2 Aralık 2019 Pazartesi 11:20

GÜNDEM

Dassault Systèmes, Medidata’Nın Satın Almasını Tamamlayarak Sağlıkta Sanal İkiz Deneyimleri İçin Yepyeni Bir Dünyanın Kapılarını Araladı

VELIZY-VILLACOUBLAY, Fransa — 2019 — Dassault Systèmes (Euronext Paris: #13065, DSY.PA) klinik uzmanlığı ve bulut tabanlı çözümleri tedavilerin daha akıllı geliştirilmesine ve ticarileştirmesine destek olan Medidata Solutions, Inc. (NASDAQ: MDSO), satın almasını tamamladığını duyurdu. Bu satın alma Dassault Systèmes’i kişiselleştirilmiş tıp ve hasta odaklı deneyim çağında sağlık, ekosistem ve pazar ihtiyaçlarına yönelik daha derin bir anlayışı yansıtan kapsamlı bir teklif üzerinden yaşam bilimlerinin dijital dönüşümüne liderlik edecek bir konuma getiriyorr.

Dassault Systèmes, Medidata’Nın Satın Almasını Tamamlayarak Sağlıkta Sanal İkiz Deneyimleri İçin Yepyeni Bir Dünyanın Kapılarını Araladı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Dassault Systèmes CEO’su Bernard Charlès, “Medidata’nın memnuniyetle karşıladığımız çözümleri ve üstün yetenekleriyle birlikte vizyonumuzu, bilime dayalı kültürümüzü ve yaşam bilimleri sektöründeki bilgi ve know-how’ımızı güçlendirecek eşsiz bir varlık birleşimi sunuyoruz. Medidata bilgi zekası alanımızda bir çekirdek marka olacak,” dedi. “Veri zekası ile simülasyonu bir araya getirerek insanları daha sağlıklı hale getirmek için akıllı tedaviler geliştiriyoruz. Kapsayıcı ve çok disiplinli 3DEXPERIENCE platformu, sektörün 21. yüzyılda uygun fiyatlı hassas sağlık yönündeki dönüşümünün ihtiyaçlarını öngörmek ve ele almak açısından yenilikçileri için kilit konumda olacaktır. Sanal dünya, mümkün olanın sınırlarını yalnızca araştırma ve bilimi değil, aynı zamanda genel olarak ilaç ve tıbbi cihaz sektörünü ve tıbbın bütününü dönüştürecek şekilde ileriye taşıyacaktır. Otomobillerin ve uçakların sanal ikizlerini yapmayı mümkün hale getirdik. Aynısını insan vücudu için de yapacağız.”

Yaşam bilimi şirketleri günümüzde havacılık, otomotiv ve yüksek teknoloji şirketlerinin yanı sıra deneyim ekonomisinde dijital dönüşümü kucaklayan diğer birçok sektörün izlediği yolu izleyerek sadece ürün değil kişiselleştirilmiş deneyimler sunuyor. Kişiselleştirilmiş tıbbın karmaşıklığını yönetmek insanlar, fikirler ve veriler arasındaki noktaları birbirine bağlamak için dijital bir platform gerektiriyor. Dassault Systèmes ile Medidata Solutions’ın bir araya gelmesi bu bağlantının kurulmasını sağlayacak.

3DEXPERIENCE platformu ve Medidata Solutions sayesinde yaşam bilimi şirketleri endüstriyel performansı hızlandırabilecek, klinik deneyleri, tasarımı ve ilaç geliştirme verimliliğini iyileştirebilecek ve hastalara somut faydalar sağlayan özelleştirilmiş tedaviler oluşturabilecek.

Tarihten gelen güçlü yönlerine yaslanan ve gerçek dünya verilerini daha fazla kullanan Dassault Systèmes, döngüyü kapatabilmekte ve tedavilerin yenilenmesi ve ticarileştirilmesine katılan herkesin, yani araştırma laboratuvarı, klinik araştırma merkezi, fabrika ve hastanın işbirliği yapmasını sağlayarak tüm süreci veri odaklı karar alma ve sürekli bilgi sermayelendirmesiyle zenginleştirir.

Medidata Başkanı ve CEO’su Tarek Sherif, “Medidata ve Dassault Systèmes ekipleri sürdürülebilir yenilik geliştirme ve hayatları iyileştirme konularında zaten ortak bir vizyon paylaşıyor; şimdi ise ortak bağlılıklarımızı tüm müşterilerimize ve ortaklarımıza fayda sağlayacak tam bir entegrasyona ilerleteceğiz. Dassault Systèmes ile Medidata’nın birleşmesiyle birlikte doğru tedaviyi doğru hastaya doğru zamanda sunma konusundaki tutkumuza ulaşmak için hiç olmadığı kadar güçlü bir konuma geleceğiz.”

Medidata yeteneklerinin Dassault Systèmes’e hızlı bir şekilde entegre edilmesinin ardından Medidata, 3DEXPERIENCE platformuyla çalışan bir Dassault Systèmes markası olarak faaliyet yürütecek. Yaşam bilimleri sektörü ulaşım ve mobilitenin ardından Dassault Systèmes’in en büyük ikinci ana iş faaliyeti haline gelecek ve biyoloji, kimya ve malzeme bilimi, klinik deneyler ve gerçek yaşam verilerinin bulutta akıllı kullanımı yoluyla biyosferde sürdürülebilir yeniliği ilerletecek.

İlginizi Çekebilir

Nuri Özaltın Golf Turnuvası Başlıyor

Türkiye Golf Federasyonu’nun resmi turnuvası olan “Nuri Özaltın Memorial Golf Trophy” ülkemizde golf sporunun gelişmesine büyük önem ve emek veren merhum Nuri Özaltın anısına dördüncü kez golf tutkunlarını bir araya getiriyor.


Watsons’Tan Yeni Reklam Kampanyası İle 2020’Ye Yepyeni Bir Başlangıç!

Türkiye’nin en sevilen güzellik ve kişisel bakım markası Watsons yeni yıla yeni reklam kampanyası ile başladı!


İbb Arama Kurtarma Ekipleri Elazığ’A Gidiyor

İBB ARAMA KURTARMA EKİPLERİ ELAZIĞ’A GİDİYOR


Rosalía’Nın Yeni Şarkısı “Juro Que” Yayınlandı!

ROSALíA’NIN YENİ ŞARKISI “JURO QUE” YAYINLANDI!


Euler Hermes, Altıncı Kez Türkiye’Nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi Seçildi

24 OCAK 2019, İSTANBUL – Dünyanın önde gelen bağımsız finans yayınlarından Global Banking & Finance Review, Euler Hermes’i “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçti. Euler Hermes Türkiye’nin başarılı bulunduğu alanlar arasında yenilikçi yaklaşımı, güçlü stratejisi, deneyim ve uzmanlığı ile ilham veren farklılığı yer aldı. Yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmaya devam eden Euler Hermes’i çabalarından dolayı tebrik eden Global Banking & Finance Review, ödülü altıncı kez Euler Hermes Türkiye’ye layık gördü.


Etiketler: Medidata, Dassault, Systèmes, için, bilimi

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.