23 Mayıs 2015 Cumartesi 01:11

TASARIM

David Shillinglaw ve Manoel Quiterio Graffitileriyle Babylon Kilyos'ta!

Müziğin, dostluğun, eğlencenin bir araya geldiği Babylon Soundgarden, bu yıl 23 Mayıs Cumartesi günü Babylon Kilyos’ta, katılımcılarına unutulmaz bir festival coşkusu yaşatmaya hazırlanıyor.

David Shillinglaw ve Manoel Quiterio Graffitileriyle Babylon Kilyos'ta!
David Shillinglaw ve Manoel Quiterio Graffitileriyle Babylon Kilyos'ta!
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34VOLT


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Bu sene ilk kez Babylon Kilyos’ta düzenlenecek Babylon Soundgarden’da katılımcıları iki önemli graffiti sanatçısının işleri karşılıyor. Festivalde graffiti duvarlarında, insan doğasından, mitolojik eserlerden ilham alan çizimleriyle İngiliz sokak sanatçısı David Shillinglaw ve işlerini insanın bir yansıması ve onun tutkularının objeleri olarak değerlendiren Brezilyalı Manoel Quitério yer alıyor.


Londra’da yaşayan dünyaca ünlü graffiti sanatçılarından David Shillinglaw ya da sokakta sıkça anılan ismiyle Dodie Boy mitoloji ve çağdaş sanattan besleniyor. Eskiyle yeniden bir sentez yaratmak konusunda üstün bir gözlemci olarak öne çıkan Shillinglaw’un çalışmaları Babylon ruhunu birebir yansıtıyor. Cesur ve renkli çizgileri tipografiyle buluşturduğu, yüzlere kocaman bir gülümseme yerleştiriyor ve mesajlarla örülü işlerinde insan doğasından da ilham alıyor. Shillinglaw, çalışmalarında zamana ve mekana bağlı kalmadan göstermeyi amaçlıyor. Picasso’nun eserlerini yansıtan işleriyle Shillinglaw, Babylon Soundgarden’a özel, Peace, Love, Respect temalı graffitileriyle 23 Mayıs Cumartesi, gün boyu Babylon Kilyos’a konuk oluyor.

David Shillinglaw’un yanı sıra festivalde Babylon Kilyos’un duvarlarını renklendiren Brezilyalı sanatçı Manoel Quitério ise İngiltere, Fransa, Almanya ve Brezilya’nın dört bir yanında resim, graffiti, litografi ve heykelden oluşan işlerini sergileyen bir graffiti sanatçısı olarak öne çıkıyor. Quitério daha önce de işlerinin sergilendiği Türkiye’ye, Babylon Soundgarden Kilyos kapsamında bir kez daha misafir oluyor. Sanatçı festival alanında dev harflerle “PEACE” yazan yazıyı renklendirirken, son harfini de katılımcıların yaratıcılığına bırakıyor.

İnsan ve doğası üzerine ortak bir noktada buluşan ikili, Babylon Soundgarden’da Babylon Kilyos’u gün boyu renklendirecek çalışmalara imza atıyor.

İlginizi Çekebilir

Dell Technologies Araştırması Bölgenin Dijital Açıdan En Olgun Ülkesi Türkiye

Şirketler işlerinde giderek daha fazla aksaklıkla karşılaşmalarına rağmen, Dell Technologies Dijital Dönüşüm (DT) Endeksinin sonuncusu pek çok işletmede dijital dönüşüm programlarının hâlâ emekleme evresinde olduğunu gösteriyor. Dijital dönüşümün tüm şirket geneline yayılması gerektiğini itiraf eden işletme liderleri oranının hem dünyada hem de Türkiye’de yüzde 78’i bulması bunu kanıtlıyor.


Yapay Zeka Teknolojisi İle Avm’Lere Özel Dijital Pazarlama Dönemi…

Türkiye dijital pazarlama dünyasında bir ilk:


Phyto’Dan Saç Dökülmesi Karşıtı Yeni Uzman Bakım Serisi Phytonovathrıx!

“Saçın ve saç derisinin ekosistemi canlıdır ve çok değerlidir. Phyto’nun misyonu onlara saygılı ve itinayla bakmaktır.”


Under Armour’Dan Özel Tasarım Koleksiyon “Arena”!

Rahat ve konforlu ürünleriyle spor tutkunlarının beğenisini kazanan Under Armour, performans ve tasarımı birleştiren yeni koleksiyonu “Arena” ile göz kamaştıran parçaları bir araya getiriyor.


Alper Taş Ka.Der Taahhütnamesini İmzaladı

CHP Beyoğlu Belediye Başkan adayı Alper Taş, Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) üyeleri ile bir araya gelerek, “Kadın Dostu Kent” taahhütnamesini imzaladı.


Etiketler: Manoel Quitério, David Shillinglaw, kiyos, Babylon

Yorum Yazın

420
×
 

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.