yılı ikinci yarısı itibarıyla tüketiciye ulaşan nihai ürünlerde yer almaya başlaması ön görülüyor.

###

MediaTek Hakkında

Yıllık bazda dünya çapında 1,5 milyar ağ bağlantılı cihaza güç veren işlemcileri geliştiren global kuruluş MediaTek, mobil cihazlar, bağlantılı cihazlar, ev ve eğlence teknolojileri, Nesnelerin İnterneti ürünleri için inovatif çip üzerinde sistemlerinin (SoC) geliştirilmesinde pazara liderlik etmektedir. Inovasyon tutkusuyla hareket eden MediaTek, akıllı telefonlar ve tabletler, dijital TV’ler, OTT TV’ler, giyilebilir cihazlar ve otomobillerde kullanılan elektronik ürünleri kapsayan geniş bir yelpaze için geliştirdiği ileri düzey multi medya çözümleri ve düşük enerji tüketimli mobil teknolojiler de dahil olmak üzere anahtar öneme sahip teknoloji alanlarında pazarın gelişimine yön veren lider oyuncu kimliği taşımaktadır. MediaTek, sunduğu akıllı teknolojilerle insanlara, ufuklarını genişletmek ve hedeflerine kolay bir şekilde erişmek için güç ve ilham kaynağı olur. Yaptığımız her şeyi bunun için yapıyor ve buna ‘Everyday Genius’ diyoruz.

Süheyla İlhan / PRactice Communication Management

İlginizi Çekebilir

Pirelli 2019 Formula 1 Sezonu Lastik Seçimlerini Açıkladı

Gelecek yıl her yarışta sadece üç P Zero rengi olacak. Bunlar, her Grand Prix’de sert, orta ve yumuşak lastik seçimlerinin göstergesi olarak daima sırasıyla beyaz, sarı ve kırmızı olacak. Ancak bu yeni uygulama, sadece üç hamur olması anlamına gelmiyor.


Ev Hanımlarını Ağrılardan Koruyan 14 Önlem

Dünyanın en zor işlerinden biri de ev hanımlığı olarak gösteriliyor. Ağır ev işleri, sürekli ayakta durmak ve iş yapılırken yapılan basit hatalar ise ev kadınlarının sağlığını tehlikeye atıyor. Bu ağır işler, duruş bozuklukları, boyun, sırt ve bel ağrıları, bel boyun fıtıkları, menüsküs yırtıkları ve kalça ağrıları gibi birçok hastalığı tetikliyor. Memorial Ankara Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Uz. Dr. Gülseren Kayalar, ev kadınlarına iş yaparken dikkate almaları gereken önerilerde bulundu.


Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç’Ten Eurotay’A Ziyaret

SIRBİSTAN CUMHURBAŞKANI ALEKSANDAR VUÇİÇ’TEN EUROTAY’A ZİYARET


Kerten Hospıtalıty Yeni Vizyonu Ve Markalarıyla Türkiye’Ye Yatırım Yapıyor

Türkiye’nin prestijli lüks butik otel markasından rezidans, paylaşımlı ofis ve restoran markalarına…


Göç Yollarıyla Şekillenen İzmir Mutfağının Tanıtıldığı İzmir’İn İlk Gastronomi Fes Tivali Gastrofest’E İlgi Büyüktü

Gastronominin önde gelen isimleri İzmir’de buluştu


Etiketler: MediaTek, Helio, akıllı, yüksek, için

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.