14 Haziran 2019 Cuma 09:46

GÜNDEM

Dell Emc, Yerel Ağ Ekipmanlarına Evrensel İşlevler Getiriyor

Dell EMC Ağ ve Çözümler Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Tom Burns, “Hizmet sağlayıcıları ve şirketler arasında, dağıtılmış ve bulut tabanlı uygulamaları hedef almak ve bulut modelleriyle birlikte değişen ekonomi şartlarından fayda sağlamak için ağ operasyonlarını güncellemeye yönelik ciddi bir ihtiyaç var. Buluta erişim ağlarında Açık Ağ ile Virtual Edge Platform ailesinin bir araya gelmesi sayesinde Dell EMC, hizmet teslimatı ve süreçleri otomatikleştirirken müşterilerin altyapılarını modernize edip operasyonları dönüştürmesine yardımcı oluyor” şeklinde konuştu.

Dell Emc, Yerel Ağ Ekipmanlarına Evrensel İşlevler Getiriyor
Dell Emc, Yerel Ağ Ekipmanlarına Evrensel İşlevler Getiriyor
x

Aşağıdaki kodu kopyalayıp sitenize ekleyebilirsiniz


Video Boyutunu otomatik algıla (Mobil Uyumlu) :    X 


Video otomatik başlasın

34volt » 34Volt


Haberin Adresi www.34Volt.com Haberin Adresi www.34Volt.com

Yeni Nesil Sanal Erişimle Ağ Ekonomisini İyileştirmeyi Hedefliyor

Yeni nesil erişimi sanallaştırma derken, pahalı ve sabit işlevli donanım yerine ağ işlevlerini ortak bir platformda sunmayı kastediyoruz. uCPE olarak kısaltılan “Universal Customer Premises Equipment”, yani şirket içi ekipmanda evrensel işlevler kavramı da bunu ifade ediyor. Hizmet sağlayıcılar gibi kuruluşlar, ağ erişimini iyileştirmek için yazılım tanımlı mimari, Açık Ağ ve sanallaştırmadan yararlanarak bulut avantajları elde edebilir ve dijital dönüşüm hedeflerini hızlandırabilirler. Bu yaklaşım şirketlerin yeni pazar fırsatlarından daha hızlı, esnek ve etkin bir şekilde yararlanmasına yardımcı olur.

Ağ sanallaştırma ve yazılım tanımlı mimari açısından ileri düzeyde zeka kullanılan Dell EMC VEP, aynı anda birden çok sanal ağ işlevini (VNF) desteklemek için açık Intel® mimarisi tabanlı bir platform sağlıyor. Şirketlere ait çok sayıda fiziksel cihaz, tek bir uCPE ekipmanında yüksek performans düzeylerini de koruyarak bir araya getirilebiliyor. Modüler tasarımda ön panel genişletilebilirliği ile büyüme payı bulunuyor. Böylece gerektiği zaman platform kolaylıkla yükseltilebilir ve bakıma alınabilir.

Bu sayede daha fazla müşteri, eşsiz bir çeşitlilik ve seçeneğe sahip, farklı üreticilerden donanımların bir araya getirilebildiği Ensemble Harmony Ecosystem’e erişebilir. Müşterilerin tek bir üreticiye bağlı kalmasının önüne geçer ve hizmetlerinde çok hızlı bir şekilde inovasyona gidebilmelerini sağlar.

Dell VEP ailesinde Ensemble Connector’ın çalıştırılmasıyla çok daha fazla hizmet sağlayıcısı ve şirket, farklı ürünleri inceleme ve müşterilerine yeni dinamik teklifler sunmak için “satın almadan önce deneyin” programları oluşturma özgürlüğüne sahip. Bu ortak girişim, Ensemble Connector’ın gelişmiş yönetim ve uyum (MANO) yetenekleri de dahil olmak üzere sanal ağ işlevi yönetiminin tek bir yerden yapılmasını sağlıyor. Müşteri dağıtımlarını kolaylaştırıyor ve yeni bir operasyonel basitlik düzeyi sunuyor.

İlginizi Çekebilir

Türk Turizminin Mega Projeleri Turizm Yatırımcıları Forumu 2020’De Buluşuyor

Türk Turizminin Mega Projeleri


Kanser Tedavisinin Yan Etkilerini Azaltabiliyor

Fitoterapi, yani bitkilerle tedavi, son yıllarda birçok alanda destekleyici olarak karşımıza çıkıyor. Fitoterapi, kanser hastalarının da tedavisinde, mide bulantısını önleyici ya da tedaviye destek olarak kullanılabiliyor. Ancak bitkilerin kullanımının doktor kontrolünde yapılması gerekiyor, çünkü bazı ilaçlar ile etkileşime girerek tedaviyi olumsuz etkileyebiliyor.


Bülten Dünyanın En Büyük Crème De La Mer Enstalasyonu İstanbul Havalimanı'nda!

Mükemmel La Mer Deneyimi:


İzoder “Yaşanan Her Depremin Ardından Korkuya Kapılmak Yerine Hazırlıklı Olmalıyız”

İZODER’DEN DEPREM AÇIKLAMASI


Geleceğin Girişimcileri Hayallerindeki E Spor Oyununu Tasarladı

Monster Notebook sponsorluğunda Fikir Değirmeni tarafından düzenlenen Kidathon etkinliğinde, tersine mentörlük yöntemi ile 8-18 yaş arasındaki katılımcılar e-spor konu başlığı altında sosyal fayda odaklı oyun fikirleri geliştirdi.


Etiketler: için, yeni, daha, Ensemble, Yeni

Yorumlar 0 adetYorumunuz Kaydedildi.

Editörlerimizin yoğunluğuna göre onaylanmasına çalışılacaktır.

Teşekkür ederiz.