13 Eylül 2019 Cuma 07:22

GÜNDEM

Dell Dünyanın En Esnek Modüler Bilgisayarını Tanıttı

Dell Technologies Hakkında

Dell Dünyanın En Esnek Modüler Bilgisayarını Tanıttı
Dell Dünyanın En Esnek Modüler Bilgisayarını Tanıttı
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

“BT liderleri, çalışanlara en üretken olacakları şekilde çalışma esnekliğini ve özgürlüğünü sağlarken aynı zamanda maliyetleri düşük tutma baskısı altında. Gittikçe daha fazla organizasyon açık kat planına geçiş yapıyor ve masa alanını, çalışan üretkenliğini ve BT yatırımlarını en üst düzeye çıkaran teknolojiler arıyor” şeklinde konuşan Dell Fixed Computing Başkan Yardımcısı Dave Lincoln sözlerine şöyle devam etti: “Otuz beş sene önce Dell, bilgisayarların üretilme ve dünyaya sunulma şeklini bambaşka bir hale getirdi. Göz önünde olduğu halde göze batmayan inovatif masaüstü çözümümüz OptiPlex 7070 Ultra ile bu kategoriyi yeniden değiştiriyoruz.”

Dell’in müşteri araştırmasına göre şirketler, sistemlerini yükseltebilme şansına sahip olmayı seviyor. Ayrıca Hepsi Bir Arada (AIO) ürünleri estetik açıdan beğeniyorlar. Müşteriler genelde ekranlarındansa bilgisayarlarını yükseltmeyi tercih ettiğinden, Ultra’nın bağımsız geliştirilebilme özelliği sayesinde geleneksel masaüstü bilgisayarlar ve Hepsi Bir Arada modellerin en iyi özellikleri tek bir yeni ve inovatif platformda bir araya geliyor.

Esnek, Yükseltilebilir ve İnovatif Tasarım OptiPlex 7070 Ultra, yüksek düzeyde esneklik ve performans için yapılandırılabilir öğeler içeriyor. Önemli özellikler arasında şunlar yer alıyor:

Ayrıca yakın zamanda yürütülen bir Dell araştırmasına göre iki monitör kullanmak, çalışanların üretkenliğini yüzde 21’e[6] kadar artırabiliyor. Ultra, daha fazla üretkenlik için 19-27 inç arasında üç ekrana[7] kadar destek sağlıyor. Ultra, Dell USB-C monitörlerle kullanıldığında güç, veri, video ve ses tek bir kabloyla iletiliyor.

Yeni OptiPlex 7071 Tower, Ofislere Sürükleyici Sanal Gerçeklik Özellikleri Getiriyor

Dell ayrıca eğitim ve satış gibi etkinliklerde sanal gerçeklik içeriği kullanan işletmeler için ideal olan yeni OptiPlex 7071 Tower’ı da duyurdu. Üstün performans, birden fazla genişletme seçeneği ve günümüz kullanıcılarının ihtiyacına uygun tasarlanmış aksesuarlarla bu masaüstü bilgisayar, günlük görevler için gelişmiş üretkenlik seçenekleri sunuyor. Bugüne kadarki en güçlü OptiPlex olup 9. Nesil Intel® Core™ işlemcilerle veya isteğe bağlı Intel vPro® teknolojisine sahip yeni 95 W, 8 çekirdekli Core i9 işlemcilerle yapılandırılabilir.

Dell Technologies Unified Workspace ile Optimize Edilmiş OptiPlex

Bu yılın başlarında Dell Technologies, BT’yi otomatikleştirilmiş, açık ve akıllı yönetim çözümleriyle desteklerken çalışanlara sıkıntısız ve çalışmaya hazır bir deneyim sunmak üzere geleceğe dönük olarak tasarlanmış bir son kullanıcı bilgi işlem yaklaşımı olan Unified Workspace’i duyurmuştu. Yeni OptiPlex portföyü, BT’nin bu cihazları kolaylıkla dağıtabilmesi, güvenlik altına alabilmesi, yönetebilmesi ve destekleyebilmesi için Dell Technologies Unified Workspace ile optimize edildi. Bu sayede kullanıcılar daha ilk günden verimli bir şekilde çalışabilir.

