24 Mayıs 2019 Cuma 12:33

GÜNDEM

Dalaran Soygununun Üçüncü Bölümü Yayınlandı

23.05.2019 - Başkötü Rafaam etrafına topladığı birbirinden kötü niyetli karakterlerle birlikte şimdiye kadarki en çılgın planını gerçekleştirmek ve büyülü şehir Dalaran’ı çalmak için kolları sıvadı. Rafaam’ın League of E.V.I.L. adını verdiği kötüler takımında yer alan alt kademede bir yancı olan oyuncularsa şehrin sokaklarını, kulelerini ve kanalizasyonlarını yağmalayacak, büyük planın her bir parçasının eksiksiz yerine getirildiğine emin olmaya çalışacaklar. Ya da en azından League of E.V.I.L. üyeleri sinsi eylemlerini gerçekleştirirken dikkatleri dağıtmaya çabalayacaklar.

x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Şimdi Sırada Ne Var?

Hikayenin birinci ve ikinci bölümlerinde oyuncular, King Togwaggle, Hagatha, ve yancılarının yardımıyla Dalaran Bankasını (The Dalaran Bank) soymayı ve Eflatun Hapishane’nin (The Violet Hold) birbirinden belalı sakinlerini kurtarmayı başardılar.

Hedef – Dalaran Sokakları (Streets of Dalaran)

Bu bölümde ise büyülü başkentin capcanlı sokaklarında çarpışıyoruz ama bu durum kalabalık mahallelerde mücadele edeceğiniz anlamına geliyor. Dalaran Sokakları değerli eşyalar satan seyyar satıcıların tezgahlarıyla dolu ve bu da sahada en fazla dört adet minion bulundurabilmek demek. Seçimlerinizi dikkatli yapın ve düşmanınızın kısıtlı alanını avantajınıza çevirerek oyun sahasını mümkün olan en efektif şekilde kullanmaya çalışın.

Kimler Bizimle?

Kriziki’nin kendilerine verdiği desteğe karşılık olarak Madame Lazul, Arraoka’nın en büyük dileğini gerçekleştirmeye söz verdi: Uçabilmek! Bu tüylü canavar, rahip (Priest) güçlerinin son damlasına kadar League of E.V.I.L’a destek olmaya ve gökyüzünde hak ettiği yeri kazanmaya hazır görünüyor.

Öte yandan şehrin kalbine direkt gidebilmek için gizemli bir haydudun (Rogue) yardımına başvurmak da hiç kötü bir fikir değil, öyle değil mi? Madame Lazul, Vulpera korsanı Captain Eudora’ya hayallerinin bile ötesinde zenginlikler vadederek işte tam olarak bunu yapıyor. Karşılığındaysa kaptan Eudora’dan istediği tek bir şey var: Dalaran şehri!

Diğer Dalaran Soygunu anti kahramanları gibi Kriziki ve Captain Eudora da yeni kahraman yeteneklerine (Hero Power) sahip olabilmek için birbirinden zorlu görevlerin üstesinden gelmek ve başlangıç destelerini çeşitlendirmek için güçlü boss’lara kafa tutmak zorundalar.

Dalaran Soygunu tüm hızıyla devam ediyor! Bu eğlenceli macera için hepinizi Hearthstone’a bekliyoruz.

Dalaran Soygunu Üçüncü Bölüm Blog Yazısı:

Hearthstone Rise of Shadows ve The Dalaran Heist’ın basın kitlerine ulaşmak için basın sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Blizzard Türkiye Basın Ekibi

İlginizi Çekebilir

İbb, Açık Veri Portalını Hizmete Sundu

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun “Zirve 2020”de açılacağını duyurduğu “İBB Açık Veri Portalı” hizmete sunuldu. https://data.ibb.gov.tr internet adresinden ulaşılabilen portal, bilgiye kolay ulaşım ve analiz imkanı ile kamuda şeffaflık vaat ediyor.


Görüntülü Haber 2600 Rakımda 1,5 Metre Karda Başkent Edaş Ekiplerinin Zorlu Mücadelesi

Başkent EDAŞ ekipleri, Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak’ta 7 milyondan fazla nüfusun ikamet ettiği sorumluluk bölgesinde kesintisiz elektrik sağlayabilmek için çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu kapsamda Başkent EDAŞ ekipleri, 2 bin 600 rakıma sahip Kastamonu’nun en yüksek kesimi olarak kabul edilen Anadolu’nun yüce dağı Ilgaz’da da yaklaşık 1,5 metre karda elektrik arızasına müdahale etti.


İstanbul Bbsk'lı Kutlu, Tokyo 2020 Vizesini Aldı

İSTANBUL BBSK'LI KUTLU, TOKYO 2020 VİZESİNİ ALDI


Turizm Çalıştayı Yarın Yapılacak

19/01/2020


Deri'n Fikirler Deri Üretim Ve Tasarım Yarışmasında Final Heyecanı

Deri sektöründe çifte ödül töreni heyecanı yaşanıyor. Deri sektörüne yenilikçi ve vizyoner tasarımcılar kazandırmak amacıyla düzenlenen Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tasarım Yarışması Final Defilesi ile deri sektöründe ihracatın yıldızı 36 firmanın ödül alacağı ödül töreni heyecanı 22 Ocak 2020 Çarşamba akşamı yaşanacak.


Etiketler: Dalaran, için, Eudora, Soygunu, birbirinden

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.