12 Aralık 2019 Perşembe 22:50

MODA

Davet

Tasarım Markasının Özel Gecesi

Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
Davet
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Hayata geçirdiği tasarımlarıyla daha iyi bir yaşam için Teşvikiye’deki mağazasında hizmet veren Lagu, ünlü isimler ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin katıldığı açılış davetinde çok özel bir geceye imza attı. Yoğun bir katılımın olduğu gecede, davetliler gece boyunca keyifli saatler geçirdi.

‘Live Better’ motto’suyla tasarımlarını daha iyi yaşamak isteyenlerle buluşturan ve özenle tasarladığı ürünlerini sanatla harmanlayarak yaşam alanlarına taşıdığı özel koleksiyonlar hazırlayan Lagu, düzenlediği açılış davetinde ünlü isimlerin ve cemiyet hayatının tanınmış isimleriyle güzel bir geceye imza attı. Bu özel gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan ile markanın Singapur ortağı Elif Gürel; ‘Bir Dilek Tut’ Derneği ile başlattıkları keyifli işbirlirliğini de derneğin başkanı Füsun Kuran’la birlikte davetlilere duyurdu.

Aralarında Gonca Vuslateri, Başak Atıcı, Murat Bur, Eren Hacısalihoğlu, Tuan Tunalı, Ceren Akdağ, Cemre Kemer, Meriç Küçük, Rüya Büyüktetik gibi tanınmış isimlerin yanı sıra cemiyet hayatının önemli isimlerinden Füsun Kuran, Volkan Karataş, Ebru-Ahmet Karaçam ve ünlü modacılar Emre Erdemoğlu, Serdar Uzuntaş’ın da olduğu gecede Lagu’nun sahipleri ve tasarımcıları Dilek Ceylan ve Ufuk Ceylan, hayata geçirdikleri çok özel bir sosyal sorumluluk projesiyle her iki ayda bir bir çocuğun hayalindeki odayı tasarlayarak onun mutluluğuna katkı sağlayacak olmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirttiler.

İlginizi Çekebilir

Saran S Sport Plus Haftalık Yayın Akış 21 27 Ocak Haftası

S SPORT PLUS HAFTALIK YAYIN AKIŞI


Bilkent Center’Da Sömestir Çok Eğlenceli, Çok Keyifli!

BİLKENT CENTER’DA SÖMESTİR ÇOK EĞLENCELİ,


Abdi İbrahim’Den Yeni Yılda Yeni Görevlendirmeler

Abdi İbrahim Yeni Atamalarla Organizasyon Yapısını Kuvvetlendiriyor


Müzik Tarihine Sığmayan Bir Dehanın, Ludwig Van Beethoven'ın Öyküsü, Doğumunun 250. Yılında Çocuklara Özel Klasik Müzik Konseriyle Zorlu Psm’De Minik İzleyicilerle Buluşuyor!

Bu yıl 250. yaşını kutlayan Klasik Batı Müziği'nin dahi bestecisi Ludwig van Beethoven'ın yaşamı ve eserleri, onu etkileyen Bach, Haydn, Mozart ve ondan etkilenen Schubert, Chopin, Tchaikovsky ve daha nice bestecinin eserleri, çocuklara özel klasik müzik konserinde sahneye taşınıyor. İlk kez Zorlu PSM’de minik dinleyiciler ve ailelerle buluşacak Ludwig ve Arkadaşları; besteci ve orkestra şefi Hasan Niyazi Tura'nın müzik direktörlüğünde, rejisör Caner Akın'ın yönetimi ve anlatımında, Zorlu PSM iş birliğiyle allaturca yapımıyla hayata geçiyor.


Tügem Başkanı Uyarıyor!Vatandaşlıkta Hileli Satışlara İzin Verilmemeli

VATANDAŞLIKTA HİLELİ SATIŞLARA İZİN VERİLMEMELİ


Etiketler: Lagu, özel, Ceylan, ünlü, cemiyet

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.