Ek Kaynaklar:

[1]Haziran 2019 itibarıyla, Dell'in rakip ürünlere dair yaptığı kurum içi analizlere dayalıdır. Ultra 7070, ayrı olarak satılan ve 27 inçe kadar genişliğe sahip Dell Ekranlarını ve Üçüncü Taraf VESA Ekranlarını destekler. Sıfır ayak izi çözümü için, boyutları sırasıyla 24 ve 27 inçe kadar olan ve VESA montajlı ekranları destekleyen OptiPlex 7070 Ultra Sabit veya Yüksekliği Ayarlanabilir Stant gerekir.

[2] Haziran 2019 itibarıyla, Dell'in rakip ürünlere dair yaptığı kurum içi analizlere dayalıdır.

[3] Uyumlu ekranlar ayrı satılır.

[4] Uyumlu ekranlar ayrı satılır.

[5] Uyumlu ekranlar ayrı satılır.

[6] Kaynak: Dell’in isteğiyle Kasım 2018 tarihinde Principled Technologies tarafından hazırlanan “Improve productivity with the new Dell P Series monitors in a dual-display configuration” (Yeni Dell P Serisi monitörlerle çift ekranlı yapılandırmada üretkenliği artırma) başlıklı, Dell 24 USB-C Monitör – P2419H/HC ile Dell 24 Monitör – P2414H/HC’nin karşılaştırıldığı rapora dayalıdır. Gerçek sonuçlar farklılık gösterebilir. Raporun tamamı:

[7] Uyumlu ekranlar ayrı satılır.

Dell Technologies (NYSE:DELL) kuruluşların ve bireylerin dijital geleceklerini inşa etmelerine ve çalışma ve yaşama şekillerini dönüştürmelerine yardımcı olan, eşsiz bir şirketler ailesidir. Şirket müşterilerine uçtan çekirdeğe ve buluta kadar uzanan, sektörün en kapsamlı ve yenilikçi teknoloji ve hizmetler portföyünü sunar. Dell Technologies ailesinde Dell, Dell EMC, Pivotal, RSA, Secureworks, Virtustream ve VMware yer alır.

# # #

Telif Hakkı © 2019 Dell Inc. veya bağlı kuruluşları. Tüm Hakları Saklıdır. Dell, EMC ve diğer ticari markalar, Dell Inc.'in ve bağlı kuruluşlarının ticari markalarıdır. Diğer ticari markalar, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

İlginizi Çekebilir

Aston Martin Lagonda Finansman Desteği İle 36 Ay Vadeye Yüzde Sıfır Faiz

ASTON MARTIN LAGONDA FİNANSMAN DESTEĞİ İLE


Deprem Yardımları “Ptt Posta Çeki Hesabı” İle Vatandaşlarımıza Ulaştırılacak

PTT AŞ, Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremden etkilenen vatandaşlarımıza destek sağlamak amacıyla “PTT Posta Çeki Hesabı” oluşturmuştur. Bu sayede 1866 numaralı “PTT Posta Çeki” hesabına gönderilecek nakdi yardımların, AFAD aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını kamuoyuna saygıyla duyururuz.


Beşir Derneğinden Afetzedelere Destek

BEŞİR DERNEĞİNDEN AFETZEDELERE DESTEK


Avukatların Ödeme İçin Yaşadıkları Zaman Kaybı, Barokart Sms Uygulaması İle Son Buldu

Her gün binlerce dava ile uğraşan avukatlar artık BaroKart veya Param Kart sayesinde hiç sıra beklemeden, nakit veya kart taşıma gereği duymadan adliyelerdeki tüm veznelerde ve icra müdürlüklerinde, cep telefonlarından SMS yoluyla ödeme yapabiliyor.


‘Plastik Aşklar’ 28 Ocak Salı Trump Sahne’De

Usta oyuncu Oya Başar ve başarılı oyuncu Begüm Birgören, ‘Plastik Aşklar’ oyunuyla, 28 Ocak Salı günü saat 20:30’da Trump Sahne’de izleyiciyle buluşacak.


Etiketler: Dell, OptiPlex, Ultra, için, Technologies

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.